האם הגודל קובע? [קרדיט לפורום אחר]

מהו בעצם איבר המין הגברי, איך הוא עובד, ממה הוא מורכב, ומה המטרה?
הפין הוא איבר חיצוני, עשוי חומר דמוי ספוג, בעת זקפה סופח אליו הפין דם שממלא את התאים וכך בעצם נוצרת הזיקפה.

מה התפקיד שלו?
התפקיד של הפין הוא לשמש כמעין מוליך, המעביר את נוזל הזרע, משק האשכים, אל תוך הנרתיק של האישה.

האורך הממוצע של איבר המין הגברי, בזיקפה, הוא 13-15 ס"מ לערך.
מה זה אומר ממוצע?
שיכול להיות גם 11 ס"מ, ויכול להיות גם 20. יש ממוצע, ויש את הגודל האישי בפועל. כמובן, מדובר פה על מדידה בזיקפה.

מה קורה לא בזיקפה?
אם האיבר שלי קטן יחסית לא בזיקפה זה משנה? לא, זה לא ממש משנה, כאשר הוא לא בזיקפה, הוא לא יכול "לתפקד" ולכן אין כלל חשיבות לגודל שלו לא בזיקפה (עוד שנייה, נראה שגם אין חשיבות לגודל בזיקפה, אבל זה מייד). יש מן נטייה לטבע לעבוד, כך שאיבר מין קטן ברגיעה, יגדל יותר מאשר איבר מין גדול ברגיעה. כלומר, הממוצע יישמר. (מה זה אומר? שאם למישהו יש 10 ס"מ ברגיעה, אז יהיה לו נניח 15 בזיקפה... ואם למישהו יש 5 ברגיעה, הוא יכול להגיע נניח גם ל13 ס"מ בזיקפה.. כלומר הגידול אצלו בגודל, יהיה משמעותי יותר, כמובן שוב, המספרים הם לדוגמא בלבד ולא קשורים למציאות בהכרח).

עכשיו, נדבר קצת על הנרתיק של האישה :
- גודל הנרתיק הממוצע, הוא כ 10-12 ס"מ בלבד.
- התחושה בנרתיק הנשי הממוצע קיימת רק בס"מ הראשונים בלבד.
- רוב הבנות, כלל לא גומרות מחדירה, אלא מגירוי של הדגדגן (שנמצא מחוץ לנרתיק). הסטטיסטיקה מדברת על פחות מ 20% מהבנות שגומרות באמת מחדירה של איבר מין לנרתיק.

מה זה בעצם אומר לנו כל המידע הזה?
קודם כל, שגודל איבר המין הממוצע, הוא הגודל המתאים לנרתיק הממוצע, הטבע, לרוב עובד.

מה זה עוד אומר?
שגם איבר "קטן" לכאורה בעיניך יצליח לגרום לתחושות תענוג ואושר אצל בחורה ממוצעת, כי ממילא, רק הפתח של הנרתיק "יכול להרגיש" משהו. זה גם אומר שאתה לא צריך אנקונדה כדי לגרום לה לגמור ולצרוח, היא אמנם תרגיש איבר גדול יותר אבל היא תרגיש אותו הכי הכי רק בפתח הנרתיק, ולכן השפשוף שנוצר מחדירה ויציאה שלו פנימה והחוצה, הוא זה שבאמת יגרום לה לתענוג. ומכיוון שכך, אין הבדל ממשי בין התחושה שהיא תקבל מאיבר גדול או "ממוצע" או "קטן" וכולם בסופו של דבר יתנו לה את אותו הרגשה, ויגרמו לה לגמור במידה זהה.
אגב, עובי זה, אם כבר התחלת להבין את הראש, הדבר שבאמת חשוב לבחורה. איבר עבה יותר יגרום לגירוי עבה יותר על הדופן של הנרתיק. מכיוון שרוב הבנות, רגישות בדגדגן, והוא זה שגורם להן לגמור, אזי אם תשלב גירוי של הדגדגן תוך כדי יחסי המין, תוכל לגרום לבחורה לגמור בכל אופן.

ולשאלת מליון הדולר - אז למה באמת הגודל חשוב?
הוא לא. ואם הייתה לי יכולת להדגיש את זה יותר, הייתי.
למה אנחנו משווים (במקלחת, בצבא, עם החבר'ה, עם כוכבי סרטי פורנו)?
כי אנחנו בני אדם. בנות משוות גודל חזה, צורה, פטמות, ו"עיצוב שיער" באיזור הערווה.

אנחנו משווים את הגודל של הזין, למה?
כי תמיד נראה לנו שמה שיותר גדול יותר טוב.

הינה פיצוח של עוד מיתוס אגב:
המון בנות, סולדות מבעלי איבר מין "ענק"... הן לא יכולות להכניס אותו פנימה (זיכרו את הגודל הממוצע של הנרתיק) והוא אף עלול להכאיב להן, שלא לדבר על לנסות להכניס אחד כזה לפה.

אז למה יש בנות שאומרות שחייב להיות מישהו עם זין גדול, או שזה לא מתאים להן?
העדפה אישית... או שהן חיות במיתוס. גם בתולה תחשוב (בגלל סיפורים) שהיא רוצה אחד עם "גדול".
כמו שכתבתי, לרוב זה לא רק שלא משנה, אלא ההעדפה אצל הרוב המוחלט של הבנות היא הפוכה.
יכול להיות גם שתמיד היה לאותה בחורה מישהו עם גדול והיא באמת חושבת שזה הדבר היחיד שטוב לה
פסיכולוגית, יש גם בנות שמשום מה חייבות ללכת על משהו גדול גם בעיניים (מכירים את הפתגם שאנחנו אוכלים עם העיניים?)
הרעיון הוא שלבנים יש בד"כ תסביך עצמי מזה. רוב הבנות שתפגוש, לא ידפקו לך חשבון - אם מצד שני אתה כל הזמן תחשוב ככה.

אז האם מישהו עם איבר ממוצע-קטן יכול לגרום לבחורה לגמור?
בוודאי, בחדירה (בדיוק כמו איבר גדול יותר!!!) אם הבחורה בכלל מסוגלת לגמור מזה, או תוך כדי גירוי דגדגן, אם היא לא. כמו שציינתי, התחושה היא בכל מקרה בס"מ הראשונים בלבד... (ותכל'ס, אם תחשבו על זה, איבר קטן זו לא הבעיה של הבחורות לגמור... בד"כ הבעיה שלהן שונה לגמרי...)

אז האם עדיף עובי על אורך?
בהחלט, יותר סיכוי לאיבר עבה לגרום לסיפוק לבחורה.

האם יש בכל זאת איבר שנחשב קטן?
כן, פחות מ 5 יכול להיות לא תקין מבחינת יכולת להכניס להריון.

האם יש ניתוח להארכת הפין?
כן, אבל הוא מיועד לרוב למצב שתיארתי למעלה, לא להארכה של 13 ל 15 ס"מ.

האם מישהי תצחק עלי כשאני אתפשט לידה?
לא ממש. שוב, צחוק של בחורה יגיע מ:
1) חוסר בטחון שלה
2) חוסר בגרות שלה
3) חוסר ידע
4) מידע מוטעה וצפייה בסרטים פורנוגרפים
5) חוסר נסיון עם בנים
6) טיפשות
7) היא לא מתאימה לך, כי היא ילדותית.

האם יש איזשהו תכשיר או משחה או תרגילים להארכת האיבר?
לא, זה חירטוט ושרלטנות, עדיף לא להתקרב, אין דרך להאריך איבר מין זיכרי (שלא בניתוח).

ומה עם משאבות?
אתה באמת רוצה להכניס את הזין לוואקום? לא כדאי להתעסק עם זה. (זה גם לא ממש עובד!!)

אז מה אני אעשה אם יש לי "קטן"?
תתרגל, גם גודל ממוצע (כן, רוב הסיכויים שיש לך ממוצע) הוא יותר ממספיק לגרום לך ולה הנאה.

אז במה באמת תלוי הגודל שלי?
בגנטיקה. כמו שהיה למשפחה שלך לאבא, סבא, דוד. ככה יהיה לך (פחות או יותר). אז תצאו מהעניין הזה של השוואות, באמת שזה לא משנה אם זה 10 או 15 ס"מ, העיקר להנות.