הצג גיליון RSS

ליאתיק1

ויטרינות לבית

דרג פוסט זה
אני חושבת שאחד הדברים הכי יפים בעיצוב הבית הם שימוש בזכוכית. כשיהיה לי בית משלי ואני אעצב אותו, בתקווה שיהיה לי מספיק כסף, אני מתכננת לעשות כמה שיותר שימוש בזכוכית. אני אעשה מעקות זכוכית, מקלחונים מזכוכית, ויטרינות ומבחינתי גם קירות מזכוכית.
יש משהו בזכוכית שהוא יפה, עדין, נקי ונותן מראה נוצץ ויוקרתי.
לפי כמה שבועות ראיתי כתבה במגזין של החדשות על אנשים שבנו את הבית שלהם עם קירות זכוכית. דיברו של על היתרונות והחסרונות של זה.
היתרונות ברורים- זה נראה מדהים, בעיקר אם עושים גם ויטרינות זכוכית, יש המון אור טבעי בבית. החסרונות גם הם די ברורים- כולם יכולים לראות אותך בכל רגע כמעט, מעבר לכך ניקיון של חלונות זכוכית גדולים כל כך דורש הרבה עבודה. חסרון נוסף הוא שיש סכנה להתנגש בקירות, בעיקר לאורחים שבאים לבקר. אבל זה יוצא כל כך יפה ומיוחד שזה שווה את הסיכון.
החלונות כמובן עשויים זכוכית מחוסמת כך שאין מה לדאוג מבחינה בטיחותית. זכוכית מחוסמת היא זכוכית חזקה במיוחד, כמו זו ששמים בשמשות של רכבים, ובמידה והיא נשברת (מה שדורש הרבה מאמץ), היא מתנפצת לאלפי חלקיקים קטנים, ולא למספר חלקים גדולים שעלולים לחתוך ולפצוע.
לכן גם נעשה שימוש נרחב במקלחונים עשויי זכוכית, כיוון שאין בכל סכנה אמיתית.
אפשר להשתמש בזכוכית למגוון מטרות, לא רק לחלונות ולויטרינות. חשוב לזכור שאם רוצים לעשות עבודות מורכבות יותר עם זכוכית חשוב לקחת חברה מקצועית בעלת וותק, שמתמחה בתחום של זכוכית, ושתיתן לכם אחריות על העבודה שהיא עושה. תזכרו ששימוש בזכוכית בבית נותן תחושה של חלל גדול יותר, והופכת את העיצוב לנקי ויוקרתי. לכן מומלץ להשתמש בזכוכית בשילוב עם חומרים נוספים ליצירת המראה המושלם.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים