הצג גיליון RSS

ליאתיק1

שימושי בטון במאפיה

דרג פוסט זה
בפוסט הקודם כתבתי על הסדרה האהובה עליי הסופרנוס, והיום אני אמשיך באותו כיוון, לא ספציפית על הסופרנוס, אבל על שיטות החיסול של המאפיה.
בפעם שעברה כתבתי על כך שהם היו מחביאים גופות בתוך בטון בבניינים חדשים. והיום על שימוש מוצלח נוסף שהם עשו בחומר הגלם האהוב עליהם-בטון. אחת הדרכים המוכרות להפטר מגופות במאפיה, לפחות על פי סרטים וסדרות, היא על ידי זריקה הגופה לנהר או לים, כשבלוקים של בטון קשורים לקרסוליים של האדם.הבטון גורם לגופה לשקוע למעמקי האוקיינוס ולשמש כמזון לדגים.
השיטה כל כך פופולרית במאפיה כיוון שהיא לא משאירה ראיות. זו ממש שיטה אידיאלית כי בלוקים של בטון לא קשה להשיג, כל מקום שעושים בו עבודות בטון, כל מבנה נטוש כמעט יכול לספק את הסחורה, ובלוקים של בטון הם כבדים מספיק כדי לוודא שיעשו את העבודה כמו שצריך. הדבר היחיד שחשוב שיהיה זה סירה, כך שאפשר יהיה להיכנס עמוק מספיק, וכך לוודא שלא תתגלה איזה יד על החוף אחרי כמה ימים. ובדרך כלל למאפיונרים אין בעיה להשיג סירה בלי שישאלו שאלות. בפוסט הקודם כתבתי על הסתרת גופה בתוך אתר בנייה תוך יציקת בטון עליה, דבר הרבה יותר מורכב... זה דורש שימוש באמצעים כמו בטון מוחלק ועוד אמצעים שנועדו ליישר את הבטון.
השיטה הזו אכזרית במיוחד אם משליכים את האדם למים כשהוא מחובר לבלוקי הבטון ושהוא עוד בחיים, ואז הבלוקים של הבטון גוררים אותו למטה והוא טובע.
לסיכום, אין ספק שזה שימוש מקורי ויעיל לבטון, אבל אני לא בטוחה שהמאפיה באמת משתמשת בו. לפחות בפרקים של הסופרנוס שאני ראיתי לא עשו שימוש בבטון לצורך הזה, אבל בסרטים זה מאוד נפוץ. אבל אם אתם רוצים באופן פרטי "לטפל" במישהו, נראה לי שתתנו לו לשחות עם בטון מחובר לרגליים, זה כבר יעשה את העבודה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים