הצג גיליון RSS

ליאתיק1

רשתות צל

דרג פוסט זה
אם אתם מתכננים לקיים אירוע בחוץ בחודשי הקיץ והאביב, חייבים לדאוג לפתרונות הצללה כלשהם. הפתרון האידיאלי הוא להתקין רשת צל, או מספר רשתות, וכך להתגבר על הבעיה של קרני השמש והחום.
קיימים מספר פתרונות הצללה בהם רשתות צל, ברזנטים ועוד מגוון כיסויים שונים. הפתרון האידיאלי לסוג אירוע כזה, הוא שימוש ברשת צל או ברזנטים.
ניתן לשים מספר רשתות צל מעל אזורי ישיבה, אזור האוכל וקבלת הפנים, או לשים רשת צל אחת גדולה מעל כל השטח. אבל לרוב רשת צל אחת לא תספיק להצללה של כל המתחם, ויהיה צורך להשתמש בכמה רשתות צל.
רבים חושבים שרשת צל נותנת רק צל, אבל לא פותרת את בעיית החום. חשוב לדעת שהשימוש ברשת צל חוסם את קרני השמש, וסופח אליו את רוב החום מה שנותן גם צל וגם קרירות. כמובן שאם האירוע נערך באוגוסט, כנראה שרשתות צל לא יהפכו את האירוע לקריר, אבל הן בהחלט משפרות את המצב בצורה משמעותית.
אפשר לשים מתחת לרשת צל מספר פופים או כריות ושמיכות ולהפוך את זה לאזור רביצה מושלם!
רשתות צל אולי נתפסות בעיני רבים כמעין פתרון מיושן, שמזכיר להם את האוהלים בשירות הצבאי שלהם. אבל רשת צל יכולה להגיע במגוון צבעים. למשל אם מדובר בחתונה, אפשר לשים רשת צל ראשית גדולה לבנה, ועוד כמה רשתות צל לבנות מסביב. אני הייתי בחתונה כזאת וזה היה חגיגי מאוד ובהחלט מתאים לאירוע.
לסיכום, אם אתם עורכים אירוע מחוץ לאולם או לבית, השימוש ברשת צל הוא הכרחי. אם האירוע נערך בחורף, ברזנטים יכולים להוות פיתרון מתאים.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים