הצג גיליון RSS

michadpz2

שיפוצים בבניין

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/06/2010 שעה 09:04 (621 צפיות)
שיפוץ כללי לבית מעלה אצלנו תחושות שמחה. אנחנו מתרגשים מהתחדשות הבית, לא נצטרך יותר לסבול מנזילות בצנרת, הקירות יכוסו בצבע חדש ורענן, אולי נקנה גם כמה רהיטים חדשים, ובקיצור- אין ספק שבית משופץ זה כיף גדול לכולם.
יש הבדל בין שיפוץ רגיל לשיפוץ כללי. שיפוץ רגיל הוא שיפוץ מקומי או קוסמטי, שיכול להסתיים בתוך כמה שעות לפעמים. כך למשל צביעת חדר. שיפוץ כללי, לעומת זאת, זה שיפוץ המערב שיפור תשתיות של הבית, לפעמים שיקום מבנה, שיפוץ של דלתות וחלונות, החלפת צנרת וכמובן גם צבע. לא כל שיפוץ כללי כולל את כל התיקונים הללו, לפעמים הוא כולל רק חלק מהם, ולפעמים יש צורך בהרבה יותר מזה. מוקדים הזקוקים לשיפוץ כללי ייקבעו כמובן בהתאם למצבו של הבניין.
שיפוץ דירה או שיפוץ של בית פרטי נתון להחלטתו הבלעדית של בעל הבית, אך שיפוץ כללי של בתים משותפים תלוי בהחלטה המשותפת של כל הדיירים והועד בית. ישנן הרבה החלטות שדייר בבית משותף לא יכול לקבל בעצמו, כמו למשל הוספת מעלית.
שיפוץ כללי יכול להיות לא רק לצורך שיפור מראה הבית והתפקוד שלו, אלא שינוי של מבנה הבית בכלל. למשל, משפחה של 5 נפשות קונה בית שיש בו 8 חדרים קטנים. אין להם צורך בכל כך הרבה חדרים, הם מעדיפים 6 חדרים גדולים במקום. המשמעות היא כמובן ששוברים קירות, ובונים קירות חדשים. בכל חדר יש לדאוג למערכת חשמל תקינה, שתתאים למבנה החדר החדש. יש גם לעבוד בזהירות מרבית כדי לא לפגוע בתשתיות חיוניות של הבית. במקרה של שינויים מהותיים כל כך, כדאי מאוד לפנות לייעוץ של אדריכלי פנים, שימליצו לנו איפה כדאי למקם את החדרים החדשים. מקצוען אמיתי יחסוך לנו הרבה עוגמת נפש. כדאי לפנות לחברה שתספק לנו הן את שירותי הייעוץ של האדריכל, והן תוכל לשלוח אנשים שיבצעו את העבודה.
כדי לקבל את התוצאות שאנו רוצים בשיפוץ הכללי, צריך לפנות לגופים מוסמכים ומקצועיים, בעלי ידע וניסיון בתחום. לחברות בעלות ניסיון רב בתחזוקת מבנים ושיפוצים כלליים. הניסיון הזה יהיה לכם לעזר רב כשתתחילו להעביר את החלום שלכם לתוך המציאות. השיפוצניקים המקצוענים ידריכו אתכם מה אפשר לעשות, וממה עדיף להימנע. השיפוצניקים גם יתנו לכם רעיונות חדשים, שלא חשבתם עליהם קודם. אם יהיה צורך, אדריכל פנים יעזור לכם לתכנן את הבית שלכם תוך, ניצול מקסימלי של השטחים שלכם בבית.
שיפוץ כללי שמבוצע על ידי חברה מקצועית צפוי להיות לא רק איכותי יותר, אלא גם מהיר יותר. יש לזכור ששיפוץ כללי גורם להמון אי נוחות לדיירי הבית, ולכן רצוי שהשיפוץ הכללי יסתיים מהר ככל שאפשר. עובדים מנוסים יעשו את העבודה גם מהר וגם יעיל, כך שאתם תוכלו לקבל את הבית החדש שלכם בתוך פרק זמן קצר יחסית.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 09:00 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים