הצגת תוצאות סקר: האם אתם בעד או נגד לפתוח פורום MineCraft?

מצביעים
4. אין באפשרותך להצביע לסקר זה
  • בעד

3 75.00%
  • נגד

1 25.00%
+ הגב לאשכול
תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: הצעה|פתיחת פורום MineCraft

חבר/ה בקהילה
    תודות
    שם פרטי
    מתן

ברירת מחדל הצעה|פתיחת פורום MineCraft

לפני הכל,אני רוצה לומר שאני יודעת על זה שפתחו כבר תת פורום ב"משחקי פלאש ודפדפן" של מיינקרפט

הבעיה היא שהוא כבר לא דפדפן (הגירסה הכי ישנה של זה הייתה של דפדפן ורק של בנייה)

כרגע,המשחק הוא גירסת הישרדות ענקית מלאה בהרפתקאות שלא ניגמרות והיותה כל כך מצליחה,מגיע לה פורום גדול לקהילה

כי היא בין המשחקים הממכרים והמצליחים בעולם!.

*בקשה קטנה אם אפשר ליקרוא את הכל כי השקעתי הרבה בניסיון שאולי ליגרום לכם להסכים לטענה שלי.

סליחה ששחכתי לעשות מתי הסקר ינעל. אבל בבקשה אל תאשרו תפורום רק ביגלל זה !!! תיראו כמה ילדים רוצים שזה יקרה תיראו כמה הצביעו זה רק יתרום לעוד אני לא רואה בעיניין הזה מינוס המישחק כבר לא על דפדפן והוא חייב לעבור לאנשהו ולפי דעתי הפורום הכי מתאים לו זה אסטרטגיה.תרחמו עליי ועל השעה הזאתי שרשמתי תסיקור הזה ואל תינעלו סתם ביגלל ששכחתי לינעול תסקר..תודה מראש.

קטגורייה:
    אסטרטגיה!:מדוע אתם שואלים?ביגלל שהמשחק כבר לא על דפדפן ורק בונים שם אלה עכשיו הוא בגירסת ה"הישרדות שלו",צריך לחפש משאבים לחפש פחם להדליק עצים להכין מחסה מפני הלילה המפחיד שמגיע במהירות ולהספיק לעשות הכל בזמן קצר במיוחד ובישביל זה
    צריך מחשבה אסטרטגית,צריך לחשוב מה לעשות קודם איך להספיק להדליק נרות ליבנות מחסה לפני הלילה ליתחבה מהזומבים שמגיעים בלילה!ועוד.

2.על מה הפורום?
    על המשחק ש-ה-ק-פ-י-ץ תמדינה,מישחק האסטרטגיה הענקי שכולל המון הרפתקאות בעולם שאינו סופי,ויחודי לכל אחד ואחד!
    ומידי שעה עוד ועוד אנשים ממשיכים ליקנות אותו ועוד אנשים נכנסים!

3.סיבה לפתיחת הפורום:
    הסיבה העיקרית ש-המון אנשים לא מודעים אפילו שיש תפורום הזה בFXP,המון אנשים חדשים שקשה להם ומובן שקשה כי זה מישחק עם המון מחשבה וילדים חדשים במישחק שואלים המון שאלות ולא יודעים לאן ליפנות ואף אחד אפילו לא יחשוב לחפש במשחקי פלאש ודפדפן כי מיינקרפט הוא לא בדפדפן יותר הוא מישחק שמורידים עושים פאטץ נכנסים יש אפשרויות מיולטי והכל.
    אתם בטח חושבים שהמשחק הוא סתם עוד מישחק שעולים בוא רמות או מישחק יריות אז זהו שלא
    במישחק הזה אין דבר שהוא לא יחודי,דבר ראשון הגרפיקה שעשויה מPIXEL ART שנדיר לימצוא משחקים עם הגרפיקה הזאת
    שדיי מפחידה תאנשים אבל אחרכך אין מי שלא מיתאהב בגרפיקה הנחמדה לעיין הזאת,הסוג של המשחק מתי בפעם האחרונה ניתקלתם
    במישחק שאתם יכולים ללכת ישר ובחיים לא להגיע "לסוף של המשחק"?מתי ניתקלתם במישחק שכשאתם מתחילים
    זה יוצר עולם יחודי משלו מתי ניתקלתם במישחק שאתם חיים תחיים של האדם הקדמון,המשחק עצמו הוא דיי כמו החיים האמיתיים
    אבל יש דבר אחד שהוא לא אמיתי (ואולי כן,=]) הזומבים! שהם בעצם האתגר של המשחק ובלילה הם מתקיפים ללא רחמים!
    ואם אין לך מחסה אז ביום הראשון במשחק אתה פשוט מקבל GAME OVER.
    במשחק אתה יכול להרוס הכל וכל דבר שהרסת אתה יכול לשים אותו במקום אחר שזה נותן לך את האפשרות ליבנות דברים
    תמונות של המשחק:

-בתמונה הזאת אפשר ליראות תעולם של מיינקרפט איך שזה ניראה שזה מתחיל (כמוון שזה שונה לכל אחד ואחד).

-בתמונה הזאת אפשר ליראות אנשים שבנו דברים מ-ד-ה-י-מ-י-ם!

בתמונה הזאת אפשר ליראות מישהו שבה לעצמו ארמון להגנה!

סירטון מומצלץ:
    http://www.youtube.com/watch?v=FaMTedT6P0I

4.אתר רשמי בנושא:
    http://www.minecraft.net/

בונוס+הורדה:http://www.megaupload.com/?d=V31AG4C5
    אז אני מבקש תחשבו פעמיים לפני שאתם עונים
    זה משחק מהנה ואני מאוד מקווה שתפתחו את הפורום.
    בברכה _AdonShoko_
    ד"א אני מתכוון להשקיע מאוד בפורום הזה אם הוא יפתח. :)
    נערך לאחרונה על ידי _AdonShoko_; 15/04/2011 ב: 13:35.

בעלים Elsf.Net הסמל האישי של Everlast
    תודות
    פוסטים
    3
    שם פרטי
    אייל

ברירת מחדל תגובה: הצעה|פתיחת פורום MineCraft

לא הבנתי אם אתה בן או בת... פעם אחד רשמת יודעת ופעם אני מתכוון... אז תחליט אם אתה בן או בת
    ואיפה הסקר שדיברת עליו ?

חבר/ה בקהילה
    תודות
    שם פרטי
    מתן

ברירת מחדל תגובה: הצעה|פתיחת פורום MineCraft

הסקר למעלה ואני בן פשוט יש לי ציוד מקלדת חדש ואני מתבלבל סליחה

+ הגב לאשכול

מידע אשכול

משתמשים הגולשים באשכול זה

ישנם כרגע 1 משתמשים הגולשים באשכול זה. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות פרסום הודעות

• אתה לא יכול לפרסם אשכולות חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · משחקים · אחסון אתרים