הצג גיליון RSS

ליאתיק1

מדה מתפלסת, שימוש בבנייה

דרג פוסט זה
מכירים את המשפט "זה לא אני, הרצפה עקומה" , בדרך כלל משתמשים בזה כדי להתחמק מאחריות, או למצוא תירוצים לחוסר הצלחה. אבל לפעמים הריפצה באמת עקומה! איך נמנעים מזה?
כל קבלן שעוסק בשיפוצים או בתחום של בטון יודע שהדרך הקלה ביותר לגרום לרצפה להיות ישרה היא לעבוד עם מדה מתפלסת.
מהי בעצם מדה מתפלסת?
מדה מתפלסת היא תערובת צמנטית אשר מתפלסת מעצמה ומיועדת ליישור, פילוס והחלקת משטחי בטון בעובי של עד 10 מ"מ. היא נחשבת לאיכותית ביותר, ומשמשת כתשתית להדבקה של אריחים, של שטיחים, יריעות PVC. עוד היא משתמשת לצורך איטום ובידוד. מדה מתפלסת מתייבשת מהר מאוד ולאחר שהיא יבשה נוצר משטח מיושר וחלק, מבלי שיש צורך להשתמש במכשירים כלשהם.
כמובן שהשימוש במדה מתפלסת היא השלב האחרון, ובביצוע עבודות בטון יש חשיבות רבה לעבודה מקצועית ברמה גבוהה, אחרת יכולות להיווצר בעיות רבות. קיימות מספר חברות אשר מתמחות בתחום של עבודות בטון. החברות האלו הן לא חברות שיפוצים או קבלנים שעושים קצת מהכל, אלא חברות שממש פיתחו מומחיות בתחום הבטון, וערוכות לתת פתרונות לכל סוג בעיה, ויכולות לעשות כמעט את כל סוגי העבודות.
התחום של הבטון התפתח בתקופה האחרונה והיום כולל לא רק בניה מבטון אלא גם הרבה עיצוב מבטון. ניתן בין היתר לעצב רצפות דקורטיביות מבטון שנראות מצוין.
אז אם תפסתם יוזמה והחלטתם לרצף את חדר המקלחת או את הגינה לבד, כדאי לכם מאוד להשתמש במדה מתפלסת או בבטון מוחלק לצורך העניין, דבר אשר יבטיח את זה שהרצפה תהיה ישרה. השימוש בה הוא קל ואפשרי לכל אחד בעל הבנה בסיסית בתחום. לעבודות גדולות יותר או ריצוף של הבית כולו, כבר כדאי שתיקחו מקצוענים.

תגובות

  1. הסמל האישי של simbad
    אחלא פוסט תודה! חבל שלא הייתה בו נגיעה בנושא של ניסור בטון, עבודות בטון, קידוחים וכדומה. בכל אופם תודה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים