הצג גיליון RSS

michadpz2

מסגרות לתמונות קנבס

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/07/2010 שעה 13:08 (653 צפיות)
בעידן המצלמות הדיגיטליות אנו כמעט שלא משתמשים בשירותי פיתוח תמונות. אנו מצלמים אלפי תמונות בכל אירוע והזדמנות, והרי אי אפשר להדפיס את כל התמונות הללו; זה גם עולה כסף וגם תופס מקום רב. לכן בלית ברירה כל התמונות שצילמנו במצלמה הדיגיטלית מאוחסנות בתיקיות במחשב או בזיכרון של הטלפון הנייד. וללא תמונות מודפסות אלבומי התמונות כבר איבדו את מקומם המרכזי בסלון הביתי, וכמוהם גם התמונות הממוסגרות. בתמונות הדיגיטליות אנו יכולים לעיין דרך המחשב ולא זקוקים לאלבום תמונות או למסגרות לשם כך.
יש שרואים בכך התפתחות חיובית, שחוסכת לנו כסף רב, אך בעיני חבל מאוד שאנו לא מעניקים לתמונות ולזיכרונות שלנו את הכבוד המגיע להם. תמונות שמנציחות את האירועים המשמחים והמרגשים בחיינו, שמשמרות רגעים, אנשים ואירועים, ראויות להרבה יותר מאחסון על-גבי קובץ במחשב. לילדים שלנו מגיעים אלבומי תמונות שיאגדו את כל זיכרונות הילדות שלהם, בדיוק כפי שלנו היה. וגם לנו מגיע שזיכרונותינו וחוויותינו יונצחו באלבום פיזי שבו ניתן יהיה לדפדף בקלות בכל עת. ובדיוק לשם כך קיימים שירותי הדפסת תמונות.
בניגוד לתמונות שצולמו בפילם וזקוקות לפיתוח כדי שנוכל לראות מה צילמנו, תמונות שצולמו במצלמה דיגיטלית ניתן לראות הן במצלמה עצמה והן כקובץ במחשב. אנו יכולים לבחור את התמונות הטובות ביותר ורק אותן להדפיס במדפסת הביתית או בחברה המספקת שירותי הדפסת תמונות. חברה שכזו תדפיס עבורנו את התמונות כאילו היו תמונות פילם. כך ניתן להרכיב אלבומי תמונות רבים ומגוונים, המורכבים רק מהתמונות שאנו בחרנו.
יתרון נוסף של הדפסת תמונות דיגיטליות טמון בעובדה שניתן להגדיל, לחתוך, לתקן ולרטש כל תמונה. הדפסת תמונות דיגיטליות מאפשרת לנו לעצב את הזיכרונות שלנו בדיוק כפי שהיינו מעוניינים לזכור אותם. כמו כן, ניתן לבצע הדפסת תמונות בכל גודל, כך שיתאימו למסגרות שונות לתלייה על הקיר, להנחה על מדף או שולחן ואפילו למחזיקי מפתחות. תמונות הממוסגרות במסגרות למיניהן הן בדרך כלל תמונות שיש להן ערך סנטימנטלי מיוחד עבורנו, ולכן אנו מעוניינים להעניק להן מקום של כבוד, הן במסגרות לתמונות שעל הקיר והן במסגרות על שולחן העבודה או בסלון הבית. המסגרות מאפשרות גם להציג את התמונות שחשובות לנו במקום בולט וגלוי, אך גם מגנות על התמונות מפני שריטות, אבק, לכלוך, דהייה וכדומה.
אופציה נוספת להדפסת תמונות דיגיטליות היא באמצעות הדפסתן על בד קנבס. תמונות המודפסות על בד קנבס מקבלות מיד מראה של יצירות אומנות, מכיוון שבד הקנבס שימש בעבר לשם ציורים בצבעי שמן. כיום ניתן להדפיס כל תמונה דיגיטלית גם על בד קנבס וליצור תמונות קנבס מרשימות ומרהיבות ביופיין. תמונות קנבס מיועדות לצילומים מיוחדים באמת, הן של אנשים והן של נופים, אשר אנו רוצים להבליט את ייחודם. תמונות קנבס משמשות בעיקר צלמים מקצועיים או צלמים חובבים, שרוצים להציג את צילומיהם בדרך ייחודית. אך גם אנשים פרטיים משתמשים בתמונות קנבס. השימוש הנפוץ ביותר בתמונות קנבס הוא עבור תמונות חתונה. זוגות רבים בוחרים תמונה אחת או שתיים מיום חתונתם, ואותה הם מגדילים וממסגרים כתמונת קנבס. חלקם אף מכינים תמונות קנבס גם למשפחותיהם.
לסיכום, אל תזניחו את התמונות הדיגיטליות שצילמתם. אתם יכולים להמשיך ולאחסן אותן בזיכרון המחשב או הפלאפון, אך אל תוותרו על הדפסת תמונות. בחרו את התמונות המיוחדות, המצחיקות, המרגשות והטובות ביותר וצרו לכם אלבומי תמונות, תמונות קנבס ותמונות במסגרות. כך תוכלו להיזכר בכל אותם אירועים וחוויות בקלות ובכל עת שתרצו.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 09:10 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים