הצג גיליון RSS

tparket

פרקטים וכו'

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 01/09/2010 שעה 10:13 (399 צפיות)
פרקטים.
פרקטים זה בעצם ריצוף העף המודרני. לא הכול מעץ מלא, ניתן למצוא כיום (והם הנפוצים ביותר) פרקטים סינטטיים, יותר זולים ולא פחות יפים. שמתקינים פרקטים, אין צורך להתחיל ולשבור את כל הרצפה כאילו מחליפים ריצוף שיש או אבן, פשוט הם מותקנים על הרצפה. המראה שלהם הוא מראה של איכות, יוקרה, קלאסיקה, מראה חם ונעים עם אווירה של צימר רומנטי לפעמים. אחת הסיבות בהם בעלי עסקים מעוניינים בריצוף זה, היא כמובן המראה היוקרתי והרציני שהם משדרים.
קשה מאוד לנקוב במחירים של פרקטים, הטווח מחירים במקרה זה הוא מאוד רחב היקף. יש סוגים רבים של פרקטים, יש רמות שחיקה, עיצוב ודברים רבים שנלקחים בחשבון. לכן המשחק בזרמן קנייה של פרקטים, מאפשר לכם למשל, להתקין פרקטים איכותיים במקומות יותר לאורחים (כמו סלון וכו') ובחדרים למשל שטיחים. ככה תוכלו להוריד קצת בהוצאות על הפרקטיים, ע"י הורדת שטח והתקנה של משהו זול יותר. (אפשר להתקין גם פרקטים זולים יותר בחדרים למשל).
על פי ארץ המוצא של פרקטים, ניתן כבר בהתחלה לדעת על איכותם, פרקטים שמגיעים מארצות אירופאיות כמו גרמניה, אלו פרקטים איכותיים ופרקטים כאלו יכולים להראות כמו חדשים גם לאחר תקופה ארוכה (ואני מדבר על מספר שנים). מנגד ישנם פרקטים אשר מגיעים מארצות כמו סין, אלו פרקטים פחות איכותיים מהגרמניים. הייעוץ שתקבלו בחנות פרקטים שרגעים שתתחילו לעשות סקר שוק בין כמה חנויות (זה דבר שאין לפספס! סקר שוק הוא חובה!), יהיה מכריע בהחלטה שלכם איזה פרקטים להתקין, אחת השאלות שעליכם לשאול זה כמובן ארץ המוצא.
קחו בחשבון שהמון חנויות של פרקטים מוכרות גם שטיחים, לכן אדבר כאן גם על שטיחים, אנשים רבים כמו שציינתי למעלה, שילבו בין פרקטים יוקרתיים ושטיחים. שאתם בוחרים שטיחים לחדרים למשל, גם שם מדובר על מוצר שהטווח מחירים שלו לא קטן, יש עשרות סוגים של שטיחים, לכן גם למה שיגידו לכם על שטיחים וההסברים שתקבלו, יהיו מאוד מכריעים בהחלטה.
אסיים אומר על פרקטים, שמהניסיון שלי אין כמו לראות ילדים משחקים עליהם. ילדים רצים עם גרביים ומחליקים לרוחב הבית, רצפה קלה יותר במקרה שנופלים עליה, פרקטים נוחים מאוד לניקוי, תחזוקה קלה גם כן, תמיד ניתן לחדש עם שיוף טוב ובקיצור, מי שיש לו פרקטים, קשה לי להאמין שיחזור לריצוף אחר.
לאחר שהבנתם את הבסיס, הבמה פתוחה לכתיבת מאמרים עמוקים עם הסברים בכול מה שקשור אל פרקטים.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים