הצג גיליון RSS

michadpz2

אירועים כל הזמן

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/06/2010 שעה 13:30 (571 צפיות)
אולמות האירועים פותחים את הדלתות שלהם לשני סוגי אירועים: אירועים פרטיים ואירועים עסקיים. שני האירועים הללו שונים במהותם ושונים מבחינת הצרכים שלהם.

אירועים פרטיים:
אירועים פרטיים שנהוג לחגוג אותם באולמות אירועים זה קודם כל חתונות. פרט לחתונות אירועים פרטיים הנחגגים באולמות זה גם אירועי ברית/בריתה, בר/בת מצווה, ימי נישואין וימי הולדת חשובים.
סדר האירוע הפרטי המקובל זה קבלת פנים תחילה, בקבלת הפנים יש מנות קטנות אך טעימות להפליא, וזה הזמן לפגוש את המארחים ולדבר עם חברים שפוגשים באירוע. בשלב השני מתחיל הטקס, כמו למשל חופה, עליה לתורה או כמה מלים שהמשפחה או בעל האירוע אומרים לאורחים. לאחר מכן מתחילה המסיבה עצמה. מי שדואג לתוכנית הבידור של אירועים פרטיים זה המארחים, ובדרך כלל רובם יביאו
תקליטן מקצועי שיודע לנגן בכל סוג אירוע. במהלך המסיבה יהיו כמה הפסקות למנת ביניים ולמנה העיקרית, שהיא השיא הקולינרי של האירוע. לאחר המנה העיקרית יוגש הקינוח, ויש כאלו שדווקא מחכים לקינוח יותר מאשר לכל דבר אחר.
ההערכות של אולם אירועים היא בעיקר האוכל ומערכות ההגברה והתאורה.
איכות האוכל זה בדרך כלל הדבר שמושך או מרחיק לקוחות. ככל שהאוכל טוב יותר, כן האולם יהיה מבוקש יותר. אנשים המחפשים מקום לאירועים פרטיים רוצים לקבל מחמאות על האוכל בחתונה.
דבר נוסף שחשוב מאוד לאירועים פרטיים זה עיצוב המקום. אנשים משלמים הרבה מאוד כסף בשביל המקום, והם לא מוכנים לסבול לכלוך או הזנחה. חשוב מאוד שהבלטות לא יהיו שבורות ושהצבע לא יתקלף ממתקנים שונים הנמצאים באולם האירועים.

אירועים עסקיים:
מארחי האירועים העסקיים שמים פחות דגש על אלמנטים של עיצוב ואוכל, אלא יותר לפאן הטכני ולארגון.אירועים עסקיים כגון כנסים מתחילים בעמדות קבלה שיספקו מידע בסיסי לאורחים, כלומר איפה ההרצאות שלהם ומה הלו"ז של היום. חשוב מאוד שיהיה מספיק עמדות במקום, ושהם יאפשרו לדיילים עבודה נוחה. זה המרכיב הבסיסי של סדר וארגון באירועים עסקיים.
אחרי שהאורחים קיבלו אינפורמציה לגבי המשך היום, הם ניגשים לבופה ארוחת הבוקר. ככל שהאוכל יהיה טעים יותר, כן האורחים ייהנו יותר מאירועים עסקיים. ההשקעה של החברה המארחת באוכל שמוגש באירועים עסקיים מושפעת ממטרת הכנס. אם אנו מדברים על כנס מכירות, אז יוגש אוכל איכותי ויקר במיוחד, כי זה יאותות שהלקוחות הפוטנציאליים עושים עסקים עם חברה רצינית. לעומת זאת, אם מדובר בכנס לימודי, סביר להניח שהמאחרים יבחרו במנה זולה יותר.
כשמדברים על אירועים עסקיים, חשוב מאוד שכל הציוד יהיה תקין, ויהיו אנשי צוות זמינים שיוכלו לעזור לסדר כל תקלה בלתי צפויה. בואו נתאר לנו הרצאה של מנהלת בכירה של חברה בינלאומית, ופתאום כשהיא עולה לבמה, מערכת ההגברה לא עובדת... אין ספק שמצבים מסוג זה מראים חוסר רצינות, ויוציאו את המארחים באור מאוד שלילי. אולם האירועים צריך להיות רגיש מאוד לתדמית של הלקוח שלו, כי בסופו של דבר בשביל זה עושים אירועים עסקיים.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 13:01 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים