הצג גיליון RSS

michadpz2

אירוע בגן אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/06/2010 שעה 09:27 (539 צפיות)
בעבר היו קובעים תאריך לחתונה בהתאם לתאריכים חשובים של הזוג: היום שבו הכירו, יום הולדת של אחד מהם, או כל דבר אחר. כיום תאריך החתונה נקבע בהתאם ללוח זמנים של גן אירועים שהזוג רוצה להתחתן בו. הדבר הראשון שעושים מבחינת ארגון החתונה זה לסגור מקום בגן אירועים. היום המון זוגות רוצים חתונה בטבע ומחפשים בנרות גן אירועים מתאים שייתן את המיקום הנכון ואת האווירה המתאימה להפקת אירוע מדהים.
משימת מציאת גן אירועים אינה פשוטה. ניתן לחלק את גני האירועים ל-3 קטגוריות: מקומות פשוטים הן מבחינת עיצוב האולם והן מבחינת האוכל, גני אירועים מסוג זה גובים סכום נמוך יחסית למנה, אך האוכל במרבית המקרים הוא מתחת לכל ביקורת, ויש אף שמועות שהסטיק ממוחזר מהאירוע שהיה שם יום לפני. זוג שרוצה להשקיע באורחים שלו לא יפנה למקום כזה.
הקטגוריה השנייה זה גני אירועים יוקרתיים במיוחד, הגובים סכומים שערורייתיים ממש על כל מנה. המחיר יכול להגיע ל-350 ₪ לאדם, והשירות שמקבלים הוא לא בהכרח שווה את הכסף הזה. גן אירועים מהבחינה הזו הוא כמו מותג, אתה משלם פי 3 על מעיל רק בגלל שכתוב עליו ארמני. גן אירועים אופנתי יכול להרשות לעצמו לגבות סכומים גבוהים במיוחד, אך זוג שלא יכול להרשות זאת לעצמו, לא כדאי להסתנוור מהדברים הללו, המחיר פשוט לא שווה את זה.
למזלם של הזוגות הצעירים, יש גם גני אירועים שהם בדרג הביניים, כלומר הם מציעים מחיר טוב על מוצר טוב. האולמות הללו מתאפיינים באוכל טוב ובעיצוב יפהפה, שלא נופל מהעיצוב של אולמות היוקרה. הבעיה עם אלה זה שהם כמובן תפוסים חודשים קדימה. כשאתם מגיעים לאולם שלא גובה מכם מחירים שערורייתיים, תצטרכו כנראה להתפשר על יום בשבוע, כי סביר להניח שלא תצליחו לתפוס יום חמישי ותיאלצו לעשות את החתונה שלכם באמצע השבוע. הפשרה הזו שווה הן מבחינת מה שהאורחים שלכם יקבלו, והן מבחינת מה שתצטרכו לשלם.
אחד המרכיבים של עלות גן אירועים זה התשלומים הנלווים: הגברה ותאורה. שני הדברים הללו עולים אף הם כמה מאות שקלים. לפעמים מה שיטה את הכף בין אולם יקר לאולם ביניים זה לא מחיר המנה, אלא דווקא מחיר ההגברה והתאורה. יש אולמות שלא גובים מחיר גבוה במיוחד על המנה, אך מחיר מופקע לגמרי על התאורה וההגברה, וכך יוצרים הטעיה של הלקוחות. בסופו של דבר יש לשלב את מחיר המוצרים הנלווים בתוך מחיר המנה, וכך יתברר לכם במדויק כמה כסף בדיוק מבקשים מכם.
שימו לב שארגון חתונה זה דבר מאוד יקר, וכל נותן שירות ינסה לשכנע אתכם כמה חשוב להשקיע דווקא במוצר שלו. הצלם שלכם לחתונה יגיד שהתמונות זה מזכרת לכל החיים, התקליטן לחתונה יגיד שכל האירוע על הכתפיים שלו ושהכל תלוי בתקליטנים, בגן אירועים יספרו לכם כמה חשוב האוכל המיוחד והתאורה המרהיבה. הם כולם צודקים, הכול חשוב ובכל צריך להשקיע, אך חשוב הרבה יותר שהחתונה שלכם לא תכניס אתכם לחובות, אז תשמרו על הפרופורציה כי זה לא קל.

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 13:01 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים