הצג גיליון RSS

sorag

גדרות ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/09/2010 שעה 07:42 (252 צפיות)
סורגים – גדרות.

שלום! לכתוב מילים של פתיחה לבלוג כזה, אולי זאת לא המקצועיות שלי. בלוג שהולך לספר על נפלאות המסגריות, ייצור סורגים ומעקות, התקנות גדרות ושערים, הוא בלוג נטו מקצועי. אם ציפיתם לקבל בלוג של סיפור חייה, של עוד נערה סטודנטית, זה לא המקום. כאן אגיש עזר לאלו שרוצים לרכוש סוגים, להתקין גדרות וכו'. אני דרך כאן לא עושה עבודות, אני בסה"כ מתקין מוצרים אלו בשביל חברה מובילה בתחום.

במקומות רבים אנו נראה גדרות שומרים מסיבות רבות. בין אם נגיע למגרש כדורגל, בין אם גדרות יקיפו בתים פרטיים, בין אם במקומות ציבוריים, בקניון ועוד. גדרות בעצם נועדו לסמן טרטוריה מסוימת, במקרים רבים למנוע כניסת זרים לאזור מסוים. מי שבביתו ישנם גדרות, המקיפים את הבית והחצר, אינו רוצה שכל עובר ושב יכנס פניה ויעשה כרצונו. המסגרייה מביאה לנו כיום גדרות מהמון סוגים ומינים, ניתן להגיד שיש כל כך הרבה סוגים של גדרות, שלפעמים לבחור בהם נהיה מבלבל.

אז גדרות, סורגים, שערים, מעקות ועוד הם רק חלק קטן ממה שמספקת לנו המסגרייה, גדרות אינם עוד מוצר כבעבר שהיה נראה חלוד או עזוב. גדרות כיום בעלי עיצוב מיוחד, בעלי גוונים שונים ומעלה הכול עושים את מראה הבית שלכם יפה יותר. לא פעם ראיתי בתים עם גדרות וגם סורגים עזובים, חלודים, נופלים וכו'. לעומתם, ראיתי בתים מרשימים אשר רק הגדר שלהם הייתה כל כך יפה, שניתן להגיד, מי שראה את גדרות בית זה, כבר לא עניין אותו מה יש מעבר.

אז נכון שגם סורגים וגם גדרות יכולים להיות מרשימים, מודרניים, יפים ובעיקר מתאימים לעיצוב הבית. יש לזכור שמעבר לכל זה, עם כמה שזה מוסיף לבית, לפני הכול מטרת המוצרים הנ"ל (ואפשר להגיד זאת על כל מה שמיוצר במסגרייה), היא שמירה כזו או אחרת על ביתכם, העסק שלכם או כל מקום שניתן. נכון, אם כבר עושים עבודה אז שתראה יפה, אך יש לזכור שלכל מוצר כזה, יש לקחת בחשבון התקנה איכותית, חומרים חזקים ולדאוג להגנה הרבה לפני העיצוב.

אז שיהיה לכולנו השנה הכי יפה שניתן לבקש, ניפגש שוב בעוד מספר ימים!
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים