הצג גיליון RSS

michadpz2

מורשה מאזדה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/06/2010 שעה 10:58 (511 צפיות)
גם מי שלא מתמצא בכלי רכב, והגעה למוסך היא עבורו ממש כמו הגעה לארץ זרה, יודע שבכל בעיה ברכב תמיד כדאי לפנות למוסך מורשה. כי הרי מי ידע לטפל טוב יותר ברכב שלך מאשר נציגי החברה אשר ייצרה את הרכב. וכשמדובר ברכב של מאזדה, הכתובת היחידה היא מוסך מאזדה.
חכמים אומרים כי את הבעיות מתקנים בבית. אמרה זו נכונה שבעתיים כשמדובר בתיקון בעיות ברכב הפרטי שלך. הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות עבור הרכב שלך היא לקחת אותו לטיפול במוסך מורשה. לא משנה באיזו בעיה מדובר: מכאניקה, חשמל רכב, מיזוג אוויר, פחחות וצבע, מערכת המחשב של הרכב או כל תקלה אחרת, המוסך המורשה של יצרנית הרכב יוכל להעניק לרכב את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.
גם כשמדובר ברכבי מאזדה חשוב לפנות למוסך מאזדה בכל בעיה או תקלה. ישנם בעלי רכבים שסוברים שעבור בעיות קטנות שאינן דורשות החלפת חלפים, אין כל משמעות לאיזה מוסך פונים. אך למעשה בכל בעיה חשוב להגיע למוסך מורשה. גם אם רכב המאזדה שלכם נשרט או שהתקלף לו הצבע, אל תתפתו לקחת אותו למוסך שאינו מוסך מאזדה מורשה. בתחום הצבע, לכל יצרנית רכב יש את הצבעים הייחודיים שלה, שבהם רק היא עושה שימוש. גם אם למראית עין הצבע שלפניכם נראה אדום, אם לא מדובר במוסך מאזדה מורשה סביר מאוד להניח שעל גבי הפח יתגלו הבדלים משמעותיים וגלויים לעין בין גוון הצבע המקורי לצבע החדש. לכן חשוב מאוד להקפיד להגיע למוסך מאזדה גם במקרים פשוטים, שכביכול אינם מצריכים עבודה מרובה או שימוש בחלפים מקוריים.
כולם יודעים את החשיבות הגדולה של התקנת חלפים מקוריים בכלי הרכב. חלפים מקוריים הם חלפים שמיוצרים על-ידי יצרנית הרכב ומיועדים לשימוש אך ורק בכלי הרכב שלה. אם רכב המאזדה שלכם עבר תאונה, או שפשוט שבק חיים לאחר שנות פעילות רבות, סביר להניח שתיאלצו להחליף לו חלפים. במקרים אלו חשוב, ואף קריטי, להגיע למוסך מאזדה ושם לבצע את התיקון. אל תתנו למוסכניקים שאינם מורשים לפתות אתכם במבצעים ובמחירים "שוברי שוק". להתקנת חלפים מקוריים ברכב שלכם יש חשיבות בעיקר לטווח הרחוק. גם אם כרגע אין כל הבדל בין חלפים מקוריים של מאזדה לחלפים שאינם מקוריים, הרי שבעוד כמספר חודשים תרגישו בהבדל על בשרכם. חלפים מקוריים מחזיקים מעמד זמן רב יותר וישרתו אתכם חודשים ואף שנים רבות. עבור מי מאיתנו שלא מתמצא במכונאות ולא יודע לזהות חלפים מקוריים, הדרך היחידה להיות בטוחים שקיבלתם חלפים מקוריים היא רק אם תשלחו את רכבכם לתיקון במוסך מורשה. ופרט חשוב לא פחות הוא שרק לחלפים מקוריים, המגיעים ממוסך מורשה, יש אחריות במקרה של תקלות.
לסיכום, הבאת הרכב שלכם למוסך מורשה של יצרנית החברה היא חיונית, לא משנה איזו בעיה או תקלה יש לרכב שלכם. ואם יש לכם רכב של מאזדה, אין טוב יותר ממוסך מאזדה לביצוע כל תיקון וטיפול לרכב.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 09:12 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים