הצג גיליון RSS

lisman

לעצב את החלון שלך

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/09/2010 שעה 21:39 (618 צפיות)
חלונות הם לא רק בדרך שלנו להשקיף על העולם, אלא גם הדרך של העולם להביט לאחור.. חלונות עם תריסים קטנים במיוחד נותנים לעולם תחושה של קור, אנשים עשויים לראות אותך כידידותי פחות, ואילו אנשים ללא וילונות, נראים כאנשים פתוחים וידידותיים יותר. אני לא בהכרח כותב על הפסיכולוגיה של וילונות וחלונות, אבל אנחנו הולכים להסתכל על אפשרויות שונות עבור וילונות והמשמעויות שלהם.

וילונות עם קפלים היו פופולרים במיוחד כשהייתי צעיר. אם לא היו קפלים, אז הם לא היו באמת וילונות. קפלים נותנים לביתך סגנון של מצויץ, אך כאשר הוא משולב עם המרקם הנכון, קפלים יכולים להיות אטרקטיביים וקלאסיים. יש חיסרון אחד משמעותי בקפלים: יש לוילונות אלו נטייה איומה לצבור אבק בכמויות. אם לך או בני משפחתך יש אלרגיות לאבק, הייתי מציע לחשוב פעמיים לפני כיסוי החלונות שלך עם קפלים.

הוילונות השקופים הפכו נחשקים יותר במהלך השנים האחרונות. וילונות שקופים נפלאים עבור הכנסת הרבה אור הביתה, במיוחד בימי הקיץ הארוכים . אישית, וילונות שקופים, הם כנראה הסוג האהוב עלי של וילונות, אבל הם אינם מאפשרים פרטיות רבה. בנוסף, הם לא עוזרים מפני הקור בחורף.

וילונות עניבה הם אטרקטיביים, הם חלופה מודרנית לוילון הסטנדרטי שבו אתה פשוט שם חתיכה ארוכה של בד על פני המוט. וילונות עניבה מאפשרים לך עדיין לראות את המוט, אשר יכול להיות יתרון אם יש לך מוט יפה ומושקע, אבל אם יש לך מוט זול, מכוער, ייתכן שלא תרצה להציג אותו . וילונות עניבה, במיוחד וילונות ארוכים, הן תוספות נפלא לחדר האוכל הרשמי..

לא משנה איזה סוג של וילון תבחר, אתה צריך להתאים את ערכת הנושא הכללית בחדר.. אתה צריך גם לשקול לקנות וילונות כך שתוכל להשתמש בהם במשך שנים רבות. וילונות הם יקרים מאוד, אז חשוב מאוד למצוא משהו שאתה יכול להשתמש בכל ימות השנה וכן לכל החיים!

עוד מידע על חלונות בלגיים תוכלו למצוא באתר http://www.lisman.co.il/

תגובות

 1. הסמל האישי של יואלדנן
  יופי של מאמר! בכל התחום הזה של עיצוב פנים לא הרבה אנשים שמים לב לפרטים העיצוביים הקטנים וזה חבל!
  שינוי קטן בבית ולאו דווקא שיפוץ ענק יכול לעשות שינוי גדול יותר במראה ובאווירה של הבית.
  לדוגמא: אני מעדיף להתקין
  פרקט חדש בכל חדרי הבית, עם איזה פרקט למינציה שהעלות שלו לא כזאת גדולה ולרכוש וילונות לעיצוב החלונות במקום להתחיל לשבור קירות ולפתוח את הבית. אני בטוח ששני השינויים שאני אעשה יגמרו לשינוי עיצובי גדול בהרבה מאשר שיפוץ ענק ויקר. העלויות בטוח יהיו נמוכות יותר!


  __________________________________________________ ___________
  עוד מידע על עיצוב פנים ומוצרים ניתן למצוא באתר של צביקה שטיחים
  וילונות וגם
  פרקטים בנס ציונה והסביבה
  עודכן ב: 15/11/2012 בשעה 12:50 על ידי יואלדנן


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים