הצג גיליון RSS

יינות ועוד

יינות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/08/2010 שעה 06:37 (351 צפיות)
יינות.

ארוחה על רקע יינות תמיד בתחילה תראה רומנטית, אך יינות מתאימים לכל סוג של ארוחה, בין אם אנחנו יושבים על ארוחת דגים מפנקת, יין לבן יכול לעשות את הארוחה מושלמת. כל אחד והסוג יינות שהוא יאהב במקרה זה. גם על ארוחת גבינות טעימה, ניתן להוסיף יין איכותי שיעדן את הפינוק, על בשרים איכותיים יינות יתאימו גם לבישול וגם לתוספת, בקיצור יינות מתאימים כמעט לכל מצב.

מי שאוהב יינות כנראה גם מבין קצת, אנשים כאלו יהיה להם יין מועדף. אנשים שלא ממש מבינים ביינות כנראה יפנו לפיצוציה המקומית, יבחרו יין לארוחה רומנטית ויצאו לדרך ללא יותר מידי עניין בסוגי היינות שניתן להציע במצב כזה. חנויות רבות, כמו כן גם יקבים רבים מציעים מגוון עשיר של יינות איכותיים שיכולים להפוך לכם את הארוחה הרומנטית המדוברת, מעוד ארוחה ל – ה- ארוחה!

יינות תמיד יתחברו עם אווירה רומנטית, אחד הדברים שתשמעו מהבת זוג שלכם בזמן שהיא רוצה שתפתיעו אותם בארוחה כזאת או אחרת, " אני רוצה ארוחה לאור נרות ויין". משפט מוכר, אצלי בבית בכול אופן הוא מאור מוכר. אך האם יינות באמת נועדו רק לארוחות רומנטיות?

אז זהו שלא! אני אישית במועדונים, בחתונות, סתם בבית ובקיצור בכול הזדמנות מוצא לי יין מתאים. אנשים רבים גם אוספים יינות, גם אני כזה רק שאני בטח לא רודף אחרי יינות נדירים ויקרים במיוחד על מנת להוסיפם לאוסף שלי, אין לי את הזמן והאפשרות הכלכלית. עם זאת ראיתי לא פעם אוספים נדירים של יינות, השוק הזה של האספנים הוא שוק ענק, פשוט לא יאמן כמה אנשים מוכנים להוציא על מנת לעשות את האוסף שלהם הכי טוב שאפשר.

יינות מתאפיינים בסוגים רבים, אם אתחיל למנות עכשיו את כל הסוגים של יינות אני לא אסיים עד מחר. אני אקדיש מאמרים מיועדים לסוגים של יינו (נדרש לזה יותר ממאמר אחד), בהם אני אסביר על הסוגים המרכזיים. מה שכולנו מכירים זה יין אדום ויין לבן, רבים מכירים מרלו וכו'. ברגע שתדעו עד כמה מגוון התחום, אני בטוח שתחשבו על לנסות יינות חדשים ואולי גם תמצאו לכן יינו שתאהבו יותר מהשאר.

אז אני מאחל לכל קוראי הבלוג יינות הזה, שבוע נפלא ומקווה שתחזרו תמיד לקרוא עוד על יינות.
תגיות: יינות, יין
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים