הצג גיליון RSS

jonas1

כדאי לעבוד עם נגררים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/07/2010 שעה 08:53 (511 צפיות)
יש יתרונות רבים לעבודה עם נגררים. קודם כל אחד היתרונות הכי גדולים של נגררים היא היכולת לבחור מתי עובדים איתם. כיוון שהם מחוברים לרכב על ידי וו גרירה, ניתן לחבר אותם כשצריך, ולהוריד אותם כשלא צריך. זה לעומת טנדר גדול, או משאית שקונים, ואז מה שאתה מקבל זה מה שיש, ואתה נאלץ הרבה פעמים לשלם על נסיעה של משאית ריקה, כי לא היה לך צורך בהעברה של ציוד, אבל הדלק עולה הרבה כסף.
מעבר ליכולת להשתמש בהם רק כשצריך, נגררים לרכב מספקים עוד יתרונות. הרבה בעלי מקצוע משתמשים בנגרר קטן יחסית לרכב שמשמש עבורם ארגז לכלי העבודה שלהם. זה נוח מאוד, אין בעיה של משקל או של מקום, וזה לא תופס מקום בתוך הרכב. הרבה קבלנים אפילו משארים את הנגררים לרכב במקום בו הם עובדים, חונה במקביל למדרכה, נועלים אותו, וכך כל הציוד שהם צריכים נמצא באתר העבודה, והם לא צריכים להיגרר איתו ולהעמיס אותו בתחילת ובסוף כל יום.
נגררים לרכב גם מאפרים לבעלי המקצוע להעביר לבד את הציוד או הסחורה שהם צריכים לצורך עבודתם, ובכך הם חוסכים כסף על הובלות של חומרים מהחנויות. נגרר לרכב גם גדול מספיק להעברה של ציוד וחומרים בלי שצריך לעשות מספר סבבים.
מכירים את הקבלנים ובעלי המקצוע שמסתובבים בטנדרים, ומאחורה הם דוחפים המון ציוד ששוכב אחד על השני, קשור ומחוזק על ידי כבלים...? שתמיד נראה שהכל עומד ליפול להם עוד רגע? אז כשמשתמשים בנגררים לרכב, אין צורך בדברים האלה.
אז אם אתם בעלי מקצוע, ואתם שוקלים אם לקנות לעסק טנדר או משאית, כדאי לכם לשקול ברצינות את התחלופה של נגררים לרכב, ולעשות בדיקה יסודית מה יצא לכם יותר משתלם כלכלית. אני מאמינה שתגלו שעדיף לכם להשתמש בנגררים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים