הצג גיליון RSS

חגיתוש22

פוליש לרצפות

דרג פוסט זה
כשמדברים על ניקיון הבית והמרצפות, מתכוונים בדרך כלל לתחום של ניקיון שוטף, שנעשה על ידינו (או על ידי מנקה במקרה הטוב) עם אמצעים ביתיים כמו חומרי ניקוי, סמרטוט וכדומה. אבל אחת לכמה שנים רצוי לעשות מתיחת פנים לרצפות. איך עושים זאת? כולנו שמענו את הביטוי פוליש- אבל מהו בעצם פוליש ומתי הוא נחוץ?
ובכן פוליש הוא בעצם קרצוף. על ידי קרצוף של המרצפות אנו נותנים להם מראה חדש, אשר גורם להם להראות נקיים ומבריקים. מה שמאפר בעצם את הקרצוף הזה, את הפוליש, הוא העובדה שמרצפות עשויות חומרים קשים ועמידים מאוד שמאפשרים שימוש בחומרים קשים לצורך נקיונן, דבר אשר מביא לרמת ניקיון גבוהה יותר ויוצר הברקה.
פוליש לרצפה הוא בעצם כמו פילינג לפנים, הוא מסיר את השכבה העליונה הפגומה והמוכתמת וחושף חלק חדש של המרצפת נקי וחלק....
קיימים סוגים שונים של פוליש אשר מתאימים לסוגים שונים של רצפות. הם נבחרים בעיקר לפי סוג המרצפות בבית,לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו. אם תפנו לחברת פוליש מקצועית כבר ידעו שם להגיד לכם איזה סוג פוליש הוא המתאים ביותר למרצפות ביתכם.
פוליש מצריך ידע וניסיון ודורש דיוק בעבודה ויסודיות, לכן מומלץ להיעזר בחברה המתמחה שתחום של ניקיון ושל פוליש בפרט.
עליכם כלקוחות לבדוק עם החברה קודם כל איזה סוג פוליש הוא המתאים ביותר לביתכם, לוודא שהם משתמשים במברשות חדשות, בחומרי ניקיון חזקים אך לא רעילים ועומדים בתקנים הנדרשים.
בכל מקרה כדאי לקחת את שירותיה של חברה המתמחה בניקיון ובפוליש ולא לקחת חברה כולבויניקית שעושה קצת מהכל ובעצם לא מתמחה באף תחום. כמובן שאם יש לכם המלצות מחברים, משפחה או עמיתים לעבודה זה הכי טוב, אם לא פשוט חפשו המלצות באינטרנט, רק תוודאו שהן לא נכתבו על ידי החברה. לפעמים אפשר גם לקרוא באתר החברה על לקוחות וממליצים. שיהיה בהצלחה.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים