הצג גיליון RSS

ליאתיק1

בניה עם בטון

דרג פוסט זה
כשבונים בעזרת בטון, משתמשים בבטון כשהוא במצב נוזלי. לכן תמיד חשבתי שהבטון מתיישר ומתייבש כשהוא ישר ומפולס, ואין צורך לדאוג לפילוס שלו. אבל אני מודה שההבנה שלי בבטון לא גדולה. אז כמובן שיש צורך לפלס אותו ואז זה עושים בעזרת מדה מתפלסת או בטון מתפלס, שהם מאוד דומים בתכונותיהם. אבל מי שמתעסק בבטון יודע שקיימים ביניהם הבדלים.
מדה מתפלסת היא חומר על בסיס צמנט או גבס אשר מתפלס בצורה מדויקת מאוד. שימוש במדה מתפלסת נעשה לאחר עבודות הבטון העיקריות, בסיום העבודה. על מנת לפלס את הבטון חייבים לעשות שימוש במדה מתפלסת.
התהליך של בנייה עם בטון ושימוש בו חייב להיות מאוד מדויק כיוון שהבטון לאחר יציקתו דורש מספר שלבים של ערבול והשקיה ונדרשים מקצוענים על מנת לבצע את העבודה בצורה מיטבית.
בטון משמש בעיקר לבניית מבנים וחיזוקם, אבל שלא כמו בעבר קיימים היום שימושים נוספים לבטון שלא היו קיימים בעבר. בטון התברר כחומר בעזרתו ניתן לחקות חומרים אחרים יקרים בקלות, והמראה לא נופל. לכן ניתן למצוא היום רצפות דקורטיביות עשויות בטון, רהיטים מבטון ופתרונות דקורטיביים שונים כמו רצפות צרובות, רצפות מעוטרות קוורץ צבעוני, ורצפות בטון מלוטשות עשויות בטון.
מעבר לכך, רובנו מכירים את הבטון בצורתו הגולמית, אפור ומגושם. אבל כיום ניתן לעבוד עם בטון ולעשות אותו במגוון גדול של צבעים, כך שהוא לא משעמם כמו שרבים אולי חושבים.
לסיכום, קיים היום מגוון גדול בתחום הבטון ואם אתם בונים בית או משפצים, כדאי לבדוק את האופציות הקיימות בתחום הבטון, גם לפנים הבית וגם לגינה או למרפסת. חשוב לזכור שיש לדעת איך לעבוד עם בטון, ולא כל קבלן גבס או שיפוצים הוא מומחה בתחום. לכן חפשו חברה ותיקה שמתמחה בתחום של בטון, ושיכולה להראות לכם עבודות שעשתה.

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים