שליחות קטלנית
בעתיד העולם נשלט ע"י מכונות ולבני האנוש אין תקווה עד שבחור בשם ג'ן קונור החליט להתנגד למכונות הקים את המחתרת ולימד אנשים איך אפשר להביס את המכונות. כאשר סקיינט, הרשת ששולטת במכונות מבינה את הסיכון בג'ון היא שולחת רובוט מתוחכם לעבר כדי להתנקש בחייה של שרה קונור, האימא לעתיד של ג'ון קונור ובכך למנוע את תחילת המחתרת, אך המורדים לא מוותרים ושולחים חייל מהעתיד להגן על שרה וכך מתחיל הקרב על העתיד.

אורך: 107 דקות.
שפה: אנגלית, ספרדית.
מדינה: אנגליה, ארה"ב.
במאי: ג'יימס קאמרון.
שחקנים: ארנולד שוורצנגר, מייקל ביין, לינדה המילטון, פול וינפילד, לנס הנריקסון, בס מוטה, ארל בוהן.
חברת הפקה: Hemdale Film, Cinema 84, Euro Film Funding, Pacific Western.
תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 26/10/1984

שליחות קטלנית 2: יום הדין
סרט ההמשך של ג'יימס קאמרון לסרט הראשון מ-1984, שגם אותו ביים. אמצע שנות התשעים; ג'ון קונור, המנהיג העתידי של המורדים האנושיים, הוא נער פרחח שמבלה את זמנו ברכיבה על אופנוע ומשחקי וידאו. כאשר רובוט אנושי (ארנולד שוורצנגר) מגיע מן העתיד בטענה שג'ון עצמו שלח אותו, מבין ג'ון הנער שאמו שרה (לינדה המילטון), שבינתיים אושפזה במוסד לחולי נפש, דיברה אמת כל השנים. רובוט אחר, מסוג T-1000 (רוברט פטריק), מתוחכם ומשוכלל יותר, נשלח על ידי המכונות כדי להרוג את ג'ון, והמשימה היא לשחרר את שרה מהמוסד ולהשמיד את השבב שנמצא במגרש הגרוטאות בו הושמד הרובוט מהסרט הראשון. את השבב לקח מהנדס בכיר מחברת סקיינט, מיילס דייסון, והוא עתיד להמציא בעזרתו את הרובוטים האנושיים. "שליחות קטלנית: יום הדין", הסרט שעלה הכי הרבה כסף לזמנו הוא אחד החשובים שבסרטי שנות התשעים הן מבחינת היחס הרציני למד"ב והן מבחינת אפקטים. אחד מסרטי ההמשך הבודדים שעולים על המקור. זוכה פרסי אוסקר גלובוס הזהב ו-BAFTA על אפקטים.

אורך: 137 דקות.
שפה: אנגלית, ספרדית.
מדינה: ארה"ב, צרפת.
במאי: ג'יימס קאמרון.
שחקנים: ארנולד שוורצנגר, לינדה המילטון, אדוארד פרלונג, רוברט פטריק, ארל בוהן, ג'ו מורטון, ס. אפאטה מרקרסון.
חברת הפקה: Carolco Pictures, Pacific Western, Lightstorm Entertainment, Canal+, T2 Productions.
תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 03/07/1991


שליחות קטלנית 3: עלייתן של המכונות
סוף העולם מתקרב, והוא מגיע בדמותם של רובוטים קטלניים המאיימים על הקיום האנושי. ג'ון קונור, מי שנועד להגן על האנושות, היה בטוח שסיים את המלאכה כשהשמיד את המפעל שפיתח את הרובוטים כשהיה נער בן 10 (שליחות קטלנית 2). לרשת "סקיינט", האחראית על הפיתוח הנ"ל, תוכניות אחרות, והיא איתנה בדעתה לפתח בינה מלאכותית, עכשיו יותר מאי פעם.

אורך: 109 דקות.
שפה: אנגלית.
מדינה: ארה"ב, גרמניה, אנגליה.
במאי: ג'ונתן מוסטו.
שחקנים: ארנולד שוורצנגר, ניק סטאל, קלייר דנס, קריסטינה לוקן, דיוויד אנדרוס, מארק פמיגלייטי, ארל בוהן.
חברת הפקה: C-2 Pictures, Intermedia Films, IMF Internationale Medien und Film GmbH & Co. 3. Produktions KG, Mostow/Lieberman Productions.
תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 31/07/2003
תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 02/06/2003שליחות קטלנית 4: התעוררות
עלילת הסרט מתרחשת בשנת 2018, בעתיד פוסט-אפוקליפטי שאחרי אירועי "יום הדין", במהלכם המערכת הממוחשבת "סקיינט" ניסתה להשתלט על העולם וגרמה להשמדת מרבית האנושות במהלך מתקפה גרעינית. קבוצת ניצולים אשר מונהגת על ידי ג'ון קונור (כריסטיאן בייל) נלחמת ב"סקיינט" וצבא המכונות שלהם כדי למנוע מהם להשלים את העבודה. העתיד כפי שתואר בפני ג'ון קונור במשך כל השנים ואליו הוא התכונן, שונה בשל הופעתו של אדם מסתורי בשם מרקוס רייט (סאם וורת'ינגטון) אשר הזיכרון האחרון שלו היה שהוא ממתין בתא הנידונים למוות לביצוע גזר דינו. קונור חייב לקבוע אם מרקוס נשלח מן העתיד, או אם הוא ניצל מן העבר. בעוד ש"סקיינט" מתכננת את הקרב המכריע שלה, קונור ומרקוס יוצאים למסע רב-תלאות בו הם מגלים סוד נורא שעלול להוביל להכחדת האנושות.שחקנים: כריסטיאן בייל, סאם וורטינגטון, אנטון ילצ'ין, מון בלאדגוד, ברייס דאלאס הווארד, קומון, ג'יין אלכסנדר.

אורך: 115 דקות.
שפה: אנגלית, איטלקית.
מדינה: ארה"ב, גרמניה, אנגליה, איטליה.
במאי: מק'ג.
שחקנים: מייקל ביין, סאם וורטינגטון.
חברת הפקה: Halcyon Company, The, Wonderland Sound and Vision.
תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 04/06/2009
תאריך יציאה לקולנוע בחו"ל: 22/05/2009