הצג גיליון RSS

michadpz2

מדרסים מיוחדים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 16/06/2010 שעה 20:02 (462 צפיות)
אחת השיטות להכנת מדרסים בהתאמה אישית היא הטבעה ספוגית. בשיטה זו כפות הרגליים של המטופל מוטבעות ונלחצות כנגד קופסא שבה יש ספוג מיוחד, שמקבל את צורת כף הרגל. שיטה נוספת להכנת מדרסים היא באמצעות חבישה בגבס. בניגוד לשיטת ההטבעה הספוגית המתבצעת בפעולת דחיסה (בעמידה או בישיבה), בשיטת חבישת הגבס המידות למדרסים נלקחות כאשר המטופל שוכב ורגליו נמצאות במצב רפוי. בשיטה זו ניתן ליצור את המדרסים תוך איזון כף הרגל לזווית הרצויה, ו"פיסול" כף הרגל למצב התקין שבה היא אמורה להיות. לכן היא מתאימה במיוחד לאנשים הסובלים מפלטפוס או מבעיות דומות.
מדרסים הם דוגמא לאביזרים אורטופדיים המיועדים הן למניעה והן לשיקום וטיפול בבעיות אורטופדיות. מצד אחד, הם תורמים למנח נכון של כף הרגל וליציבה נכונה, ובכך מונעים את היווצרותן של בעיות אורתופדיות רבות. לכן מדרסים מומלצים במיוחד לאנשים אשר נדרשים לעמוד שעות רבות על הרגליים במהלך עבודתם, לספורטאים, לחיילים ועוד. מצד שני, מדרסים מיועדים גם לשיקום של אנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות. כמו למשל מדרסים מיוחדים לחולי סכרת שמגנים על כפות הרגליים מחיכוכים וסופגים את הזיעה והחום.
לסיכום, אביזרים אורטופדיים הם אביזרים חיוניים שיכולים לשפר משמעותית את איכות חיינו. בין אם אנו משתמשים באביזרים אורטופדיים למניעת בעיות ובין אם אנו משתמשים באביזרים אורטופדיים לצורכי שיקום, אין ספק כי אביזרים אורטופדיים יכולים להפוך את החיים לצד בעיות אורטופדיות לקלים ונוחים יותר.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 10:00 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים