תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

אשכול: ערפדים נגד אנשי זאב .

חבר/ה בקהילה
    תודות

ערפדים נגד אנשי זאב

הקדמה

השנה 3000 לפני הספירה, מלחמת דמים נערכה בין ערפדים ואנשי זאב, כל אחד השתמש במה שיכל כדי
    לנצח את אויבו , לאנשי זאב היה יתרון מספרי, וכוח פיזי גדול יותר מאשר לערפדים, אך זה לא מנע
    מהערפדים להמשיך להלחם, סקורפיו , מנהיג הערפדים ידע שאת המלחמה הזאת ניתן לסיים רק בדרך
    אחת . "איש המוות" ככה כינו אותו, הוא אדם שע"י נשיכת ערפד ונשיכת אדם זאב נהיה בלתי מנוצח .
    אם הוא היה בעד אחד מהצדדים הצד היה בלתי מנוצח , אסטריו , מנהיג אנשי הזאב ידע זאת גם , לכן הרג
    את כל דורותיו של "איש המוות" , ולא נתן לו להרוס את המלחמה.
    כיום 2592 לספירה, המלחמה לא נגמרה אלא נהייתה חריפה יותר, הערפדים לא נכנעו והם נהיו כמספר
    אנשי הזאב והמלחמה עירבה גם את האנשים שהיו, כל יום מאות או אלפי אנשים נהיו אנשי זאב וערפדים.
    הנשק של כל הערפדים כנגד אנשי הזאב היה כדורי אקדח מלאים בכסף, כסף היה החולשה של אנשי הזאב,
    לעומת זאת גם אנשי הזאב הצליחו ליצור נשקים חדישים , כדורי אקדח מלאים באור מלאכותי , מה שהרג את הערפדים בכדור אחד פחות או יותר .
    סקורפיו גילה שנולד עוד "איש מוות" אחד , כך גם אסטריו גילה , מכאן העלילה מתחילה.

פרק א' - " איש המוות" .

תפס אותו ואמר " אם תזוז תמות" והראה לו את שיניו המאיימות .
    " מה אתה ? , מי אתה ? , מה אתה רוצה ממני?, עזוב אותי ימוזר , " הוא צעק .
    "אתה תגלה מי אני אם לא תקשיב לי, עכשיו זוז , כדאי שתמהר לפני שהם יגיעו". "הם?" אמר והתחיל לזוז בהיסוס . " כן הם יטיפש , יאללה מהר " , נשמע קול של אקדח, תחנת רכבת הומת אדם , כל האנשים השתטחו על הרצפה . 4 אנשים , קטני מידה רצו במהירות גדולה לעבר אותו איש .
    "הולי שי.... , מה הם?" שאל האיש שרץ בכל מהירותו , "אה אלא? , סתם אנשי זאב" גיחך הערפד.
    "אתה חושב שאני אאמין לך?, הם אנשי זאב ואתה בטח ערפד.." קיווה שמה שהוא אמר לא נכון.
    "איך ידעת? , אני ערפד, אני עבדו של סקורפיו מלך הערפדים הגדול מכולם, ואתה מר. תום, הלא כך?"
    "מה? , איך ידעת איך קוראים לי? , אני בכלל לא מכיר אותך, עזוב אותי , תן לי ללכת !. " , "אני לא יכול אני בשליחות, וקוראים לי מייק , נעים להכיר ,עכשיו רוץ !" צעק והתחיל לנוע במהירות רבה .
    "למה הם רודפים אחרינו?, לא עשינו להם כלום, ואני?, מה אני קשור?!, אמא אמרה לי לא ללכת היום , אוף!!" אמר שכולו בדיכאון , " אתה לא יודע אילו כוחות יש בך , אתה יכול להרוג כל אחד מאיתנו, או מהם בלי מאמץ, אתה "איש המוות" " אמר וחשף את שיניו בשביל שירוץ יותר מהר , " לא אני לא, עכשיו עזוב אותי לנפשי" אמר חסר כוח ,"אני לא עוזב אותך " אמר והתחיל להתעצבן .
    "אם כך.. אתה מכריח אותי לעשות את זה" אמר והוריד לו אגרוף , "איה!!, איה!!" צעק מכאבים .
    "למה סקורפיו בכלל רוצה אותך, אתה ממש חלש." אמר וצחק .
    נשמעה קול של ירייה , הערפד נפל "אני נשרף , אני נשרף!" , תום ניצל את ההזדמנות והתחבא ,
    4 אנשי זאב שירו על מייק הגיעו למקום , פתאום הגיעו גם 4 ערפדים , והתחיל קרב, כעת , האנשים השתנו , הם נהיו גדולים מאוד, פרצוף אכזר, גוף גדול ושרירי , לסת מפחידה ושיניים מאיימות . מות ארבעה אנשים קטנים שחשפו את שיניים לאות אזהרה, תום ברח בכל כוחו , מחוץ לתחנה .
    כאשר הגיע למדרגה האחרונה , קבוצה מחתרתית של בני אדם כמו כולם תפסו אותו ולקחו אותו , יותר נכון חטפו אותו . אחרי 20 דקות הורידו את בגד ששמו על עיניו של תום, " מי אתם!, מה אתם רוצים!?"
    צעק והתנענע למרות שהיה כבול בכבלי מתכת רבים , "תירגע אנחנו לא נפגע בך , אנחנו לא ערפדים ולא אנשי זאב, אין לך ממה לפחד." אמר לו המנהיג של החבורה .
    תום נשם לרווחה , " תשחררו אותי מחבלי המתכת בבקשה" אמר , וכך הם עשו .
    "אנחנו יודעים שראית את הערפדים ואת אנשי הזאב, מה הם אמרו לך ? משהו בקשר ל"איש המוות" אולי? " שאלו, תום שתק , " תענה לנו!!" ושלפו אקדח . "אוקי , אוקי!, קודם תוריד את האקדח הזה" אמר כשכולו בלחץ , כך הוא עשה , " עכשיו תדבר אלינו תום." אמר , "אוי גם אתם יודעים איך קוראים לי?" שאל בבאסה, "כולם יודעים , עכשיו תגיד לי, מה הם אמרו לך בקשר ל"איש המוות" !!?" שאל כשידו על האקדח שבכיסו , "טוב, טוב , טוב!, אני לא יודע על זה הרבה, אבל שרצתי עם הערפד הוא אמר לי דבר מה על השם הזה "איש המוות" , ומשהו בקשר לזה שאני הוא " איש המוות", מה זה, או מי זה , או מה הוא עושה, אני לא יודע!, אל תהרגו אותי! "אמר כשכולו בלחץ, האנשים התלחששו ביניהם, נראו לחוצים , אפילו מפוחדים , חלקם התרחק ממנו , המנהיג נראה מחויך , כאילו השיג חפץ יקר ערך ."אנחנו נמכור אותך לאנשי הזאב, או לערפדים, המרבה במחיר יקבל את זה." אמר בגיחוך , "לא בבקשה אל תעשו את זה, אני לא רוצה למות! , אני לא יודע מה זה "איש המוות" ואני לא יודע את נקלעתי למצב הזה " אמר שכולו רועד מפחד . "אני אסביר לך , זה פשוט מאוד, המלחמה בין הערפדים לאנשים הזאב נערכת בערך 5500 שנה, דיי הרבה זמן לא? ,אף צד לא נכנע , אך שני הצדדים יודעים.. שליטה ב"איש המוות" היא שליטה בעולם , במקרה אתה איש המוות, יותר נכון לא במקרה, אחד מאבות אבותייך היה "איש מוות" ובטח רצחו אותו, ואותך גם ירצחו במוקדם ובמאוחר , לא יסתכנו שתינשך ע"י ערפד וע"י איש זאב ותהפוך לבלתי מנוצח ." אמר אותו איש , " אני ממש לא חזק, נתתי לערפד אגרוף וכמעט שברתי את היד, אני לא "איש המוות" או מה שזה לא יהיה , תניחו לי לנפשי " צעק , " מה שתגיד.." אמר . פתאום נשמעו רעשים על הגג , שני אגרופים ונהיו חורים בתקרה, מין הצדדים, ניסו לפרוץ את הקירות ,
    "כולם , לקחת נשקים ולחכות לאנשים האלה !" צעק המנהיג , רצו אנשים , כולם לחוצים ומחזיקים נשק בידם , "הם פה, אמרתי לך שהם רוצים אותך, רוב הסיכויים שנפסיד, ואתה תירצח , תקווה לטוב " אמר ואז נפרץ המקום , כ10 ערפדים נכנסו, קרב יריות, הערפדים היו בלי נשק, אבל הרגו בקלות את רוב האנשים , עלמה יפיפייה נכנסה בדלת, קפצה קפיצה גדולה והגיע אל תום , חייכה ואמרה "איש המוות".

סוף פרק ראשון .
    חתימתך נערכה כי עברה על חוקי הפורום .

חבר/ה בקהילה
    תודות

הממ ,מזכיר לי קצת את הסרט "בלייד "אם את\ה מכיר\ה :)
    מזמן לא יצא לי לראות סיפור מעניין ,יצא ממש לא רע :]
    אהבתי את ההקדמה על זה שפירטת את התקופה הנ"ל,
    ובסיפור עצמו אני אסמן לך מה אהבתי .

תום נשם לרווחה , " תשחררו אותי מחבלי המתכת בבקשה" אמר , וכך הם עשו .
    "אנחנו יודעים שראית את הערפדים ואת אנשי הזאב, מה הם אמרו לך ? משהו בקשר ל"איש המוות" אולי? " שאלו, תום שתק , " תענה לנו!!" ושלפו אקדח . "אוקי , אוקי!, קודם תוריד את האקדח הזה" אמר כשכולו בלחץ , כך הוא עשה , " עכשיו תדבר אלינו תום." אמר , "אוי גם אתם יודעים איך קוראים לי?" שאל בבאסה, "כולם יודעים , עכשיו תגיד לי, מה הם אמרו לך בקשר ל"איש המוות" !!?" שאל כשידו על האקדח שבכיסו , "טוב, טוב , טוב!, אני לא יודע על זה הרבה, אבל שרצתי עם הערפד הוא אמר לי דבר מה על השם הזה "איש המוות" , ומשהו בקשר לזה שאני הוא " איש המוות", מה זה, או מי זה , או מה הוא עושה, אני לא יודע!, אל תהרגו אותי! "אמר כשכולו בלחץ, האנשים התלחששו ביניהם, נראו לחוצים , אפילו מפוחדים , חלקם התרחק ממנו , המנהיג נראה מחויך , כאילו השיג חפץ יקר ערך ."אנחנו נמכור אותך לאנשי הזאב, או לערפדים, המרבה במחיר יקבל את זה." אמר בגיחוך , "לא בבקשה אל תעשו את זה, אני לא רוצה למות! , אני לא יודע מה זה "איש המוות" ואני לא יודע את נקלעתי למצב הזה " אמר שכולו רועד מפחד . "אני אסביר לך , זה פשוט מאוד, המלחמה בין הערפדים לאנשים הזאב נערכת בערך 5500 שנה, דיי הרבה זמן לא? ,אף צד לא נכנע , אך שני הצדדים יודעים.. שליטה ב"איש המוות" היא שליטה בעולם , במקרה אתה איש המוות, יותר נכון לא במקרה, אחד מאבות אבותייך היה "איש מוות" ובטח רצחו אותו, ואותך גם ירצחו במוקדם ובמאוחר , לא יסתכנו שתינשך ע"י ערפד וע"י איש זאב ותהפוך לבלתי מנוצח ." אמר אותו איש , " אני ממש לא חזק, נתתי לערפד אגרוף וכמעט שברתי את היד, אני לא "איש המוות" או מה שזה לא יהיה , תניחו לי לנפשי " צעק , " מה שתגיד.." אמר . פתאום נשמעו רעשים על הגג , שני אגרופים ונהיו חורים בתקרה, מין הצדדים, ניסו לפרוץ את הקירות ,
    "כולם , לקחת נשקים ולחכות לאנשים האלה !" צעק המנהיג , רצו אנשים , כולם לחוצים ומחזיקים נשק בידם , "הם פה, אמרתי לך שהם רוצים אותך, רוב הסיכויים שנפסיד, ואתה תירצח , תקווה לטוב " אמר ואז נפרץ המקום , כ10 ערפדים נכנסו, קרב יריות, הערפדים היו בלי נשק, אבל הרגו בקלות את רוב האנשים , עלמה יפיפייה נכנסה בדלת, קפצה קפיצה גדולה והגיע אל תום , חייכה ואמרה "איש המוות".

אהבתי את הקטע הזה מאוד ,
    נהנתי לקרוא :)
    <center></center>

חבר/ה בקהילה
    תודות

Originally posted by RedEye@04/11/2006 שעה 14:56
    הממ ,מזכיר לי קצת את הסרט "בלייד "אם את&#092;ה מכיר&#092;ה :)
    מזמן לא יצא לי לראות סיפור מעניין ,יצא ממש לא רע :]
    אהבתי את ההקדמה על זה שפירטת את התקופה הנ"ל,
    ובסיפור עצמו אני אסמן לך מה אהבתי .

אהבתי את הקטע הזה מאוד ,
    נהנתי לקרוא :)
    ת&#39;אמת , זה מסרט אחר, לא בלייד [: בסרט בלייד , הוא נלחם בערפדים . לא באנשי זאב.
    אבל תודה על התגובה, בקרוב פרק שני.

חבר/ה בקהילה הסמל האישי של T.F.C
    תודות

מלחמות האופל?
    סיפור טוב, כתוב נחמד מאוד ובעיקרון אני אוהב סיפורי ערפדים ואנשי זאב וכל זה אז באמת אהבתי :]
    DON'T PANIC

כך האהבה תניע,
    את החמה במרום,
    ואת כוכבי הרקיע.

חבר/ה בקהילה
    תודות

Originally posted by T.F.C@04/11/2006 שעה 15:22
    מלחמות האופל?
    סיפור טוב, כתוב נחמד מאוד ובעיקרון אני אוהב סיפורי ערפדים ואנשי זאב וכל זה אז באמת אהבתי :]
    כה זה מהסרט הזה, עלה לי אתמול רעיון וכתבתי.. ם-ם

הנה פרק שני :

פרק 2 , "נלי – אשת האופל ". :

היא תפסה אותו , חייכה חיוך רשע , אבל מבפנים הכול התהפך אצלה , נלי , כך קראו לה , היא הייתה אישה
    יפיפייה , אבל אל תתנו למראה שלה להטעות אתכם , היא הייתה בין הערפדיות הכי חזקות .
    היא הייתה קלת תנועה , בעלת כוח רב, וניבים אכזריים ביותר.
    "עזבי אותי מוטציה&#33;" צעק תום , נלי לחצה לו יותר חזק על היד , עד שכמעט תלשה לו אותה מהמקום ,
    תום נאנק מכאבים , "אתה בא איתי או שאתה מת , אין לך עוד אפשרויות, תחליט מהר . " אמרה לו במבט
    כועס . ואז נשמעה יללה , מזה הערפדים הסיקו שחבריהם אנשי הזאב הגיעו , נלי מהירה, לקחה את תום
    למקום מסתור והלכה לעזור לחבריה , שלפה את אקדחה ועשתה קפיצה ענקית , "כל כך יפה " אמר תום
    לעצמו בלב , ולא היה מוכן להישאר במחבוא מרוב התרגשות מהקרב הצפוי ורץ לראות אותו ,
    אנשי זאב בכמויות גדולות היו שם, כך גם ערפדים ,נלחמו אחד בשני בקרב דמים עצום , הרבה קורבנות .
    אז הוא ראה אותה , נלחמת בעז רוח , מהירה מאוד, אף אחד לא הצליח לפגוע בה, ברחה מכל ירייה , אך הייתה גם מאומנת מאוד, הרגה כמויות נכבדות מאוד של אנשי זאב, כל ירייה הייתה פגיעה מוצלחת , כל אגרוף הרג, היא הייתה בין הלוחמות הכי טובות של הערפדים , ללא פחד , אך עכשיו תקפו אותה שלושה אנשי זאב יחדיו , והיא נפגעה קשה , תום קם וצעק "עזבו אותה&#33;" זה הסגיר אותו , הם ראו אותו
    עכשיו , "טיפש" אמרה נלי , שקמה במאמץ רב, אנשי הזאב תפסו אותו וברחו , נלי חזרה לאזור הערפדים
    ואמרה לסקורפיו את החדשות הרעות , "הם לקחו אותו" מבט עצוב בעיניה , " איך פשלת , אני לא מאמין עלייך&#33;, איך זה קרה&#33;?" סקורפיו שאף אחד עדיין לא ראה את פניו מדבר מהצלליות , "כשהם הגיעו שמתי אותו במחבוא כדי שלא יראו אותו, אבל הוא ברוב טיפשותו קם ורץ לעברם , אני לא יודעת מה עבר לו בראש " אמרה בזמן שהשתטחה על הרצפה מיריעת כבוד, "קומי ערפדה אמיצה ונאמנה שלי , אני לא כועס,אבל כדאי שתביאי אותו לפה ומהר , אחרת.." צחקק ואז נעלם , "איך הוא בכלל איש המוות?" שאלה את עצמה ברוגז " הוא כזה טיפש " אמרה, הלכה למעבדה, תוך כדי הליכה, נזכרת בפניו , אך היא לא יודעת למה, היא הפכה
    לערפדה בגיל ממש צעיר , ניסתה לשכוח ממנו והגיעה למעבדה, היה שם כסף בכמויות אדירות , "אני צריכה
    נשק מהיר , וצריכה לפחות חמישה עשר איש ומהר&#33;" אמרה וישבה בכיסא, מספר דקות אחרי זה , היה לה
    כל מה שהייתה צריכה , קמה והלכה לכיוון איזור אנשי הזאב, זה היה בתוך ביוב , איזור מפחיד וחשוך , עיניהם של אנשי הזאב היו חדות וראו היטב בחושך, כך גם של הערפדים , אך בדרך, ראו קבוצה של אנשי
    זאב,נלחמים אחד נגד השני למטרות הנאה , אבל בצד, תום, נראה די פצוע, עם חתכים בגוף , הוא היה
    מעולף, " חבר&#39;ה אתם מוכנים?" לחשה נלי לאנשיה , אלה נענעו את ראשם בצורה חיובית , " יאללה נצא
    לקרב , ונחזור עם ניצחון&#33;" אמרה, קפצה ירתה ירייה אחד בראש של איש זאב, שנפל בתוך שנייה לרצפה, נשי הזאב התחילו להשיב מלחמה ,בלהט הקרב, תום התעורר , ראה מה מתרחש והתחיל לרוץ כאילו אין מחר לכיוון מסוים , נלי הוציאה פצצת כסף , זרקה אותה , היא ושני הערפדים שנשארו בחיים ברחו, כל אנשי הזאב מתו , "אתם יכולים לחזור למפקדה ולהודיע שהוא בידנו " אמרה לשניים האחרים, הם צייתו לה , נלי
    הסתכלה לכיוון שבו היה תום לפני הקרב , הוא לא היה שם "שיט&#33;" אמרה בליבה , והתחילה להריח את
    הסביבה, חוש הריח של אנשי הזאב והערפדים היה גבוה מאוד, ובגלל שזכרה את ריחו של תום מהפעם קודמת שנפגשו , ידעה איך לחפש ,הריחה וגילתה את מיקומו , קפצה קפיצות גדולות מאוד , והגיעה אליו במספר שניות , תום עם מבטו המופתע נאנח והתיישב כי ידע שהוא לא יצליח לברוח ממנה , "תום טוב שעצרת , חיפשתי אותך הרבה זמן, אני באה" אמרה ותוך שניות התיישבה ליד תום , " תהרגי אותי וזהו " אמר , "אם אני אהרוג אותך, איך נפסיק את המלחמה הזאת אתה חושב? " שאלה אותו , "אני לא יכול לעזור
    לכם, אני לא חזק , אני לא "איש המוות" או מה שמו , אתם סתם רודפים אחריי " אמר וכופף את ראשו כלפי
    מתה , " אנחנו יודעים מה אנחנו עושים , אבות אבותייך היו "אנשי מוות" והם נרצחו, מה שחירף את המלחמה, כיום שני הצדדים יודעים ששליטה באיש המוות, תעצור את המלחמה ותקנה ניצחון לצד אחד " אמרה וחייכה לעבר תום , " אם אנחנו כבר יושבים פה, ואת יודעת את שמי ואני לא יודעת את שמך.. מה
    הוא? " שאל בנימוס, " שמי?, אה שמי הוא נלי, נעים להכיר " חייכה שוב , " חבל שאנחנו מכירים
    מנסיבות אלה אה?" אמר תום בעודו פוחד משיניה המאיימות , "תום, אתה פחדן, אין לך ממה לפחד ממני,
    סקורפיו אמר שאסור לפגוע בך לרעה" אמרה, " סקורפיו?" שאל תום , "אתה תבין את זה בעתיד" השיבה לשאלתו . עכשיו הזמן ללכת תום , תפסה אותו , הרימה אותו על כתפייה כאילו שקל כמו נוצה, ורצה לעבר ארמון הערפדים , בדרך נתקלה בשלושים אנשי זאב שקראו "מוות לאשת האופל&#33;" , " אשת האופל?" שאל כשכולו רועד , " זאת אני, נעים להכיר " אמרה נלי.

סוף פרק 2.

לא היה לי זמן לסדר את זה, בגלל החבר הדפוק שלי, אני מכוונה שתבינו [: תהנו.
    פרק שלישי מחר כנראה.

חבר/ה בקהילה
    תודות

ילדותי, לא בוגר, מנוסח לא טוב, סימני פיסוק לא קשורים, שפה ירודה.
    חבל.
    חתימתך נערכה ע&quot;י ההנהלה מכייון שעברה על הגודל המותר , אנא עיין בתקנון האתר.

חבר/ה בקהילה הסמל האישי של davidf
    תודות
    שם פרטי
    דוד

יפה,עלילה נחושה ומעניינת,
    רק דבר אחד,יש כל מיני מקומות של שפות נמוכות,"שיט","ימוזר"(בפרק הראשון).
    למכירה R4Ds חדש חדש במחיר הכי זול בארץ!
    http:\\www.r4.ios.st

חבר/ה בקהילה
    תודות

Originally posted by davidf@04/11/2006 שעה 18:45
    יפה,עלילה נחושה ומעניינת,
    רק דבר אחד,יש כל מיני מקומות של שפות נמוכות,"שיט","ימוזר"(בפרק הראשון).
    זה סלנג, באיזה סרט אקשן הוא יגיד זה שווה לישבן במקום לתחת או יבן בליעל במקום יבנזונה ם-ם

ילדותי, לא בוגר, מנוסח לא טוב, סימני פיסוק לא קשורים, שפה ירודה.
    חבל.
    חפש אותי בסיבוב ם-ם

מידע אשכול

משתמשים הגולשים באשכול זה

ישנם כרגע 1 משתמשים הגולשים באשכול זה. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות פרסום הודעות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · משחקים · אחסון אתרים