הצג גיליון RSS

מוטיבננה1

ביקור במרפאת השיניים

דרג פוסט זה
לפני יומיים הייתי סוף סוף אצל רופא שיניים אחרי תקופה ארוכה של מספר שנים בהן דחיתי את הביקור. כל שנה מתקשרים אלי ממרפאת השיניים להודיע לי שיש לי שיננית חינם ובדיקה תקופתית חינם אחת לשנה. וכל שנה אני מצליחה איכשהו להתחמק מזה ולהדחיק את זה. השנה אחרי שלוש שנים בלי בדיקת רופא שיניים, החלטתי שפשוט חבל להימנע מזה, ואפילו כבר התחלתי בהלקאה עצמית על כך שלא הלכתי עד עכשיו ובטח אני אזדקק לכל מיני טיפולי שיניים אכזריים עקב כך. ולא רק שהייתי אמיצה וקבעתי תור לרופא שיניים, אלא קבעתי אפילו תור לשיננית לפני! אבל על זה אני אספר בהזדמנות אחרת.
בכל מקרה, קבעתי תור לרופא שיניים, והגעתי למרפאה בחששות כבדים. גם כי כמו רוב האנשים אני ממש לא אוהבת לעבור בדיקות או טיפולי שיניים. יש לי גם פה קטן ואחרי מעט מאוד זמן הוא מתחיל לכאוב לי בזמן הבדיקה.
נכנסתי אל חדר רופא השיניים, והתברר שמדובר ברופאה. היא הייתה בחורה צעירה יחסית ומאוד מאוד חמודה ומצחיקה. היא עשתה לי את הבדיקה ואז עשו לי צילומי שיניים. למרבה המזל והשמחה, לא נמצאו חורים בשיניים שלי. ממש נס!
כשהייתי אצלה כבר ניצלתי את ההזדמנות לברר לגבי טיפולי הלבנת שיניים. יש לי מאז שאני זוכרת את עצמי גוון מעט צהבהב לשיניים, ושמעתי שיש היום טיפולי שיניים מצוינים שממש עוזרים להלבנה של השן. הרופאה אמרה לי שלמרות שהיא אמורה למכור את הטיפול, אין לי שום צורך בו, ושבגלל שגוון העור שלי בהיר השיניים נראות קצת פחות לבנות. אמרה לי שזה לשיקולי, אבל שהיא לא הייתה עושה במקומי כיוון שהטיפול דורש הקפדה גבוהה מאוד, וללכת עם סד על השיניים יותר משעה כל יום. ובנוסף יש להימנע משתיית אלכוהול, מיץ אשכוליות או לימונדה, קפה, תה יש להימנע מעישון ועוד הגבלות שונות.
היא אומרת שטיפול של הלבנת שיניים הוא באמת יעיל מאוד, אבל שכדאי לעשות אותו רק אם בטוחים שנעמוד בו מבחינת משמעת עצמית.
לסיכום, החוויה הייתה הרבה פחות טראומטית ממה שדמיינתי, היא אפילו הייתה נחמדה. אני ממליצה לכל אחד ללכת ולעשות את הביקורת השנתית, זה מאוד קצר, לא כואב בכלל ויכול למנוע הרבה כאבים וכסף מאוחר יותר.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים