הצג גיליון RSS

gatrimon

קבלן איטום גגות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/07/2010 שעה 21:21 (500 צפיות)
איטום גגות אמנם נועד לסייע לכם להעביר את החורף בצורה יבשה ונעימה, אך בהחלט לא כדאי לחכות עד לחורף כדי לבצע איטום גגות. איטום גגות כדאי ואף רצוי לבצע בחודשי הקיץ , וממש לא מומלץ לחכות לגשם הראשון כדי לגלות שהגג שלכם לא עמיד בפני מי הגשמים.
לא משנה באיזו שיטה לאיטום גגות תבחרו, כל איטום גגות חייב להתבצע על גג יבש לחלוטין. לכן חשוב מאוד לבצע איטום גגות כבר בקיץ. אם פספסתם את המועד ולא ביצעתם איטום גגות לפני בוא החורף, תיאלצו לחכות לקיץ הבא כדי לבצע איטום גגות. הסיבה לכך היא פשוטה. רק ימי שמש רבים, בהם הטמפרטורה גבוהה במיוחד, יכולים ליבש לחלוטין את הגג באופן הדרוש לשם ביצוע איטום גגות. לכן חשוב מאוד שלא להתמהמה ולבצע איטום גגות עוד לפני הגשם הראשון.
אמנם בקיץ חם וקשה לעבוד במשך שעות רצופות תחת השמש הקופחת, במיוחד אם מבצעים זיפות גגות, אולם הקיץ הוא התקופה האידיאלית לביצוע איטום גגות. זיפות גגות יכול להיות קשה שבעתיים שכן לא רק עובדים בתנאי חום גבוהים, גם הזפת המשמשת לזיפות גגות עוברת חימום ורק מעלה את הטמפרטורות בסביבת העבודה.
אנשים רבים ממאנים לבצע איטום גגות מתוך מחשבה שהחורף הישראלי הוא קצר ממילא ואין בו ימי גשם רבים. רבים חושבים שבגלל מספר ימי גשם בודדים בשנה לא שווה להשקיע כסף רב בביצוע איטום גגות. אולם מחשבה זו שגויה מיסודה. אכן, ישראל אינה מדינה ברוכת גשמים, אך אין זה אומר שאיטום גגות הוא פעולה מיותרת בישראל.
למעשה, כמות ימי הגשמים היא כלל לא שיקול שיש לקחת בחשבון כאשר רוצים לבצע איטום גגות. גג שאינו נאטם יכול להינזק גם כעבור מספר שעות של גשם. מספיק פרק אחד של גשם זלעפות כדי לגרום לבעיות רטיבות ונזילות בתקרת הגג ובקירות המבנה שלכם. ימי גשם מרובים אמנם רק יחמירו את הנזק, אך הנזק הראשוני נגרם כבר עם הגשם הראשון.
מי שלא ביצע איטום גגות יגלה במהרה כי יש לכך השלכות חמורות רבות. המיידית שבהן היא ההתרוצצות הבלתי פוסקת ברחבי הבית עם דליים וסירים במטרה לאסוף את כל המים המטפטפים מהתקרה. יש בכך אי נוחות וטרחה רבה. אולם ההשלכה החמורה יותר היא זו שבאה לידי ביטוי בטווח הרחוק. מבנה שלא עבד איטום גגות כנדרש יסבול מבעיות חמורות כמו נזילות, רטיבות, התקלפות טיח וכדומה. כל אלו גורמים לנזקים חמורים למבנה, גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה הנדסית. מי מכם שינסה למכור או להשכיר מבנה שכזה, יגלה כי הנזקים שנגרמו למבנה כתוצאה מהיעדר איטום גגות מובילים לירידה חדה ובלתי נמנעת בערך הנכס.
אז לקראת החורף הקרוב, אל תהססו ואל תתמהמהו. תמצאו קבלן איטום גגות במהרה ובצעו איטום גגות באחת השיטות המקובלות והנפוצות: זיפות גגות, יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים וכדומה.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 16:22 על ידי gatrimon

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים