+ הגב לאשכול
תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: ציון הגשה/מגן - עירעור- קביעת ציון בגרות..אנשים אני חייב עזרה כנסו דקה!!

חבר/ה בקהילה
    תודות

ברירת מחדל ציון הגשה/מגן - עירעור- קביעת ציון בגרות..אנשים אני חייב עזרה כנסו דקה!!

טוב יש לי פה כמה דברים שפשוט מטריף אותי שאני לא מבין אותם...
    נכון ציון הגשה נקרא גם ציון מגן נכון?
    עכשיו אם יש לי בציון הגשה 65 ...ונגיד יש לי בבגרות איזור ה85...אז ה"מגן" הזה בעצם הורס לי את הציון שקיבלתי בבגרות...כי מצד אחד...ממה ששמעתי מהביצפר חברים שניראה לי הוא הנכון, עושים ממוצע בין הציון הגשה שלך לציון בגרות וזה הבגרות שלך...נגיד יש לי 65 בהגשה ו85 בבגרות אז יש לי 75 בבגרות בהיסטוריה א' (אגב אני בכיתה י')מצד שני, שמעתי שאם קיבלתי ציון בבגרות יותר גבוהה מהציון הגשה (אני יודע שבדרך כלל לא קורא אבל בכל זאת) אז לא עושים ממוצע והציון בגרות שלי הוא הציון שקיבלתי במבחן הבגרות, בגלל שאותו ה"מגן" דווקא הורס לי תציון. הייתי רוצה לדעת מה מהם נכון...
    ועוד משהו אחד..
    עירעור על ציון הגשה..
    באיזה מצבים אני יכול לגשת לערער על הציון הגשה שלי? אבל באמת לבוא עם סיבה שאשכרה יוכלו להעלות לי איתה את הציון הגשה? שמעתי שאם ההפרש שלי בין הבגרות למגן יותר מ30 נקודות (3 ציונים) אני יכול לערער ולאמר שהציון הגשה שלי לא תואם לי ושיעלו לי אותו...זה נכון?
    אם מישהו יודע זה יעזור לי מאוד....

חבר/ה בקהילה
    תודות

ברירת מחדל תגובה: ציון הגשה/מגן - עירעור- קביעת ציון בגרות..אנשים אני חייב עזרה כנסו דקה!!

לא יודע....

חבר/ה בקהילה הסמל האישי של TimeOut
    תודות
    שם פרטי
    טל

ברירת מחדל תגובה: ציון הגשה/מגן - עירעור- קביעת ציון בגרות..אנשים אני חייב עזרה כנסו דקה!!

ממש לא, אתה תקבל 75 אם הגישו אותך על 65 וקיבלת 85!

לכל בעיה, שאלה, הצעה או תלונה אתם מוזמנים לשלוח ה"פ ואעזור בשמחה :)

חבר/ה בקהילה הסמל האישי של Magic
    תודות

אתה תמיד יכול לערער על ציון הגשה. להיפך, רצוי שתערער.
    כל מה ששמעת זה בולשיט.
    חתמיתך נערכה ע"י ההנהלה מכיוון שחרגה מתקנון האתר,אנא עיין בו...

מנהל קטגוריה בדימוס
    תודות
    שם פרטי
    ניב

אתה לא יכול לערער על הציון מגן שלך אחרי הבגרות אלא אם כן זו טעות מחשב אתה יכול לערער בפני הבצפר שלך(!) על הציון המגן בפני המורה ואם לא המנהל כי הוא חותם על המגינים והמגן תמיד נשאר גם אם הוא מעלה ב30 נקודות וגם אם הוא מוריד ב30.. וכן בגלל זה לא נקרא כבר מגן אלא ציון שנתי וזה מהווה 50% מהבגרות רק במקרה אחד המגן מבוטל (וגם לא תמיד תלוי במקצוע וקושי הבחינה) אם יש הפרש בין ההגשות לבין הממוצע הכיתתי (כאילו כל המוגשים של אותו מורה) במבחן של יותר מ20 נקודות למעלה או למטה המגנים מבוטלים לכולם...

אם תפרוץ מלחמה בארץ ישראל, בוודאי יכתירוני שם בתואר מפקד, אף על פי שאני מוכן לשרת שם גם כחייל פשוט. הן שם נהיה בבית, לא אצל זרים. מאמין אני יום יבוא, ואני עייף ומיוגע, אשקיף בשמחה ובגיל על שדותי שלי, בארצי שלי. ולא יאמר לי איש: לך לך נבזה, זר הנך בארץ זאת. ואם יאמר לי איש כך, בכוח ובחרב אגן על שדותי וזכויותי. ואם אפול בקרב - מאושר אהיה. אדע לשם מה אני נופל (יוסף טרומפלדור)

חבר/ה בקהילה הסמל האישי של Dr.KriZa
    תודות
    שם פרטי
    עוז

למגן יש משקל קטן יותר מלבגרות.
    אז זה לא יהיה 75.

מנהל קטגוריה בדימוס
    תודות
    שם פרטי
    ניב

ציטוט פורסם במקור על ידי Dr.KriZa הצג הודעה
    למגן יש משקל קטן יותר מלבגרות.
    אז זה לא יהיה 75.
    חח לא יש להם משקל זהה אם יוצא לך חצי מעגלים למעלה זהו...

אם תפרוץ מלחמה בארץ ישראל, בוודאי יכתירוני שם בתואר מפקד, אף על פי שאני מוכן לשרת שם גם כחייל פשוט. הן שם נהיה בבית, לא אצל זרים. מאמין אני יום יבוא, ואני עייף ומיוגע, אשקיף בשמחה ובגיל על שדותי שלי, בארצי שלי. ולא יאמר לי איש: לך לך נבזה, זר הנך בארץ זאת. ואם יאמר לי איש כך, בכוח ובחרב אגן על שדותי וזכויותי. ואם אפול בקרב - מאושר אהיה. אדע לשם מה אני נופל (יוסף טרומפלדור)

+ הגב לאשכול

מידע אשכול

משתמשים הגולשים באשכול זה

ישנם כרגע 1 משתמשים הגולשים באשכול זה. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות פרסום הודעות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · משחקים · אחסון אתרים