הצג גיליון RSS

jonas1

מעבר דירה עם נגרר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 13/06/2010 שעה 08:45 (478 צפיות)
השימוש בעגלות נגררים תמיד נראה לי כמו סרבול מיותר. זה גם מכביד על הרכב, גם מקשה על הנסיעה ומאט אותה, וגם אסון מבחינת מציאת חניה. אבל מסתבר שיש מקרים בהם השימוש בנגרר והיעילות של נגרר עולים על כל החסרונות שלו.
אני נתקלתי בזה כשעברתי דירה בתוך העיר, והחלטתי עקב קמצנות ומיעוט ברכוש לא לקחת חברת הובלות לביצוע העבודה, אלא לעשות את כל ההעברה עם הטנדר של בן הזוג שלי, ולא בפעם הראשונה.
בפעמים הקודמות השתמשנו בטנדר שלו ונסענו הלוך וחזור עם עוד נגלה ועוד נגלה. חברים עזרו להעמיס ולפרוק, להוריד מקומה שלישית (בלי מעלית) ולהעלות לקומה שנייה (בלי מעלית). זה היה ארוך, מתיש ומייאש.
הפעם החלטנו שכיוון שיש כבר טנדר, וכיוון שגם יש כבר וו גרירה, וכיוון שכבר יש אפילו נגרר, נעשה את המאמץ ונביא את הנגרר ממקום אחסונו, ונשתמש בו לצורך ההעברה.
העניין קצת העלה בי חששות כיוון שלהסתובב בתוך עיר עם נגרר, ולנסות למצוא לו חניה נראה לי כמו עסק מסובך. אבל אחרי העברות מהגיהנום שעברנו לפני כן החלטנו ששווה לנסות. אז ניסינו. אני לא אגיד שהיה כיף (היה נורא) אבל אי אפשר בכלל להשוות לפעמים הקודמות שעברנו דירה!
הכל נעשה בפעם אחת, כל הציוד הועמס על הרכב ועל הנגרר, ויצאנו לדרכנו. מצאנו חניה ליד הדירה החדשה (אדום לבן, אבל זה היה מספיק טוב לצורך הפריקה). פרקנו את כל הציוד בפעם אחת, רוקנו את העגלה. מכיוון שלא מצאנו לה חניה בקרבת מקום כבר נסענו והחזרנו אותה למקום האחסון שלה.
למרות העזרה הגדולה אני מקווה לא לפגוש את הנגרר שוב בקרוב, או לפחות לפגוש אותו בהזדמנויות אחרות, משמחות יותר ממעבר דירה. אבל מי שיכול ויש לו את האמצעים, אני ממליצה בחום על שימוש בנגררים לצורך העניין.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים