הצג גיליון RSS

twines

בירות, יינות ועוד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/09/2010 שעה 09:35 (294 צפיות)
יינות.
הגוונים והסוגים הרבים, עם הריחות המדהימים אשר יינות מספקים לנו, זה לא משהו שאפשר להתווכח עליו. אני לא חושב שיש מישהו שמכיר את כל סוגי הבקבוקים שיש, זה פשוט לא אפשרי. בכול רחבי העולם ישנם יקבים שעובדים רבות על מנת להוציא יינות איכותיים כמה שיותר, חלקם הגדול מגיע לשולחנות שלנו ולארצנו יש שם עם המון כבוד התעשייה העולמית.
יינות, הם אחד המשקאות היותר עתיקים שיש, אומנם אופן ההכנה אינו שונה בהרבה כיום מאשר אז, אך כבר מאות שנים שעובדים על ייצור של יינות. כיום הדברים אולי טיפה יותר נקיים, אך אופי ההכנה אינו שונה בהרבה. ישנם יקבים שקיימים מעל 100 שנים, יקבים שעוברים מאב לבן ולפעמים יינות אשר יכינו האבות, ימכרו הבנים. זה אמור לתת לכם קצת הבנה על כמה יש צורך לאהוב תחום כזה לכל מי שמתעסק בו.
תעשייה זו היא בכלל תעשייה ענקית. יותר מ בירות ומשקאות אחרים. המון אנשים בעולם התחום מחזיק ומפרנס לא מעט תחומים. יינות מגיעים בהמון איכויות וטווחי מחירים, החל מבקבוקים מאוד זולים ועד בקבוקים נדירים שישבו זמן רב במרתפים ונמכרים תמורת סכומים רבים. לרוב אספנים יחזיקו בקבוקים מזוג זה וישמרו אותם באוסף יינות המכובד שלהם. בירות למשל, לא תראו אספנים כמו יינות.
בחיי יצא לי לראות מרתפים ענקיים של יינות איכותיים. אספנים רבים אוהבים להרשים עם האוסף שלהם ואנשים אלו יעשו כמעט הכול על מנת להשיג כל בקבוק נדיר. לאספנים יש שוק בפני עצמו, הם תמיד ינסו למצוא מה שהכי קשה להשיג והסכומים שיוציאו מאוד גבוהים. ניתן לראות את אנשים אלו גם מגיעים להמון כנסים וירידים של יינות ומנסים למצוא את מה שאין להם, החסר של יינות בשוק זה פשוט עולם בפני עצמו.
לפני שאסיים אני רוצה להגיד כמה מילים על עצמי ועל בלוג זה. בלוג זה הוא כמובן ידבר בעיקר על יינות והסוגים המגוונים. הסברים כלליים, דעה אישית, התאמות של יינות לסיטואציות ועוד. אני תמיד הייתי פריק של יינות אך אין בכיסי אפשרות לעשות לעצמי אוסף. אילו היה לי.. אתם כבר לבטח מבינים. בינתיים אסתפק לי בבלוג יינות זה, מה שמספיק מספק.
אז נתראה שוב בקרוב. בלוג יינות.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים