הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

חיוך לבן

דרג פוסט זה
כולנו מכירים את הפתגם- אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בתוכו. אז זה באמת משפט יפה והלוואי וזה היה עובד ככה, אבל בעולם בו כולם ממהרים כל הזמן ולא מוצאים פנאי לשום דבר, גם אף אחד לא מחכה להסתכל מה יש בתוך הקנקן, אלא בעיקר איך הוא נראה מבחוץ.
כל מי שחי בעולם הדייטים יגיד לכם את אותו הדבר, הקנקן אכן קובע! למי יש זמן היום לשבת, לדבר, להכיר לעומק...? מבט אחד יכריע את גורל היחסים, מי שיש לו מזל יזכה גם מאוחר יותר לגלות מה יש בתוך הקנקן.
אז בעולם כמו היום שמושתת על מראה ועל רושם ראשוני אנו נאלצים לעשות הכל כדי לשפר את הנתונים הטבעיים שלנו, וביניהם (אחד החשובים לדעתי) – החיוך שלנו.
כולנו מכירים בכוחו של החיוך, חיוך יפה יכול לכבוש ולהקסים אחרים ברגע. החיוך היפה נובע בעיקר בשיניים יפות. אז יכול להיות שאתם מקפידים מאוד ללכת אל רופא שיניים כל חצי שנה, ועושים שיננית, ומצחצחים שיניים ועושים שטיפת פה ומה לא... לפעמים זה פשוט לא עוזר, כי חלקנו נולדנו עם שיניים עם גוון צהבהב וכל ניסיון שלנו לשנות את זה לא יעזור.
אבל יש פתרונות גם לאנשים כאלה! היום ביקור אצל רופאי שיניים יכול לגרום גם לחיוך שלכם להראות מיליון דולר.
הפיתרון הוא הלבנת שיניים. תהליך פשוט יחסית וללא תופעות לוואי.
איך מתבצע תהליך ההלבנה?
קודם כל יש ללכת אל רופא שיניים, שיעשה בדיקה כללית לוודא שאין בעיות בשיניים כמו חורים, או טיפולי שיניים אחרים שנדרשים. לאחר שזה עבר בשלום בדרך כלל הרופא יפנה אתכם אל שיננית לטיפול לפני ההלבנה. לאחר שהכנו את השיניים להלבנה מגיעה התהליך עצמו שכולל מריחת חומצה מיוחדת על השיניים, אשר גורמת לחימצון ולהעלמת הכתמים.
חשוב לדעת שתהליך ההלבנה הוא הפיך, ולכן כתמי קפה, סיגריות, וגם נטייה טבעית של השן להצהבה תחזור לאט לאט.
לסיכום, מדובר בטיפול פשוט ולא יקר אשר ישדרג את החיוך שלכם – שווה ביותר!
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים