הצג גיליון RSS

parketf

פרקטים, דקים ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 14/09/2010 שעה 14:40 (332 צפיות)
פרקטים – דקים.
פרקטים הם ברוב המקרים מוצר מאוד משתלם, כיום שישנם פרקטים למינציה, מעבר לפרקטים ביחס לכל ריצוף אחר הוא לא יקר במיוחד. החוויה של ההתקנה היא מאוד פשוטה (למתקין פרקטים מקצוע מנוסה ומקצועי), אין צורך לשבור רצפה שלמה, והמוצר המוגמר שמקבלים פשוט נעים ויפה לכל עין. גם דקים נכנסים במשפחה זו, כיום אנשים רבים מתקינים אותם במרפסות, בחצרות, מסביב לבריכה ועוד.
במדינות כמו ניו יורק למשל, שם פרקטים שולטים שנים רבות (אומנם פרקטים עץ מלא, מה שפחות נפוץ אצלנו), ניתן לראותם בכול בית. הקור במדינה כזאת אינו משפיע על פרקטים וניתן ללכת עליהם בנעימות גם בחורף. כאן אנו נראה פרקטים עץ מלא, בעיקר בבתים של אנשים שאינם מתפשרים על איכות. בתים אלו במקרה שהם בתים פרטיים, יקשטו את החצר גם עם דקים לרוב.
מי שאוהב עיצוב מסוג זה, בעצם מבין שניתן לקבל כל כך הרבה סוגים של עיצובים למוצר הנפלא הזה. פרקטים שעד לא מזמן היו נחבאים אל הכלים והופיעו רק בבתים של אנשים שממש אהבו את המוצר, כבר מופיעים בכול מקום. ניתן להגיד בפא מלא, שכיום סיבוב בבניין משרדים גדול וחדשני, יפתח בפנינו משרדים רבים בהם ניתן לראות פרקטים.
גם דקים נהיו יותר ויותר נפוצים, בעבר היינו רואים המון דשא מסביב לבריכות, מי שהיה עושה ריצוף אבן מכל סוג, היה מקבל בקיץ רגלים לוהטות. היום בחצרות ובמרפסות, מותקנים דקים שמתלבים מאוד יפה עם הסביבה. ההליכה מאוד נוחה על דקים, הרגלים לא נשרפות ומדובר בעץ מאוד עמיד ואיכותי. דקים בניגוד לפרקטים, יכולים לשרוד עם מים עליהם בחורף. פרקטים למשל, על הצפה של מים יהרסו קליל.
אז בלוג זה הולך לדבר על כל עולם העיצוב המודרני, בראשם פרקטים, דקים, שטיחים מיוחדים ודברים רבים שניתן להכניס לעולם זה. ריהוט זה לא הבלוג הזה, כאן אשתדל לשמור על ליין של דברים לרצפה ודברים משלימים כמו וילונות ועוד. ואם למישהו היה ספק עד כמה פרקטים וגם דקים הפכו להיות מוצר מאוד מבוקש, חכו ל2-3 פוסטים הבאים, ואז תבינו עד כמה המוצר מאוד מבוקש.

בנימה זו אאחלה לכולם שנה נפלאה, ואולי השנה זה זמן מעולה להתקין פרקטים חדשים.

שיהיה המשך שבוע נפלא.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים