הצג גיליון RSS

shipu

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/09/2010 שעה 13:52 (518 צפיות)
שיפוצים.

שיפוצים היא מילה מאוד כללית להמון עבודות בבית. ישנם כאלו שיחליפו בלטות ויגידו לכם :אני עושה שיפוצים בבית", אותו דבר תשמעו ממי שמתקן אינסטלציה, גם מאחד ששובר קירות, אחר שמחלק דירות ועוד. שתחום כל כך רחב ידיים, החל מריצוף, ממשיך באינסטלציה, חשמל ועוד, ניסיון הופך להיות תפקיד מאוד מרכזי. קבלן שיפוצים ללא ניסיון של שנים ברזומה שלו, יכול לעשות טעויות קטנות שיעשו צרות גדולות. בירורים מקדימים ובקשת המלצות הם רק חלק קטן מהליך שלם של מציאת חברת שיפוצים/קבלן שיפוצים מתאימים לעבודה.


ללא ספק שיפוצים יעשו לכם אי סדר בבית במשך כל התקופה בהם משפצים, לפעמים העסק הולך להיות לא זול ואתם נדרשים למצוא את הזמן המתאים ביותר לעשות זאת. יש לקחת בחשבון שהתנועה בבית תהיה מוגבלת, אזורים מסוימים יכולים להיות מסוכנים ועוד, לכן יש להתכונן כראוי ולדאוג שאפילו תהיו כמה ימים במקום אחר, במקרה שמדובר על שיפוצים נרחבים בכול המבנה.


ניתן לראות גם שיפוצים רבים בדירות המיועדות להכנסה בנדל"ן. שוק הנדל"ן הפך מאוד מבוקש ויחד איתו נכסים הפכו מקור הכנסה מאוד מניב. ניתן לראות כיום המון דירות עוברות שיפוצים, דירות אלו מחולקות ובצורה זו מכניסות יותר דיירים, בעל הנכס השקיע קצת שיפוצים וקיבל שכירות גבוהה יותר לאורך זמן רב. ניתן לראות דירות כאלו בכול אזור תל אביב, באזור ב"ש ליד האוניברסיטה ועוד.

פעמים רבות שיפוצים מלווים בעבודת ארכיטקט ומעצב פנים, לא רק תיקונים ניתן לעשות עם עבודות שיפוצים, פעמים רבות מדובר על עיצוב של בית/משרד/מפעל או כל מקום שרק אפשרי לעשות לו שיפוצים. אפשר אפילו להגיד שרוב האנשים שעושים שיפוצים זה מסיבות מראה. מפעמים עושים שיפוצים קלים, קצת "קוסמטיקה" כגון צביעת קירות, ריצוף חדש וכו'. אם תשאלו אותי, חובה לערב עניין עיצובי כמעט בכול בוג של שיפוצים, "אם כבר, אז כבר" לפחות שהבית יראה יפה וחדש באזור שבוצעו שיפוצים.

כיום בעידן מתקדם של אינטרנט ניתן למצוא חברות שיפוצים רבות, זה מבלי שקיבלתם המלצות כאלו ואחרות ממכרים שלכם (בטוח יש סביבכם מישהו שעשה שיפוצים), עובדה זו רק גורמת ללקוח להיות זהיר יותר, מנגד קל יותר למצוא בעלי מקצוע טובים. הכוח של הרשת הוא משהו שלא ניתן לזלזל בו, שם תוכלו לברר הכול על עסקים כאלו ואחרים (עוד אכתוב מאמר על בדיקת חברת שיפוצים דרך הרשת). לכן, לעולם אל תמהרו לסגור עבודה לפני שקיבלתם מספר הצעות מחיר ופגשתם כמה בעלי קבלני שיפוצים. בצורה זו תוכלו לחסוך כסף, לקבל עבודת שיפוצים טובה יותר וכמובן, ליהנות מבית יפה בסיום העבודה.


לסיכום – שיפוצים זה לא עוד הוצאה קלה, לפעמים מדובר על סכומים שעבדתם עליהם זמן רב. תהיו ממוקדים ופעלו עם המון סבלנות ובדיקה, הישארו ממוקדים בנקודות הבעייתיות ואל תהרסו לחינם בית שלם.

בהצלחה בכול עבודות שיפוצים, מכול סוג.

עודכן ב: 05/01/2011 בשעה 14:22 על ידי shipu

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים