הצג גיליון RSS

michadpz2

גני אירועים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 25/08/2010 שעה 12:43 (490 צפיות)
מהרגע הראשון שמחליטים מתחתנים! יאללה חתונה מאד קשה לבחור אם להתחתן במקום כמו גן אירועים או שעדיף להתחתן בסתם אולם אירועים. יש יתרונות וחסרונות לגן אירועים ויש יתרונות וחסרונות לאולם אירועים.
יש היום המון המון גני אירועים. זה הטרנד העכשווי. בחתונות שמתקיימות בעונת הקיץ בדרך כלל מעדיפים להתחתן בגן אירועים.
חברים טובים שלי עומדים להתחתן וחרשו את הארץ לאורכה ולרוחבה כדי למצוא גן אירועים שיעמוד בכל הציפיות שלהם. ההורים של שניהם מאד עשירים ומוכרים ובעלי עסקים גדולים ומכובדים ולכן הם רוצים לערוך חתונה מפוארת שתפנק את האורחים. הם רוצים לקחת את הכל הכי טוב. את גן האירועים הכי מפואר, ולכן הם מתחתנים בעונת הקיץ ביום חמישי – היום הכי יקר בשבוע. הם גם רוצים לסגור את החתונה שלהם לתאריך ה 10/10/10 שזהו התאריך הכי מבוקש ויקר שיש. הכסף לא מעניין אותם ולכן הם רוצים גם את התקליטן הכי טוב שיש שיקפיץ את הקהל עד אור הבוקר בגן אירועים, עם ההגברה פנימית וחיצונית הכי טובה שיש, האוכל הכי טוב – הם דיברו עם כל מיני שירותי קייטרינג מפוארים – גם כאלה שלא עושים חתונות בדרך כלל.
הם סגרו גן אירועים במרכז הארץ עם גישה נוחה לאורחים שיגיעו גם מרחוק. משהו מדהים. בחיי לא ראיתי גן אירועים כל כך יפה וכל כך מפואר. כנראה שזה מקום ששמור לעשירון העליון כי אני בוודאי לא שמעתי עליו ולא ראיתי אותו אף פעם. הם הביאו תקליטן שלוקח לחתונה מחיר כמו משכורת חצי שנתית של רוב האנשים הממוצעים וכמובן שהם סגרו עם מיטב האומנים שיגיעו לשיר בחתונתם. יש להם גם מארגן אירוע לחתונה ומעצב אירועים. הייתי איתם בטעימות ובחיים לא אכלתי אוכל כל כך טעים. גם גן האירועים נראה מדהים. הם הקימו שם בחצר במה מיוחדת להופעות ולתקליטנים שיהיו וההרגשה שלי אומרת שזו הולכת להיות חתונת השנה אם לא חתונת העשור.

עודכן ב: 18/12/2012 בשעה 09:11 על ידי michadpz2

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים