הצג גיליון RSS

michadpz2

שירותי אמבולנס פרטי

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/07/2010 שעה 21:24 (567 צפיות)
ישנם סוגים שונים של שירותים אותם יכולים אמבולנסים פרטיים לבצע, ביניהם: פינוי לחדר מיון, העברה בטוחה של חולים בין בתי חולים, ליווי רפואי של חולים וחולים סיעודיים לאירועים, העברה של חולים מוגבלי תנועה או הסעה לטיפולים שונים ועוד. במקרים מצערים של מוות, ניתן להיעזר באמבולנס פרטי על מנת להעביר את הנפטר אל בית החולים ומבית החולים אל אתר הלוויה.

חברות המספקות שירותי אמבולנס פרטי בעצם באות למלא את החלל הנוצר בין צורכי האוכלוסייה ובין יכולותיהן של הרשויות ושל שירותי החירום. אל לנו לשכוח כי בחמישים השנים האחרונות גדלה האוכלוסייה בישראל במידה רבה. לכך תרמו גם העלייה הרבה של יהודים מרחבי התפוצות, וגם העלייה בתוחלת החיים. בישראל היום, בראשית המאה ה-21, יש זקנים רבים יותר מאי-פעם. מובן כי הן העלייה והן הארכת החיים הינם דברים חיוביים, אולם יש להם השפעה רבה על האופן בו אנו צורכים ומקבלים שירותי בריאות בכלל וכפועל יוצא מכך, שירותי אמבולנס בפרט. במקרים רבים, שירותי הבריאות הציבוריים פשוט אינם יכולים להיענות לדרישות הציבור בזמן. מכיוון שמדובר באמבולנסים, הרי שמטבע הדברים, כאשר יש בהם צורך, אין זמן או מקום לטעויות ולעיכובים. בדרך כלל, הזמנת אמבולנס פרטי עולה אף פחות מאשר הזמנת אמבולנס רגיל.

השיקול אשר מביא להוזלת הזמנת האמבולנס הינו הסבסוד אשר ניתן על ידי קופות החולים וחברות הביטוח. עם זאת, יש לציין כי במרבית המקרים ניתן לקבל החזרי תשלום, מלאים או חלקיים, עבור הזמנת אמבולנס, ללא קשר להיותו ממקור פרטי או ממלכתי. זאת מבלי להתייחס כמובן לעובדה שככל שהדבר נוגע לבריאותם, לנוחותם ולכבודם של האנשים היקרים לנו, שיקולינו משתנים מן הקצה לקצה. ברגע האמת, אנו רוצים להעניק ליקירינו הקלה ומנוחה בהקדם האפשרי. הדבר נכון גם מקרים מצערים של מוות, בהם אמבולנס פרטי יכול לעזור בהבאת הנפטר למנוחה אחרונה, ללא כל עיכוב.

למען הסרת הספק, חברות אמבולנסים פרטיות אינן יכולות להרשות לעצמן לספק שירות נחות. הן פועלות תחת פיקוח ועליהן לרכוש ולהחזיק את כל הרישיונות הדרושים לשם פעילותן. בנוסף, מכיוון שמדובר בחברות פרטיות לכל דבר ועניין, עליהן לעמוד בתנאי התחרות הקיימים בשוק. לכן, יש להן את מלוא האינטרס לשלוח את האמבולנס במהירות האפשרית ולבצע את מלאכתן במקצועיות, באדיבות ובמחירים הוגנים. זהו מקרה קלאסי בו התחרות בשוק החופשי מביאה לשיפור השירות.

מצבים של חולי, מגבלות רפואיות ואף מוות הינם חלק בלתי נפרד מן המהות האנושית. אם בעבר הורגלנו שעומדת לרשותנו רק אפשרות אחת בכל הנוגע להזמנת אמבולנס, הרי שכיום יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות של שימוש בשירותי אמבולנס פרטי. הזמנים משתנים ואנו איתם. חברות אמבולנסים פרטיות מלוות את האדם ועומדות לשירותו בכל שלבי החיים – מן הלידה, דרך הינקות והבגרות ועד לערוב היום. מרבית החברות מספקות את שירותיהן 24 שעות ביממה. מישהו חולה? ממתינה ללידה? אל תחכו לרגע האחרון, בררו כיצד תוכלו גם אתם להיעזר בשירותי אמבולנס פרטי.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 09:10 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים