+ הגב לאשכול
תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: ..:::: בדיחות + משפטים לאווי :::::..


 1. #1
  חבר/ה בקהילה
  הודעות
  3,880
  תודות
  הצטרף ב
  16/06/2006
  גיל
  21
  מין
  זכר

  ברירת מחדל

  בדיחות

  מורה: "באיזה חודש פסח?" תלמיד: "לא ידעתי שפסח בהיריון"...  בעל שיכור נכנס הבייתה וצועק על אישתו: את מכוערת!" משיבה לו האישה: "ואתה שיכור!" עונה הבעל: "זה נכון, אבל לי זה יעבור עד הבוקר..."  ילד קטן ניגש לאימו ואומר לה: "אמא, דרכתי לאישה אחת על הרגל, ביקשתי סליחה והיא נתנה לי שוקולד". שאלה האם: "אמרת תודה?" השיב הילד: "בוודאי שלא! דרכתי לה גם על הרגל השנייה"...  קניבלים תפסו תייר, הכניסו אותו לסיר עם מים, הדליקו אש ושאלו אתו: "מה שמך?" שואל התייר: "בשביל מה אתם צריכים לדעת את שמי?" עונים הקיניבלים: "מה זאת אומרת?! בשביל התפריט!!"


  איש אחד הולך ברחוב, ומפזר אבקה על המדרכה. מגיע שוטר, רואה את האיש בפעולה ושואל: "סליחה, מה אתה עושה?" עונה האיש: "אני מפזר אבקה נגד פילים". אמר השוטר במבוכה: "אבל אין כאן פילים..." השיב האיש: "אתה רואה? האבקה עובדת!!"  באולפן לעברית הסבירה המורה: כלב קטן הוא כלבלב, חתול קטן הוא חתלתול." מצביעה אחת התלמידות ואומרת: "ופר קטן הוא פרפר..."  "אתה יודע", אמר אוהד לישי, "אמא שלי קוראת עתידות. ברגע שהיא הציצה בתעודה שלי, היא ידעה מה אקבל מאבא".  אבא חזר מאסיפת הורים מאוכזב: "רוני, המורה אמרה שאתה לא יודע כלום". רוני: "לא נכון! יש דברים שאני יודע אפילו יותר טוב ממנה!" אבא: "מה למשל?" רוני: "לקרוא את כתב היד שלי..."  רב ונהג של אוטובוס מגיעים לגן עדן. נהג האוטובוס מקבל וילה, והרב מקבל אוהל. שואל הרב את אחד המלאכים: "למה אני קיבלתי אוהל, ונהג האוטובוס קיבל וילה?" אומר המלאך: "מפני שבשיעורים שלך, כל התלמידים נרדמו, אבל בזמן שנהג האוטובוס נהג, כל האנשים התפללו שלא תהייה תאונה".  בחור אחד נפגש בשידוך עם בחורה צדיקה.
  שואלת אותו הבחורה: קראת את הספר "מסילת ישרים"?
  אז הוא עונה לה: "לא, אבל ראיתי את הסרט".  בלונדינית צובעת את השיער לשחור, ויוצאת לבדוק אם זה עובד.
  היא נוסעת עד שהיא רואה בחור עם עדר כבשים, היא עוצרת את האוטו ושואלת אותו: "אם אני אגיד לך כמה כבשים יש לך, אתה תיתן לי אחת?", הבחור עונה לה: "בסדר". היא חושבת דקה ואומרת: "32", הבחור עונה: "כל הכבוד, קחי אחת". הבלונדינית מאושרת ולוקחת אחת. אז הבחור אומר לה: "אם אני אומר לך מה הצבע הטבעי של השיער שלך, את תחזירי לי את הכלב?.."  בלונדינית אחת נכנסת לחנות מוצרי חשמל, ניגשת למוכר ושואלת: "סליחה אדוני כמה תעלה לי הטלויזיה הזאת? {ומצביעה})
  אז ענה לה המוכר: "סליחה גברת אני לא מוכר לבלונדיניות"
  לאחר יום חוזרת האישה לחנות כששיערה צבוע לשחור
  ושואלת: "כמה תעלה לי הטלויזיה הזאת?"
  אז ענה לה שוב המוכר: "גברת אמרתי לך שאני לא מוכר לבלונדיניות"
  חזרה הבלונדינית עוד הפעם לאחר שצבעה עוד פעם את השיער ועשתה ניתוחים פלסטיים ושאלה את אותה שאלה,
  אז ענה לא עוד פעם המוכר שהוא לא מוכר לבלונדיניות.
  הבלונדה שאלה: "אבל איך כל פעם עלית על זה שאני בלונדינית?!"
  אז ענה המוכר: "כי רק בלונדיניות מצביעות על מיקרוגל ומבקשות טלויזיה!!!"  שאלה: מה ההבדל בין בלונדיניות חכמות לחייזרים? תשובה: חייזרים אפשר למצוא...  עיוור מגיע בטעות לבר של נשים. הוא שותה ומשתכר וכטוב ליבו בבירה שואל בקול: "מישהו רוצה לשמוע בדיחה על בלונדיניות?".
  האישה שישבה לידו אמרה לו בקול רועם: "תשמע, בגלל שאתה עיוור נראה לי שכדאי לעדכן אותך בחמש עובדות:
  1. הברמנית בלונדינית.
  2. המאבטחת בלונדינית.
  3. אני בלונדינית, שוקלת 100 קילו ויש לי חגורה שחורה בקראטה.
  4. האישה שיושבת מהצד השני שלך בלונדינית ומתאגרפת מקצועית.
  5. לידה יושבת מרימת משקולות בלונדינית.
  אתה עדיין רוצה לספר את הבדיחה?".
  העיוור חשב לרגע ואמר: "לא, אין לי כוח להסביר אותה חמש פעמים".  טסים במטוס אחד ג'ורש בוש, בלונדינית, סבא ונכדו. הטייסים אומרים שיש תקלה והמטוס הולך להתרסק וכולם שיקחו מצנח ויצנחו. הנכד אומר: מה עושים? יש רק 3 מצנחים ואנחנו 4 אנשים?? ג'ורג' בוש אומר: אני חייב לצנוח יש לי מדינה לנהל, אני חשוב. לוקח מצנח וצונח. הבלונדינית אומרת: אני הבלונדינית הכי חכמה שיש אני חייבת לחיות. לקחה מצנח וקפצה. הנכד אומר לסבא: סבא, מה נעשה? יש רק מצנח אחד ואנחנו 2 אנשים. הסבא אומר לנכדו: אל תדאג בני, הבלונדינית לקחה את השק שינה.  ילד מספר לאימו: "אמא! הצלחתי לכתוב את השם הפרטי שלי, רק עם ארבע שגיאות כתיב!" אמא: "אבל חמודי, קוראים לך דן". (תודה להדר .ג.)  מורה פונה לכיתה: "אתם חייבים ללמוד אנגלית, חצי מהעולם מדברים אנגלית" עוזי: "אז מה, זה לא מספיק?" (תודה להדר .ג.)  בדיחת קרש: המורה אומרת לאחד התלמידים: "כשאתה שורק, אנחנו כמו קומקום". התלמיד המבולבל: "אבל למה?" המורה: "כי בזמן שאתה שורק, אני רותחת" (תודה להדר .ג.)  אחד נכנס לבית מרקחת ומבקש פיתרון ליתושים שבביתו. הרוקח נותן לו מספר כדורי נפתלין. לאחר שבוע חוזר אותו אדם לרוקח ומבקש שק גדול של כדורי נפתלין. "לשם מה אתה צריך כל כך הרבה?" שואל הרוקח. עונה לו האיש: "לא כל אחד פוגע..."  איש אחד הולך ברחוב ורואה שוטר על עץ. שואל אותו האיש: "מה אתה עושה שם על העץ?" עונה לו שוטר: "אני בענף התנועה..."  נהג משאית נכנס ב"אין כניסה", אבל השוטר שעמד בפינה לא נתן לו דו"ח. למה? -כי הוא נכנס ברגל.  לאיש אחד לא היה שעון והוא תמיד שאל אנשים אחרים מה השעה. שאלו אותו: "מה אתה עושה בלילה כשאתה לא יודע מה השעה?" עונה האיש: "אני עושה רעש ותוקע בשופר, ואז השכנים מתעוררים וצועקים: 'מי עושה רעש בשתיים בלילה?!'"  פרה נכנסת לקיוסק ומבקשת מהמוכר קולה. שואל אותה המוכר: "את רוצה את הקולה עם קש?" עונה הפרה: "כן, בטח, עם הרבה קש!"  המורה שואלת את יוסי: "גם היום שכחת להכניס את המחברות לתוך התיק?" יוסי: "לא, לא שכחתי" המורה: "איפה הן? אני רוצה לבדוק אותן". יוסי: הן בתיק שלי" המורה: "ואיפה התיק?" יוסי: "שכחתי אותו בבית".  בן אדם נכנס למסעדה ואומר: "אני רוצה להזמין לארוחת בוקר קפה קר, סלט מלוח מדי, חביתה משומנת מדי ולחם מהשבוע שעבר". אמר לו המלצר: "אדוני, לא נוכל לתת לך ארוחה שכזו!" שואל אותו האיש: "למה לא? אתמול יכולתם!"  איש אחד עמד במעבר חצייה באור אדום. לפתע הוא ראה שוטר תנועה. האיש: "איך אני מגיע מכאן לבית החולים?" השוטר: "אם תמשיך לעמוד כך, תגיע לבית החולים מהר מאוד"  "אבא, האם אתה מסוגל לחתום בעיניים עצומות?" שאל איתן. "כן, בוודאי", ענה אבא. איתן: "אז תחתום לי בבקשה על התעודה שלי..."  קשישה בת מאה: איפה אהייה בעוד עשר שנים? מגדת העתידות: באיים הקריביים, בפריז, לונדון... תגידי, חתמת על תרומת איברים?
  שוטר אחד עוצר שיכור שנוסע לאט מדי באוטוסטראדה. השוטר: "אדוני, נסעת 15 קמ"ש בכביש שבו מותר לנסוע 90..." השיכור: "אבל היה שלט שהיה כתוב עליו 15!" השוטר: "זה לא שלט מהירות, זה מספר הכביש!" השיכור: "אה... עכשיו הבנתי, פשוט הגעתי כרגה מכביש 180..."
  החולה: "דוקטור, יש לי דחף בלתי נשלט לגנוב!" הרופא: "קח את הגלולות האלה במשך שבוע, ואם זה לא יעזור- תארגן לי טלוויזיה צבעונית".
  תחרות ריצה נערכה בין אמריקני ורוסי. האמריקני הגיע ראשון. למחרת נכתב בעיתונים של ארה"ב: "האמריקני הגיע ראשון, הרוסי הגיע אחרון", ובעיתונים של רוסיה נכתב: "הרוסי הגיע שני, האמריקני הגיע אחד לפני האחרון..."
  המורה שאלה את יוסי: "יוסי, מהו העץ האהוב עליך?" יוסי: "אקליפטוס!" המורה: "יפה! האם אתה יודע לאיית את המילה?" יוסי: "המחשבה שנייה... אני אוהב ארז!"
  אסף: "הלוואי שהייתי חי לפני 5,000 שנה". המורה: "למה, אסף?" אסף: "כי אז לא הייתי צריך ללמוד כל כך הרבה היסטוריה!"
  אחד התלמידים שאל את המורה: "את חושבת שזה הוגן להעניש מישהו על דבר שהוא לא עשה?" המורה: "בוודאי שלא!" התלמיד: "טוב, אז לא הכנתי שיעורי בית!"
  איש שמן ואיש רזה יושבים באוטובוס.
  מגיעות 2 זקנות, האיש השמן אומר לרזה: "אולי תקום ותיתן לאחת הזקנות לשבת?"
  הרזה עונה לו: "אולי אתה תקום ותיתן ל-2 הזקנות לשבת!!!!"
  -איך הורגים 10 פילים בבת אחת? -צובעים אחד בורוד. הוא מת מבושה, וכל השאר מתים מצחוק.  -איזו תולעת קופצת גבוה יותר מגורד שחקים? -כל תולעת! גורדי שחקים לא קופצים...  בעל מלון שואל את האורח: "נו, איך עבר הלילה במלון שלנו?" האורח: "לא יכולתי לישון! היה פשפש מת על הכרית שלי." בעל המלון: "אתה לא צריך לעשות עניין מפשפש מת אחד!" האורח: "נכון, אבל היית צריך לראות איזו לוויה המונית ערכו לו חבריו..."  אורח במסעדה: "מלצר, תסתכל איזה תרנגולת הבאת לי! רגל אחת שלה יותר קצרה מהשניה!" המלצר: "אדוני, אתה מתכוון לאכול את התרנגולת, או לרקוד איתה?"  שני סרדינים שוחים בים. לפתע הם רואים צוללת. אומר סרדין אחד לחברו. "היי, תראה! אנשים בקופסת שימורים!"  1. תן לי בבקשה סנדויץ' עם סרדינים. 2. תוצרת הארץ או יבוא? 1. מה ההבדל? 2. תוצרת הארץ עולה שלושה שקלים ויבוא עולה חמישה שקלים. 1. אז תן תוצרת הארץ! אני לא מוכן לשלם דמי נסיעה לשום סרדין.  למה לא צירפו את הפיל למקהלת החיות? כי הוא שר דרך האף...  שאלה: מה יוצא משידוך של כבשה וקנגורו? תשובה: סוודר עם כיס.  מה אומר קיפוד כשהוא פוגש מברשת שיער? היי, אמא, הקוצים שלך מסודרים יפה היום!  איך יכול כלב לדבר? הוא בולע תוכי!  שאלה: למה חתולים לא מתקרבים למקרר? תשובה: כי יש שם קור כלבים.  איכר אחד הולך עם ברווז בידו. עבר לידו איש ושאל: "מה אתה עושה עם החמור הזה?" אמר האיכר: "זה לא חמור, זה ברווז". אמר האיש: "לא דיברתי אלייך! דיברתי אל הברווז!"  איש אחד אמר לרופא: "אני תמיד רואה בעיניים שלי ג'וקים משחקים כדורגל". אמר הרופא: "אל תדאג, יש לי תרופה בשביל זה". אמר האיש:" השתגעת?! מחר הגמר!!"  שאלה: תרנגול מטיל ביצה על גג הפונה לצד מזרח. לאיזה צד הביצה תיפול? תשובה: תרנגול לא מטיל ביצים!  משפטים לאווי  תכף אשוב (כן בטח)...
  סתם..אני לא פה אבל אני יחזור אחרי ה-פ-ר-ס-ו-מ-ו-ת...
  סתם רציני אני לא פה..הלכתי לאיבוד..המוצא יקבל פרס...
  סתםםם _________ זה לא כסף..זה מספר פלאפון!!!
  ____ א-ו-ה-ב אותך!
  ביי
  -------------------------------------------------------------
  אני לא אוהב אותך יותר
  אשקר אם אומר ש..
  אני רוצה אותך לתמיד
  אני בטוח שאני לא אתחרט
  אני מרגיש ש..
  את לא שווה כלום
  לא אוכל לומר ש..
  האהבה שלנו היא הכי חזקה
  כל פעם אני מרגיש יותר ש..
  כבר שכחתי אותך
  לעולם לא אשתמש במשפט
  אנ* א!ה2 א!תך
  עכשיו תקראו מהסוף להתחלה!
  ------------------------------------------------------------
  שלום! אני מהמם..אף פעם לא מרחם ואתה עוד סתם שמ!ק מתקדם..אם התחת שלי היה דומה קצת לפנים שלכם כבר ממזמן הייתי מתבדח לחר2ן...
  אז אל תתעסקו איתי בנ* ז!נ!ת ועופו לי מהפרטים כי אם לא אני יז**ן את אמא שלכם ואגנוב לה ת'בגדים!!!
  אללה ביי שמוק*ם!!!
  ©כל הזכויות שמורות ל________©
  -----------------------------------------------------------
  אתה כלב  נכון?
  אה טוב
  אבל אתה עדיין כלב
  נכון?
  טוב
  אולי כלב אתה לא... אבל סנג'ר אתה כן
  --------------------------------------------------------
  אוהדי הפועל שיר על אופיר עזו. אופיר עזו במצור

  הלואי דקה שלישית
  ישבור תרגל השמלית
  ובהדסה הרופא
  יקבע שהוא נכה
  הקרירה נגמרה
  הלך האוטו הדירה
  ולבית שמש הוא יחזור
  כי אלוהים אדום שחור......

  תפילתנו נענתה
  אלוהים לא בשביתה
  את הרגל הוא שבר
  כי אלוהים שונא בית"ר.....

  תודה רבה לבני סכנין
  רפי,לימה,אסולין
  את הרגל הוא פוצץ
  ואופיר עזו לא קופץ.....

  כשהוא יחזור
  את הימנית ישר ישבור
  ואת הכול הוא יאבד
  כי אופיר עזו הוא בוגד.....
  ---------------------------------------------------------------------
  יום אחד את תבואי אליי ותשאלי אותי :
  מה יותר חשוב לך, אני או החיים שלך?
  ואני יגיד לך החיים שלי ,
  ואז את תלכי בלי לדעת שאת בעצם החיים שלי!!

  »--(¯`v´¯)--»Iove You »--(¯`v´¯)--

  ~~~ אני אוהב אותך~~~
  ---------------------------------------------------------------------
  שמעו קטע שקרה לחברה שעברה שלי:

  "הוא אמר לי להיכנס, נכנסתי
  הוא אמר לי לשכב, שכבתי
  הוא אמר לי לפתוח, פתחתי
  בהתחלה זה כאב וירד קצת דםםם

  אבל ככה זה שהולכים לרופא שינייםםם!!!!!!!!&# 33;"
  ---------------------------------------------------------------------
  אם אתה נהנה......... להתחכך עם עוד מישהו.........
  להרגיש את חום הגוף..............להריח את הריח...........
  לחוש נשימות על העורף..............להיכנס מקדימה.......להיתגנב מאחורה....
  לעלות.......לרדת.............להיכנס.........לצאת.. ........אם כן.............
  סע באוטובוס...
  ---------------------------------------------------------------------
  תנחשו איפה מצאתי תמוח שלי?

  מתחת לכרית.............חחח......סתם....
  כי הרי אי אפשר למצוא משהו שלא קיים!!
  ---------------------------------------------------------------------
  שלחתי יד אל פטמותיה
  בלב הולם הבטתי בה,
  היא פסקה רגליה ואז...
  בלי בושה התחלתי...
  עד שפתאום הנוזל הלבן פרץ,
  הכל נגמר,
  זה ממש לא היה נורא לחלוב פרה!!!
  ---------------------------------------------------------------------
  נכון לפעמים יש לך הרגשה שתמיד, לא משנה מה תעשה,
  תמיד יהיה מישהו טוב ממך?
  מישהו שנמצא צעד אחד קדימה?

  זה אני..
  __________..נעים להכיר!!!
  ---------------------------------------------------------------------
  הלכתי לאיבוד..המוצא יקבל פרס..
  אם אני לא עונה אני בטח נהנה!!!!!!!!!& #33;!!!!!!!!!& #33;!!!!!!!!!
  תחשבו אתם באוטו...
  <תחגרו חגורות>
  <תורידו אמברקס>
  <תעבירו להילוך ראשון>
  <ותנו גז מהאווי שלי>
  ---------------------------------------------------------------------
  __@@__
  _____&#092;&#092;____״__//_______
  o-----POLICE MANAYEK-----@)
  `----(@)=======+====(@)--&#39;
  ©כל הזכויות שמורות ל____________©

  <<<מוות-למלשינים>>> מלשין=עשיר
  ---------------------------------------------------------------------
  כשתשמעי עליי תגידי יאווווו..
  כשתראי אותי תגידי ואווווו..
  כשתטעמי אותי תגידי אממממממ...
  סעי סעי מפה... מה אני קינדר?&#33;
  ---------------------------------------------------------------------
  *לד* הפ(ר)ח*ם
  &#33;ה(ק)סמ*ם&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

  בלבזור אתה ה ½ שלי&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;

  a-d-a-m i-s m-y n-a-m-e a-n-d b-r-b-y i-s m-y g-a-m-e

  עדיף כל2 שה&#33;א ח2ר מאשר ח2ר שה&#33;א כל2&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;
  ---------------------------------------------------------------------
  בחיים שלי לא ראיתי דמעה כה גדולה
  איך את יכולה בלי להוציא מילה
  לא יכול לראות את הכאב שאצלך בלב
  נשבע לך נשמה אני אותך
  אני אותך אוהב...
  ---------------------------------------------------------------------
  /´¯/) (&#092;¯`&#092;
  /¯..// ´¯`·. .·´¯`: &#092;&#092;..¯&#092;
  /....// &#39;·. •`·. .·´• .·&#39; &#092;&#092;....&#092;
  /´¯`/&#39;&#39; &#39;&#39;/´¯¯`·¸ `:--·´ `·--:´ ¸·´¯¯`&#092;&#39;&#39; &#39;&#39;&#092;´¯`&#092;
  /&#39;&#39;/ / / /¨ /¯&#092; `·. &#39; &#39; .·´ /¯&#092; ¨&#092; &#092; &#092; &#092;&#39;&#39;&#092;
  (&#39;&#39;( ´ ´ ¯&#092;/&#39;&#39; &#39;&#39;) ;`·-·´; (&#39;&#39; &#39;&#39;&#092;/¯ ` ` )&#39;&#39;)
  &#092; &#092; &#092; Fuck You Man / / /
  --------------------------------------------------------------------
  +*+כ&#33;נפ&#33;ת לר3ח כ&#33;0*&#33;ת לנ3ח+*+*
  עלה ירוק---&#62;עלה לניידת..&#33;
  ד)עי י)לדה מ)ה ע)&#33;שה ה)אהבה=?
  •°• ל>|הוב >|ותי ז>|ת ל>| בעיה להשיג >|ותי ז>|ת כב7 >|שליה •°
  <<*ש ט&#33;ב*ם ממנ*..*ש גר&#33;ע*ם ממנ*..א2ל בנ*נ&#33; א*ן, א*ן כמ&#33;נ* >>
  יש אנשים שקשה לא לאהוב...אחד מהם=+>זה אני
  יש חדש?? (יש לך ד"ש)...
  בנות בשבילי הם כמו כדרוסל יש להם תפקיד אחד,ליקפוץ לי&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
  ---------------------------------------------------------------------
  +*+*+יצאתי לסיבוב פוזה+*+*+

  _____ א-נ-י א-ו-ה-ב א-ו-ת-ך מ-א-מ-י ש-ל-י &#33;-&#33;-&#33;

  מי שלא מוצא חן בעיניו יכול למצוץ לי...

  לא לשלוח הודעות...

  סתם כי (לא) בא לי לדבר&#33;&#33;&#33;

  בה ביי אחים ואחיות
  ---------------------------------------------------------------------
  יש לך יופי כפרי, את דומה לפרה
  יש לך יופי פראי, את דומה לקוף
  יש לך יופי אגדי, את דומה למכשפה
  יש לך יופי ימי, את דומה לליוויתן
  יש לך יופי לא מהעולם הזה, את דומה לחייזר
  יש לך יופי צפוני, את דומה לקרחון
  יש לך יופי ביתי, את דומה לאסלה
  יש לך יופי אנטארקטי, את דומה לפינגווין
  יש לך יופי מדברי, את דומה לגמל
  יש לך יופי טרופי, את דומה לאננס
  יש לך יופי דיגיטלי, את דומה לדיסק
  יש לך יופי עירוני, את דומה לטרקטור
  יש לך יופי מסנוור, את דומה לפנס
  יש לך יופי מדברי, את דומה לקקטוס
  יש לך יופי חייתי, את דומה לבהמה
  --------------------------------------------------------------------
  {&#092;{&#092;
  {=&#39;:&#39;}
  {,,{"}{"} -{•°•LoVe•°•}-

  °ה*ם בחר בצבע כח&#33;ל-ואנ* בחרת* בך°
  °הדג*ם זק&#33;ק*ם למ*ם-&#33;אנ* זק&#33;ק לך °
  °ה*ם נ&#33;שק לח&#33;ף-&#33;אנ* נ&#33;שק לך °
  °כ* אנ* א&#33;הב רק א&#33;תך °

  *+מ&#33;קדש לאחת וה*ח*דה+*
  -------------------------------------------------------------------
  אוכלוסית מדינת ישראל הינה כ 6,000,000 איש
  מתוכם 2,000,000 בפנסיה
  מה שמשאיר לנו 4,000,000 איש לעשות את כל העבודה

  יש לנו 1,500,000 תלמידים בבית הספר
  מה שמשאיר לנו 2,500,000 איש לעשות את כל העבודה

  מתוכם 500,000 איש עובדי מדינה
  מה שמשאיר לנו 2,000,000 איש שיעשו את כל העבודה

  צהל מעסיק 600,000 איש
  מה שמשאיר לנו 1,400,000 איש שיעשו את כל העבודה

  700,000 יהודים הם דוסים שלא עובדים ולכן
  נשארים לנו 700,000 איש שיעשו את כל העבודה

  נפחית עוד 20,000 איש שבכל רגע נתון נמצאים חולים
  והגענו למצב שנשארו לנו 680,000 שיעשו את כל העבודה

  ישנם 600,000 ערבים ישראלים מה שמשאיר מצב של
  80,000 איש שיעשו את כל העבודה

  לסיום דוח בית הסוהר קובע כי ישנם 79,998 אסירים בארץ
  מה שמשאיר לנו רק 2 אנשים שיעשו את כל העבודה

  ואתה מבזבז את הזמן בקריאת
  חומר למחשבה כל היום&#33;&#33;&#33;
  תחזור לעבוד&#33;&#33;
  -------------------------------------------------------------------
  אם אני אכתוב פה דש&#39;&#39;ים- אני אשכח מישהו ואז הוא יתחיל לקלל אותי, ואז נריב מכות, ואז יזמינו לנו משטרה,
  ואז יפתחו לנו תיק, ואז בגיל 20 שאני ארצה להוציא רשיון לנשק לא יתנו לי
  בגלל התיק, ואז מעצבים אני ארצח את השוטר שפתח לי תיק,
  ואז אני אשב במאסר עולם ואז הנשיא יקצץ חצי מהזמן שלי בכלא
  ואז יתעצבנו עליו וירצחו אותו, ואז יתברר שהוא פרסי
  ואז פרס תתחיל מלחמה עם ישראל ואז יהיה מלחמת עולם 3?&#33; אז למה כול זה?&#33;
  -------------------------------------------------------------------
  האווי המדבר:
  "נווו מה הקטע שלכם??..
  כול הזמן אתםם פותחים אותי וסוגרים אותי...יאללה רדו מזה..&#33;&#33;&#33;&#33;
  ביייייי"
  -------------------------------------------------------------------
  עכשיו תעשו פוזה של ציפור ותעופו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של אופנוע וסעו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של אבק ותתפזרו מפה...
  עכשיו תעשו פוזה של פסיכופט וקפצו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של ספורטאי וברחו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של גנב ותתפלחו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של ז&#33;נה או ג&#39;יגולו וזד**נו לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של מתכנת מחשבים ותלחצו f10 כדי לצאת לי מהאווי...
  עכשיו תעשו פוזה של דפוק ותלחצו x כדי לצאת לי מהאווי...
  תעשו פוזה של מכונית ותנו גז מהאווי שלי...
  -------------------------------------------------------------------
  ><·..·°¯°תל אביב ¯°·..·><

  ,¡|i¹i|¡,
  ¹i|¡,¡|i¹ לאב~יו


  רח&#33;ב התנ&#33;חה 69 הכנ*סה מאח&#33;רה=]

  «::*~¨•א&#33;ל* אנ* 2&#33;2ה--&#62;א2ל אנ* לא המשחק שלך •¨*~::»

  (&#092; (&#092; .•*°*•.•*°*• /) /)
  (^.^) °•¸ ¸.• (^.^)
  o(")(") °v (")(")o
  L O V E Y O U
  -------------------------------------------------------------------
  יש אגדה שמספרת, שאלוהים ברא את האדם...
  עם ארבע ידיים........
  ארבע רגליים.......
  שתי ראשים.........
  ונשמה אחת...
  יום אחד..כעס אלוהים על האדם....
  ושלח עליו מכת ברק..
  שחצה את האדם לשניים....
  וכיום..יש לכל אדם..
  שתי רגליים...
  שתי ידיים.....
  ראש אחד...
  וחצי נשמה........
  מאז...
  כל בנאדם מחפש את חצי הנשמה שלו.....
  וכשהכרתי אותך...
  מצאתי את שלי...
  ------------------------------------------------------------------
  היי אתה שרואה ת&#39;אווי&#33;&#33;&#33;כן אתה&#33;&#33;&#33;&#33;
  שלח הודעה או שאני יזיין את אחותך&#33;&#33;&#33;
  בנתיים אני עם הכוס של האמא שלך&#33;&#33;&#33;
  (adam the king)...
  אוהב את כולכם ובמיוחד את לוטם אוחנה נשמתי&#33;&#33;&#33;
  ממני אדם אלימלך...
  האיש והאגדה&#33;&#33;&#33;
  ביי...
  ------------------------------------------------------------------
  המשתמש אינו נמצא כעט...
  באפשרותך להביא לו ביד...
  ביי
  ------------------------------------------------------------------
  בנות הן כמו סלקום, זולות, קלות להשגה, אין להן קליטה ותמיד כשצריכים אותן הן לא זמינות&#33;

  כשבנות קטנות הן אוהבות בובות, כשבנים קטנים הם אוהבים חיילים
  וכשגדלים זה ההפך&#33;
  ------------------------------------------------------------------
  (0)(0) (0)(0)
  (o&#39;;&#39;o)(o&#39;;&#39;o)
  (")_(")(")_(")
  •°.•Ki§§ M¥ A§s•°.•
  (_)_) נשקי פה
  .»»--{•°•LoVe•°•}--»
  ©«::.&#39;&#39;][&#39;&#39; ][&#092;][ &#39;&#39;][&#39;&#39;::»©
  ------------------------------------------------------------------
  רדו קצת.....


  עוד קצת...........


  עוד טיפ טיפה............

  מה זה פה בית זונות??כל מי שיגיד לכם לרדת לו
  תרדו לו???
  פ_ר_א_י_ר_י_ם&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;
  ------------------------------------------------------------
  המשתמש הלך להשתמש במה שאסור להשתמש...
  באפשרותך להשאיר לו את החומר וללכת...
  צ&#39;אוו
  ------------------------------------------------------------
  ע&#33;ד לא נ&#33;לד המנ*אק ש*דפ&#33;ק ת&#39;ז&#33;נה שת&#33;ל*ד את ה-0 ש*שב&#33;ר ל* ת&#39;ל2

  *נגעת* 2אש נשרפת* נגעת* 22&#33;ץ התלכלכת* נגעת* 2ך התאה2ת

  ה**ת* רג*לה ה**ת* נ&#33;רמל*ת••••>>התאה2ת* 2ך &#33;תראה מה קרה
  -----------------------------------------------------------
  יצאתי לנשום אוויר צח.
  איזה צח איזה אויר יאללה שלחו הודעות&#33;&#33;&#33;
  פה.........
  -----------------------------------------------------------
  שתי כלניות הלכו במדבר והם צמאות מאד.ואז הם רואות מעיין ,והמעיין אומר להן שהן יכולות לשתות רק אם הן יביאו לו עלה כותרת&#33; אז הכלנית הלבנה נתנה והאדומה לא נתנה,הלבנה שתתה והרגישה סבבה במשך 40 דקות...
  אחרי 7 מעיינות שקרה בהם בדיוק אותו סיפור, לכלנית הלבנה נגמרו כל עלי הכותרת והאדומה לא רצתה לתת ושתיהן מתו&#33;
  מוסר השכל: כולם מתים בסוף אבל מי שנותנת נהנת יותר
  -----------------------------------------------------------
  אם על כל שנ*ה שה**ת* ח&#33;ש2 על**ך ה*ה נ&#33;פל כ&#33;כב לא ה*&#33; נשאר*ם כ&#33;כב*ם

  אם על כל שנ*ה שה**ת* ח&#33;ש2 על**ך ה*&#33; נ&#33;תנ*ם ל* שקל ה**ת* מ*ל*&#33;נר

  אם לאה&#33;ב א&#33;תך זה פשע אז אנ* אס*ר ע&#33;לם

  הל2 ה&#33;א חרמן ד&#33;פק 24 שע&#33;ת

  נ*ס*ת* להט2*ע ת&#39;עצ2 אבל ה2ן ז&#33;נה למד לשח&#33;ת
  -----------------------------------------------------------
  קראתי שלעשן זה לא בריא - הפסקתי לעשן
  קראתי שלשתות זה לא בריא - הפסקתי לשתות
  קראיתי שלהזדיין זה לא בריא - הפסקתי לקרוא
  Sex is:
  like Nokia (connecting people)
  like Nike (Just do it)
  like Pepsi (ask for more)
  like Coca Cola (Enjoy)
  like me (too good to be true)
  ----------------------------------------------------------
  כחבר טוב עלי ללמד אותכם משהו שכסף יכול:
  לקנות לך וילה- אבל לא בית חם
  לקנות לך מיטה יוקרתית-אבל לא שינה טובה
  לקנות לך שעון יוקרתי-אבל לא זמן
  לקנות לך אנציקלופדיה-אבל לא ידע
  לקנות תפקיד בכיר-אבל לא הערכה
  לקנות לך תרופה-אבל לא בריאות
  לקנות לך דם-אבל לא חיים
  לקנות לך סקס-אבל לא אהבה
  בקיצור-בתור חבר טוב אני מוכן שתעבירו אלי את כספכם, ולסבול במקומכם&#33;
  ----------------------------------------------------------
  יש לי רעיון מבריק..

  תחשבו שאני לא פה.....

  לא פההההההההההההההההההההההההה
  ----------------------------------------------------------
  לא פהה...
  הלכתי לאכול (בתחת)...
  שלחו הודעות ואני יחזור אליכים...
  "אוהב" את כולכם ממני:
  ____________...
  האיש והאגדה&#33;&#33;&#33;
  ---------------------------------------------------------
  אולי אני טינקי ווינקי..אולי אני דיפסי...
  אולי אני ללה.....אבל מה שבטוח אני לא פה....
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  יעני הטלטאביז האדומה פו ההיא חחחח
  צ&#39;אוו...
  --------------------------------------------------------
  האוטו שלנו שחור ולבן,
  האוטו שלנו הוא נרקומן,
  בבוקר נרגילה,
  בערב חשיש....................
  עכשיו הוא נוסע...
  מסטול על הכביש&#33;&#33;&#33;
  -------------------------------------------------------
  שאלת א&#33;ת* אם אנ* מח22 א&#33;תך? אמרת* לך שלא
  שאלת א&#33;ת* אם את *פה? אמרת* לך שלא
  שאלת א&#33;ת* אם את נמצאת 2ל2 של*? אמרת* לך שלא
  שאלת א&#33;ת* אם אנ* *2כה שתלכי? אמרת* לך שלא
  אז הסת&#33;22ת &#33;הלכת,תפסת* ב*ד*ך חזק &#33;אמרת* לך ...
  אנ* לא מח22 א&#33;תך-אנ* א&#33;ה2 א&#33;תך
  את לא *פה-את מ&#33;שלמת בש2*ל*
  &#33;את לא 2ל2 של*-את הל2 של*
  &#33;אם תלכי אנ* לא *בכה-אנ* *מ&#33;ת
  מ&#33;קדש לאחת &#33;ה*ח*דה..........&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33 ;&#33;&#33;&#33;&#33;
  -----------------------------------------------------
  זה סיפור על הודעת אווי שרצתה להישאר בתולה אבל איך היא יכולה להשאר
  בתולה אם זונות כמוכם פותחים אותה כל הזמן?&#33;?&#33;
  פהה...
  -----------------------------------------------------
  |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^|| ______
  | הובלות אדם אלימלך בע"ם|| | __| |&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#092;&#0 92;___&#092;
  |_____________________..|| |__||__|...........&#092;|
  &#39;&#39; &#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;(@)&#39;&#39;&# 39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&# 39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&# 39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&# 39;&#39;&#39;&#39;&#39;(@)&#39;&#39;&#39;&#39;&#39 ;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39;&#39; (@)----------(@)=&#092;
  ------------------------------------------------------
  ככותב בתורה:למינים ולמלשינים לא תהינה תקווה&#33;&#33;אז תקשיבו לתורה ושימו זין על המשטרה

  על ליבי היה כתוב אין כניסה האהבה ניכנסה ואמרה אני לא יודעת לקרוא

  עם כל הכבוד וכל הגאווה לא משחקים ב-א-ה-ב-ה &#33;&#33;&#33;&#33;

  אולי אני לא אלוהים....--&#62;אבל אני מעל כולם&#33;&#33;&#33;

  +*+אם את א&#33;ה2ת א&#33;ת* הל2 של* שלך..אם לא אז כ&#33;ס אמא שלך+*+

  כולם מנסים לשנות אותי -- > סימן שאני מושלם&#33;
  אין סוס בלי פוני כמו שאין כוסון כמוני

  אם היופי היה טיפת מים ----&#62; אז אני הייתי האוקיינוס השקט

  יש הרבה דברים קשים להשגה -----&#62; אני אחד מהם

  אני כמו נפוליאון נולדתי בשביל לכבוש...

  תכתוב את זה על דף הנייר ______ הכוכב של המחר...
  -------------------------------------------------------------
  נכון, לפעמים יש לך הרגשה שתמיד, לא משנה מה תעשה. יהיה מישהו שיהיה מעליך? שיהיה טוב ממך? מישהו שנמצא צעד אחד קדימה לפניך? תכירו אוריין דאלי לוי
  שאלות? תשובות? הערות? מענות? חושבים שאני סתם חתיך??
  __|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____ |_____|_____|___|
  |_____|_____|______|____|____דבר אל הקיר.._|_____|_____|____|____|
  __|_____|_____|_____|______|_____|_____|_____|____ ___|____|____|__|
  |_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_ ____|_____|_____|
  -------------------------------------------------------------
  בן אדם, תהיה יותר אקטיבי&#33; תנסה להיות אופטימי, ולא תמיד פסיבי
  תהיה שוס משהו אטרקטיבי אם לא בשבילך אז בשבילי&#33;כי זה עונש קולקטיבי
  אז תהיה יותר פתוח, ופחות אגרסיבי תכנס חזק לרחוב התל אביבי
  כי זה לא משנה אם אתה ג&#39;ובניק או קרבי&#33;
  H.I.V וזה לא משנה אם אתה נקי הוא נשא
  העיקר שתתלבש צבעוני&#33; ולא כמו ערבי
  TLV ואז אולי תעבור את הסלקציה של ה


  «°•.•~פעם הייתי שחצן, אבל מאז שהתגברתי על זה אני מושלם~•.•°»

  always looooooooooook on the bright side of LIFE&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;=)
  --------------------------------------------------------------
  מאז ומתמיד אני שואל ת&#39;צמי..
  איך מגיעים שלטי ה - "לא לדרוך על הדשא" למרכז הדשא?
  למה לא מחץ נח את זוג היתושים?
  אם רגלי ארנבת מביאים מזל, האם לאותה ארנבת היה מזל?
  למה כבש לא מתכווץ בגשם?
  כשהיום אפס מעלות, ומחר יהיה קר פי שניים, כמה מעלות יהיו
  מה סופרים הכבשים כשהם מתקשים להרדם?
  שמן זית עושים מזיתים, שמן תירס-מתירס, מהיכן מגיע שמן תינוקות?
  אם נהג מונית מביא אותך הביתה ברוורס, האם הוא צריך לשלם לך?
  איך עיוור יודע שהוא סיים לנגב את התחת?


  * חתן לכלה שובר כוס ואני בשבילך אשבור מטבח


  * תגיד לי ללמות תגיד לי לרצוח רק על תגיד לי אותך לשכוח

  * החיים הם כמו קפה… לפעמים שחורים לפעמיים הפוכים ולפעמים הם פשוט נס&#33;&#33;


  * כל גבר אומר אני יקנה לך אני יבנה לך אך בסוף רק נדמה לך


  *לימדת אותי שאהבה קיימת לימדת אותי שהיא מהממת לימדת אותי שאין לה גבולות ולכן עכשיו אני בצרות

  *לכל אחד יש מלאך כשראיתי אותך הכרתי את שלי


  *אמרו לי שיש מלאכים לא האמנתי עד שראיתי אותך


  * שווה או לא שווה מישהו שגורם לך לבכות לא שווה את הדמעות שלך ומישהו ששווה את הדמעות שלך לא יגרום לך לבכות


  * ניתן לשבור אבן ניתן לשבור יהלום אבל אהבה כמו שלנו תינן לשבור רק בחלום&#33;


  *מים= חיים

  חיים= אהבה

  אהבה= סקס

  סקס= איידס

  איידס= מוות

  מסקנה: אסור לשתות מים&#33;&#33;&#33;


  * אני ואתה שתי מאוהבים תראה מה האהבה עשתה שתי משוגעים


  * אם הייתי גנבת הייתי גונבת אותך עם הייתי עשירה הייתי קונה אותך אים הייתי חכמה הייתי שוכחת אותך

  * אתה הוא זה שלימד אותי לאהוב אתה הוא זה שלקח אותי אחרייך אבל לא לימדת אותי איך החיים בלעדייך

  *בלי מים אנו צמאים בלי אוכל אנחנו רעבים ובלעדייך אין חיים


  *מאז שהכרתי אותך הבנתי ששוקולד הוא לא הדבר הכי טעים בעולם


  *נדלקתי עלייך בגלל היופי התאהבתי בך בגלל האופי


  * על הלב שלי אין מצבעים ואין הנחות שברתה שילמת

  *יום אחד תשאל אותי..מה יותר חשוב לי החיים שלי או אתה..ואני הענה לך "החיים שלי" ואתה תלך עצוב מבלי לדעת, שהחיים שלי זה אתה..&#33;


  * בית ספר= בניין

  בניין= פועלים

  פועליים= ערבים

  ערבים= פיגועים

  פיגועים= מוות

  מסקנה: אסור ללכת לבצפר&#33;&#33;&#33;

  *אין דג בלי עצמות כמו שאין חיים בלי צרות


  * אהבה היא כמו סוכר מתוק כול רגע מר רק חבל שהיא כמו סוכר הכל נמס הכל נגמר


  *אין בחורה בלי בחור כמו שאין אש בלי גפרור&#33;


  *בבוקר לא אכלתי כי חשבתי עלייך

  בצהריים לא אכלתי כי חשבתי עלייך

  בלילה לא ישנתי כי הייתי רעבה&#33;


  *הבנים כמו כוכבים בלילה נמצאים ובבוקר נעלמים


  *אל תתני למטומטם לנשק אותך ואל תתני לנשיקה לטמטם אותך


  *אמרתה לי אני שאני האישה המושלמת אך הכול זאת הלכת לאחרת


  *אל תתנשקי בחדר מדרגות אהבה עיוורת השכנים לא


  *חשבתי ש…. אהבתי אמיתית אך לכל החובה שעברה עשיתה תצפית


  *אהבה פרוש:

  א:אמא

  ה: הבאתי

  ב: בחור

  ה: הביתה


  *הגבר הרצוי אינו מצוי הגבר המצוי אינו רצוי הגבר הרצוי והמצוי אינו פנוי


  * הלב כמו זכוכית עדיין שביר ומתנפץ לרסיסים שהיא אפשר להדביק


  *תגידי אמא שלך עובדת בויוה?

  -לא

  אז איך זה שאני מתאהב בך כול יום מחדש?


  * תגידי יש לך אש?

  -לא

  אז איך הדלקת אותי?


  * אבא שלך מחבל?

  -לא

  אז איך יצאת כל כך פ33ה?&#33;


  * תגידי את מאמינה באהבה ממבט ראשון?&#33;

  כי..אם לא אני יעבור פה שוב&#33;


  * אבא שלך גנן?

  -לא

  אז איך יצאת כזאת פרח?


  *כל עם ישראל אחים אחד עוזר לשני לדפוק ת&#39;שלישי

  *אהבה היא כמו אוטובוס..אם נפספס תמיד יבוא אחד אחר&#33;

  *אהבה היא הפרח ואני הפרפר...


  *רשמתי את שמך על הלוח, והוא נמחק...

  רשמתי את שמך על העץ, והוא נגזם...

  רשמתי את שמך על הכביש, המכונית דרסה...

  רשמתי את שמך בלבי, והוא נשאר לעולם...  *על ענן בשמיים יושב קופידון, מכוון את החץ בו יפגע ראשון,

  וכייוון שפגע בלבי המשוגע היום הוא חיי ואוהב רק אותך...  *אהבתי גזר ואותך פי עשר,

  אהבתי פול ואותך כפול,

  אהבתי אופניים ואותך פי שתיים,

  אהבתי שושנים ואותך לעולמים...  *עדיף כלב חבר, מאשר חבר כלב&#33;  *זוג מושלם אפשר למצוא רק בחנות נעליים..  *כדורגל זה משחק דפוק,

  כמה אנשים רצים אחריי הכדור,

  כשהם מגיעים אליו הם בועטים בו..  *סוד החקלאות – משק&#33;

  סוד הצבא – נשק&#33;

  סוד האהבה – חשק&#33;  *If you love me,

  Love me more,

  If you don’t,

  אתה חמור&#33;  *כדי לכבות שריפה צריך כבאים.
  כדי לכבות אהבה צריך קנאים.

  *אהבה 4 אותיות.

  3-הבהרות

  2- מבולבלים

  ולב שבור 1  *בנים, הם כמו כדורסל..יש להם תפקיד אחד..לקפוץ לי&#33;&#33;&#33;  *אהבה היא הפרח ואני הפרפר.  *אני אוהבת את השמש את הכוכבים ואותך,

  השמש שוקעת, הכוכבים נעלמים אבל אתה נשאר בליבי לעולמים...  *בעולם אני שונאת שני אנשים:

  1. אותך- שהלכת איתה..

  2. אותה- שלקחה לי אותך..  * אל תתני לנשיקה לטמטם אותך ואל תתני לטמטום לנשק אותך&#33;  *כשכוכב נופל משמיים מבקשים משאלה, כשכוכב נפל ביקשתי אותך&#33;  *אם בכל פעם שהייתי חושבת עלייך היה נופל כוכב,

  השמיים היו מתרוקנים בתוך ש - ע - ה&#33; &#33; &#33;  *יש לנו אהבה "מקסימה",

  אני אוהבת אותך ואתה אותה&#33;  *יש הרבה צדפים בים, ויש הרבה בנים בעולם&#33;

  אך, לא כל צדף יביא לך פנינה, ולא כל בן יביא לך אהבה&#33;  *יש ניסים שקורים לרוביינו, וכאלה שחולל משה רביינו.

  יש נס חנוכה ויש נס קפה אבל, בישבילי אתה הנס הכי יפה&#33;  *אהבה היא כמו אפר קל לאבד קשה למצוא.  *מי שגורם לך לבכות לא שווה את הדמעות שלך,

  ומי ששווה את הדמעות שלך לא יגרום לך לבכות&#33;  *בחיים שלי אני אוהבת 2 דברים, אותך ואת השושנים.

  את השושנים לכמה ימים ואותך לעולמים&#33;  *אהבה יכולה להיות קסם אבל קסם לפעמים הוא רק אשליה&#33;

  אין אהבה אמיתית בלי נשיקה צרפתית&#33;  *אין מת בלי הלווייה אין נשיקה בלי אהבה&#33;  *תגיד לי למות תגיד לי לרצוח אבל אל תגיד לי אותך לשכוח&#33;&#33;&#33;  *אם כל טיפש היה פרח, אז חדר המורים היה גינה&#33;  *אם לאהוב זה פשע אז אני אסירת עולם&#33;  *אל תאהב את מי שאתה משיג, תשיג את מי שאתה אוהב&#33;  *אני הפרח ואתה הגבעול ואם לא נהיה ביחד הפרח ינבול&#33;

  * אם האהבה היא פשע אז אני אסירת עולם&#33;

  * האהבה היא כמו שקית במבה אחד פותח כולם נהנים&#33;

  * האהבה היא כמו מסטיק, בהתחלה היא מתוקה ואח"כ קשה לזרוק אותה&#33;

  * אם אתה חושב שאני לא בעניינים בסוף תיפול על הפנים&#33;

  * אם היה לי כסף.......

  הייתי קונה אותך&#33;

  אם היה לי כח........

  הייתי מחזיקה אותך&#33;

  אם היה לי שכל.....

  הייתי שוכחת אותך&#33;&#33;&#33;

  * לא אכלתי בבוקר כי חשבתי עלייך

  לא אכלתי בצהריים כי חשבתי עלייך

  לא ישנתי בלילה כי הייתי רעבה&#33;&#33;..

  *א-אבוד

  ה-הבן

  ב-בלי

  ה-הבת

  * ב-בסוף

  ה-המבחן

  צ-צריך

  ל-להביא

  ח- חתימת

  ה-הורים

  *חבר הוא כמו אוטובוס, אם פספסת אחד, אל תדאג יבוא אחר...

  *כל כל יפה

  כמו מלכה

  ויש לה שומרים

  שסוחבים לה

  סלים והיא

  יושבת על כיסא

  כמו ילדה בת-10


  *ל: (תרשמו את השם של הילד שאתם רוצים לשלוח לו את זה)

  אני כותבת לך בלי סיבה מיוחדת

  רק רציתי שתדע שאותך אני אוהבת

  בעינייך היפות אני מסתכלת

  ובך אני חושקת

  רוצה לחבק אותך ללא הגבלה

  אני ללא ספק אוהבת אותך

  אני לא זקוקה לכלום חוץ ממך

  אהובי אתה המלאך

  שמגן עליי כל הזמן

  שאני רואה אותך

  ליבי פועם בחוזקה

  שאתה עובר לידי ואומר לי שלום&#33;

  *כשכוכב נופל מבקשים משאלה

  כשכוכב נפל ביקשתי

  אותך&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;& #33;

  *אהבה

  בשמיים

  אהבה בידיים

  אהבה מתחת למים

  אבל כשאני איתך אני לא רואה בעיניים&#33;&#33;&#33;

  *ישבתי ליד החלון

  וכתבתי לך

  זיכרון פתאום

  נפל העיפרון

  וזהו סוף הזיכרון&#33;

  * חרטתי את שמך במקום מיוחד

  לא על דף פשוט או חתיכה

  של בד חרטתי אותו במקום

  אם רגש לא על עץ ולא

  על חתיכה של קרש כתבתי

  אותו במקום רחב לא על שדה

  גדול או חול של זהב כתבתי

  אותו במקום אמיתי

  חרטתי אותו בליבי....&#33;&#33;

  *אהבה נועדה לשתיים

  לאהוב אישה ולא 200..........&#33;


  21.תגיד לי איך יראו חייך בלעדיאיך יהיו שפתיי ללא שפתייךנותרה הבדידות המרה וה22. שאתה *מעתיק שעורים מחבר שלך אתה בעצם מעתיק מהחבר של חברה של החבר של החברה של החבר של החברה שלו

  לך תדע אולי אחד מהם אהבל&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

  מסקנה :לא להעתיק שעורים


  *אני אוהבת מים

  אבל אותך פי 2

  אני אוהבת גזר

  אבל אותך פי 10

  אני אוהבת שושנים

  אבל אותך

  לעולמים&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#3 3;&#33;&#33;


  *היינו ביחד חבל&#33;&#33;&#33; זה נגמר

  היה לי שיגעון למזלי הוא

  עבר מותק שקרנים ממני אני

  מרחיקה ושחקנים יש אך ורק

  על הבמה לא אצלי ולא איתי

  מי שרוצה אותי צריך להיות רציני

  אין לי זמן לבזבז עלייך

  אני מסתדרת טוב מאוד גם בלעדייך

  הבנתי שאתה סתם עוד איזה ילדון שלא

  יתגבר ושאל הקשר הזה כדי לוותר

  לא אוהבת אותך יותר אני כבר

  לא שלך אם זה כואב תתגבר

  הסיפור הזה מבחינתי כבר מזמן

  הנגמר אני הולכת קדימה לא מביטה

  לעבר הולכת ישר בתקווה למצוא את היחד והיחד&#33;&#33;&#33;&#33;...


  *הוא אמר לי לפתוח פתחתי

  הוא אמר לי לסגור סגרתי

  ירד הרבה דם וזה כאב

  זאת הפעם הראשונה ש.........


  הייתי אצל רופא שיניים&#33;&#33;

  *תגיד לי לשדוד תגיד לי לגנוב רק אל תגיד לי להפסיק לאהוב  *עצוב הים בלי הגלים, עצובים השמיים בלי כוכבים, עצוב הפרדס בלי עצים אבל הכי עצוב שאנחנו נפרדים  *אהבה היא כמו קינוח, משביעה אבל תמיד יש חשק לעוד  *אל תאכלי אם את לא רעבה, אל תתחתני אם זה לא אהבה  *מחזור ומשכורת זה אותו הדבר, מקבלים את זה פעם בחודש ואם לא קיבלת את יודעת שדפקו אותך  *אהבה היא כמו אוטובוס פספסת אחד תמיד יבוא אחר  *אהבה היא כמו מצנח לפעמים בעננים ולפעמים על הפנים  *נשיקות הם כמו סמים קל להתרגל קשה להיגמל  * להתחבק ילדה אל תפחדי... להתנשק אל תהססי אבל נשמה על הכבוד תשמרי&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;  *+*+שנים אני יושבת בשירותים ועוד לא ראיתי חרא כמוך בחיים*+*+  *ילד יפה עם עיניים כחולות מגלגל כדורי עשן, חושב עצמו גבר לעיניין.

  אז דע לך, יא נרקומן&#33; סיגריה מוכיחה שאתה עוד ילד קטן&#33;&#33;&#33;  * מ&#33;תק תלמד מהטע&#33;*&#33;ת של הה&#33;ר*ם שלך &#33;תשתמש 2אמצע* הגנה&#33;&#33;&#33;&#33;  *חרבני בשקט חרבני בנחת דמייני שהאקס שלך יושב מיתחת
  *מאוהבת בך ולא יודעת מה לעשות

  חושבת עליך ורוצה מאושר לבכות

  אתה בן אדם כל כך נדיר ומיוחד

  אתה בשבילי => ה-אחד

  המבט שלך אותי מטריף

  החיוך המתוק שלך אותי לעננים מעיף

  יום בלעדיך הוא בזבוז של זמן

  רוצה להגשים את כל חלומותי--איתך כמובן

  איתך השמיים לא נראים לי כגבול

  מרוב אהבה כולי בבלבול

  שמך תמיד מהדהד באוזני

  רואה את פנייך גם כשעצומות עייני

  *רדפתי^אחרייך^כמו^משוגעת.

  .ידעתי^שאני^זו^שתמיד^נפגעת

  .אבל^הלב^שלי^רצה^אך^ורק^אותך

  .הייתי^מוכנה^לתת^הכל^בשבילך.

  ..מה^לעשות^אתה^טיפוס^שמשחק^קצת^בבנות.

  .אתה^מחפש^רק^ריגושים^לא^אהבות.=*+*=.

  ..אך^יום^יבוא^ומישהיא^תשבור^לך^את^הלב

  .ואז^אולי^תתחיל^לקלוט^עד^כמה^זה^כואב  *בלילה בחושך,שיש כוכבים,

  אני שוכבת וחושבת על דברים טובים,

  אך לא על אושר,ארמונות ונסיכים

  חושבת עלייך,ועל כמה שאתה מדהים,

  על כמה שהכל יפה ואמיתי,

  הכל יכול ליהות מושלם כשאתה איתי,

  חולמת עלייך מתחת לפוך,

  חושבת עלייך ועולה לי חיוך.  **ניסיתי להטביע את העצב אבל הבן זונה למד לשחות**

  *מ&#33;תק...

  כל האה2ה שה**תה ל* נעלמה

  ה2נת* שאתה ט*פש שלא ש&#33;&#33;ה ד*מעה

  לא ר&#33;צה לשמ&#33;ע ממך כל&#33;ם אפ*ל&#33; לא מ*לה

  כל מה שה*ה ב*ננ&#33; זה שט&#33;ת אחת גד&#33;לה

  *ום אחד *ב&#33;א &#33;אתה תקל&#33;ט מה עש*ת

  לא *&#33;דעת אם 2כלל תב*ן א*פה טע*ת

  &#33;אז תנסה למצ&#33;א א&#33;ת* אבל אנ* לא יטעה ש&#33;ב

  &#33;אם בא לך אתה מ&#33;זמן לחפש א&#33;ת* 2ס*ב&#33;ב

  רק שתה*ה בע*נ*נ**ם אתה לא משה&#33; מ*וחד

  *ש אלף כמ&#33;ך אבל כמ&#33;נ* *ש רק אחת&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;  [SIZE=7]תהנו =][=SIZE]
  בברכה BlaeZer (אלון) :whistle: 2. #2
  חבר/ה בקהילה
  הודעות
  8,035
  תודות
  הצטרף ב
  08/02/2006
  שם פרטי
  לירן
  מיקום
  אשקלון
  גיל
  21
  מין
  זכר

  ברירת מחדל

  חחח יש כמה בדיחות נחמדות :)
  תודה אחי :)

  ^ OMFG ^


 3. #3
  חבר/ה בקהילה
  הודעות
  3,880
  תודות
  הצטרף ב
  16/06/2006
  גיל
  21
  מין
  זכר

  ברירת מחדל

  עוד תגובות בבקשה..
  בברכה BlaeZer (אלון) :whistle: 4. #4
  חבר/ה בקהילה הסמל האישי של OldFart
  הודעות
  1,559
  תודות
  הצטרף ב
  15/08/2006
  גיל
  21
  מין
  זכר

  ברירת מחדל

  פפפפפפש אהבתי&#33;&#33;
  אבל לא קראתי הכול תודה אחי :) 5. #5
  חבר/ה בקהילה
  הודעות
  541
  תודות
  הצטרף ב
  24/10/2006
  גיל
  26
  מין
  זכר

  ברירת מחדל

  איזה השקעה
  תודה  תודה ל CreatiVe על החתימה


+ הגב לאשכול

מידע אשכול

משתמשים הגולשים באשכול זה

ישנם כרגע 1 משתמשים הגולשים באשכול זה. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות פרסום הודעות

 • אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
 • אתה לא יכול לפרסם תגובות
 • אתה לא יכול לצרף קבצים
 • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · משחקים · אחסון אתרים