הצג גיליון RSS

michadpz2

אולם אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/06/2010 שעה 22:55 (506 צפיות)
הרגע המאושר הגיע. הבחור שלף את הטבעת ובערב רומנטי מאין כמוהו הציע את ההצעה. מתחתנים. חתונה. עכשיו זה הזמן להתחיל לתכנן את החתונה. מתברר שהדבר לא קל בכלל ויש המון המון דברים. דבר ראשון צריך להחליט היכן לערוך את החתונה. קודם כל צריך להחליט אם לעשות את החתונה באולם אירועים או בגן אירועים. אם אתם רוצים חתונה גדולה וגרנדיוזית אז עדיף לכם גן אירועים. אם אתם הולכים על משהו יותר אישי ואינטימי אז עדיף אולם אירועים.
לאחר שהחלטתם אתם צריכים ללכת ולראות את המקומות. צריך להכין רשימה של גני אירועים שאתם מכירים או ששמעתם עליהם דברים טובים. אם יש לכם חברים או מכרים שעשו שם אירועים מאד מומלץ להתייעץ איתם. לשמו חוות דעת ממישהו שעשה שם אירוע היא קנה מידה הרבה יותר טוב ממישהו שרק ראה שם אירוע או רק היה שם באירוע או מסוכן המכירות של גן האירועים.
לאחר מכן אתם צריכים להחליט על עוד 2 דברים חשובים בקשר לגן אירועים. הדבר בראשון זה כמובן עיצוב הגן בהתאם למה שאתם רוצים. היום זה לא כמו פעם. היום כל אחד דואג לעיצוב האירוע שלו כמו שהוא רוצה. בוחרים מפות, סידורי פרחים, חופה, פמוטים, עיצוב רקעים ועוד. זה ממש מקצוע היום. זאת הוצאה ממש גדולה היום באירוע כמו חתונה או בר / בת מצווה. הדבר הבא שצריכים להחליט הוא אוכל. בדרך כלל בגנים אפשר להביא שירותי קייטרינג חיצוניים. צריך להחליט על התפריט, על צורת ההגשה, ועל נותני שירותי הקייטרינג. גם כאן רצוי למצוא חברים שיוכלו להמליץ לכם מניסיונם וגם ללכת לאירועים שהם עושים ולעשות טעימות בעצמיכם. אוכל טוב הוא אחד מהמרכיבים החשובים ביותר לאירוע מצליח.
הדבר הבא אליו אתם מגיעים – הוא האיש שנותן את האווירה לאירוע, האיש שיקבע אם האירוע ייגמר בכיבוי אורות בחצות או שיימשך עד לשעות הקטנות של הלילה. תקליטן לחתונה. כמה שיגיעו המון אורחים וירצו לעשות שמח בלי תקליטן מסוג התקליטנים שיקלע לטעמם וייתן מוזיקה טובה ושמחה שתמשוך את האירוע לשעות הקטנות של הלילה זה לא יעזור. חשוב מאד שוב לשמוע המלצות, ללכת לראות אותו באירועים, לברר על שירי עדות אם יש מאחד הצדדים בחתונה רצון לתת להורים שירים. תקליטן טוב בחתונה שלכם ישדרג אותה בהמון. שוב גם כאן תקליטן לחתונה שלכם מהטופ עולה ביוקר. חשוב גם לבדוק את מערכת ההגברה בגן אירועים. יש כאלו שיש להם מערכת הגברה משלהם ויש כאלה שמבקשים מכם לדאוג לכך.
ספק נוסף שתצטרכו לדאוג הוא ספק האלכוהול לאירוע שלכם. בדרך כלל האלכוהול לא כלול בדיל של גן האירועים. אתם יכולים להביא שירותי בר משלכם. הדיל הבסיסי שלהם הוא אלכוהול פשוט ותוצרת הארץ. היום בדרך כלל גם קונים בנוסף בעצמיכם אלכוהול איכותי ותוצרת חוץ.
עכשיו נשאר ללכת לבית דפוס ולבחור הזמנות וללכת לחלק אותם לאורחים. רוב האורחים אוהבים לקבל את ההזמנה באופן אישי ולא בדואר. שלא תקלו ראש בכך צריך למצוא את הזמן לכך שלא תתקעו אחרי זה עם אורחים שלא הוזמנו. לאחר מכן יש לסדר את סידורי הישיבה של השולחנות.
חוץ מכך יש לקנות חליפה לחתן וכמובן כמובן שמלת כלה לכלה הנרגשת. היום אפשר לקנות אבל בגלל המחירים היקרים מאד בדרך כלל משכירים שמלת כלה. צריך גם לסגור ספר ומאפר לכלה. גם כאן מומלץ לשמוע המלצות וכמובן ללכת לאיפור ניסיון.
שיהיה לכם המון המון מזל טוב בחתונה......

עודכן ב: 11/03/2014 בשעה 11:54 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים