הצג גיליון RSS

רהיטים

רהיטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/08/2010 שעה 09:20 (376 צפיות)
רהיטים.

רהיטים ניתן למצוא לכל השכבות והגילאים, אפשר להגיד שכל טווח גילאים מתאפיין ברהיטים שונים. ילדים ותינוקות למשל, יאהבו צבעים צועקים יותר וחדרי השינה שלהם יראו אחרת מחדרי שינה של מבוגרים. ילדים גם ידועים בכושר ההריסה שלהם, אין ספק שהם ברכה גולה והחיוך שלהם שווה הכול, אך את ההשתוללות שלהם, אי אפשר לעצור. לכן קניית רהיטים למשפחה שלמה הופכת להיות משימה לא קלה, ילדים לדוגמא, בחדר אפרורי יהיו כבויים יותר מאשר ילדים שהחדר שלהם פורח, צבעוני, מלא משחקים ועם מספיק מקום לנוע.

אני אעשה כאן קצת סדר על רהיטים לשכבות מסוימות, כיוון כללי של הדברים שניתן למצוא.

רהיטים למבוגרים – רהיטים אלו, למשל חדרי שינה, יהיו יותר גדולים, כבדים, בלי השתוללות של צבעים, רהיטים שעליהם יהיה מקום לכל האיפור והבשמים, לרוב תהיה גם מראה בחדר, ארון גדול לבגדים ומיטה זוגית. האיכות כאן בדר"כ תהיה גבוהה יותר מרהיטים בסביבה של הילדים, בהמשך תבינו מדוע.

רהיטים לילדים – לרוב מדובר על רהיטים לחדרי ילדים, רהיטים אלו יהיו בשלל צבעים ולפעמים האיכות שלהם תהיה ירודה מחדר השינה של המבוגרים, זאת מפני שילדים הורסים דברים וחדרים אלו יאולצו להיות מוחלפים גם עם הגדילה של הילדים מבחינה של עיצוב, וגם כי הם יהרסו מהר יותר מכל דבר אחר בבית.(זה עונה על השאלה למעלה). וילונות החדר יהיו פשוטים יחסית, כאלו שניתן לכבס ולהחזיר בקלות, רהיטים לחדר ילדים צריכים להשאיר מספיק מקום למשחקים שלהם, כמו כן יותר מידי פתוח יהפוך את החדר לחיוור.

כאן גם נכנסת דילמה לא קטנה לגבי הסלון, פינת האוכל ומקומות אחרים בבית, האם ללכת על רהיטים איכותיים שיש ילדים קטנים בבית, בידיעה שהם הולכים להינזר, או להסתפק במשהו ממוצע? כמובן שכל אחד עושה את השיקולים שלו במקרה כזה.

רהיטים לתינוקות – אם זה התינוק השני שלכם אז לבטח אתם כבר יודעים במה מדובר. פעמים רבות גם משתמשים בדברים ששומשו לתינוק הקודם. כאן כבר יש לול, מיטות קטנות ועוד. אומנם תינוקות לא ממש ישימו לב לעיצוב המיטה או החדר בכלל, אך רהיטים של תינוקות מתאפיינים בקישוטים כמו פרפרים, מקום לתלות משחקים מרדימים מעל התינוק ועוד. רהיטים לחדרי תינוקות יהיו מאוד צבעוניים ולאחר זמן מה עם הגדילה, הם יאכלו על כיסאות מיוחדים וכן הלאה.

שימו לב, רהיטים משתנים עם השנים, כל אחד ומה שיתאים לו והדבר שמאפיין אותו. שאתם בוחרים רהיטים לחדרי ילדים למשל, ראו את תגובתם של הילדים לכל דבר שיראו, נסו לספק להם את האווירה שתהיה הכי מתאימה להם.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים