הצג גיליון RSS

חגיתוש22

אחזקת מבנים- בחירת חברה

דרג פוסט זה
קיימות חברות רבות בשוק היום שמציעות שירותי ניקיון לעסקים גדולים ולמשרדים. בתור מנהל אחזקה של בניין משרדים או בניין מגורים גדול, לפני שאתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון חשוב שתבדקו כמה דברים. חברות הניקיון השונות מעניקות בדרך כלל מגוון של שירותים בנוסף לשירותי ניקיון. בין השירותים שמעניקות החברות תוכלו למצוא בדרך כלל גם ניהול ואחזקת מבנים, שירותי שמירה ואבטחה.
יש הבדלים בין סוגי השירותים הנדרשים לכל עסק או לכל בניין. אם מדובר בבניין משרדים הצרכים יהיו שונים מזה של בניין משרדים. לכן חשוב קודם כל להגדיר לעצמכם מהם הצרכים שלכם בבניין, אילו שירותים תרצו לקבל, ומה התקציב החודשי שלכם לכך.
מעבר לשירותים השוטפים שתקבלו מהחברה, ניתן אחת לכמה זמן לעשות פרויקטים נקודתיים, כמו למשל פוליש, או ניקוי חלונות חיצוני. קחו בחשבון שאם אתם לא סוגרים זאת מראש כחלק מהשירות, זה יעלה לכם עוד כסף.
כדאי לכם לברר היטב מה בדיוק המחיר אותו אתם משלמים בעבור כל שירות, וכמה יעלה לכם אותו שירות בחברה חיצונית. למשל אתם יכולים לקחת חברה אחת שתספק את שירותי הניקיון ושירותים של ניהול ואחזקת מבנים, וחברה אחרת שתטפל שנושא השמירה והאבטחה. עם זאת ברוב המקרים יהיה משתלם יותר לעשות את כל השירותים דרך אותה החברה גם כי ככה העבודה תתרכז באותם ידיים ויהיה תיאום בין העבודות, גם כי לא תוכל להיות "זריקת אחריות" בין החברות בתחומים חופפים, וגם כיוון שברוב המקרים זה כן יוצא זול יותר לקחת חברה אחת שתעשה הכל וגם אם מצאתם חברה יותר זולה בתחום כלשהו, לרוב החברה השנייה תוזיל את מחיריה כדי שתיקחו את שירותיה בכל התחומים.
בכל מקרה לפני שאתם לוקחים חברה כל כלשהי לתת לכם שירותים של ניקיון או של ניהול ואחזקת מבנים, כדאי לכם לבדוק עליה היטב, לבדוק את החוזה טוב, לדבר עם לקוחות של החברה ולשמוע על השירות שלהם והאמינות שלהם.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים