הצג גיליון RSS

dudims

דודי שמש איכותיים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 15/09/2010 שעה 12:54 (261 צפיות)
דודי שמש.
דודי שמש הם מהמוצרים היותר יעילים שיש לנו כיום, המוח הישראלי שחשב רבות והמציא דודי שמש, הביא לנו מתנה שרבים רואים בה כמובן מאליו, אך בזמני תקלות אנו מבינים עד כמה דודי שמש חשובים לנו. בעבר החימום היה על בסיס דודי חשמל, אך מאז כניסתם לשוק של דודי שמש, יחד עם קולטי שמש, נעלמו קליל דודי החשמל וכיום ניתן לראות כמעט על כל גג דודי שמש עומדים להם. (לא שזה המראה הכי יפה שיש...)
בכלל אם תבדקו זאת לעומק, תראו שישנו חוק בישראל המחייב דודי שמש בכול מבנה חדש שנבנה. כמובן שיש בכול כלל יוצאים מן הכלל, היכן שאין מספיק מקום, לא תראו דודי שמש. כמו כן גם באזורים בירושלים שם דודי שמש יפריעו לנוף היפה, ישנו פתור מן המוצר. ובכלל, גם אם לא היה חוק המחייב, מישהו היה מתקין דודי חשמל?
אז זהו, שלא נראה לי. דודי שמש כל כך חסכוניים שרוב השנה הם עובדים "חינם". כל עוד אני לא מפעילים את הלחצן בימים בהם אין שמש, אז אין לנו כל בעיה ואותם דודי שמש עובדים יחד עם קולטי שמש על אנרגיית השמש, אנרגיה סולארית. אנרגיה זו המועברת ע"י קולטי שמש, היא זו שמפעילה את החימום ולא החשמל מביתכם. בתקופות של עולם מתקדם, להבדיל מלפני 60 שנה שאז עדיין לא היו מוצרים רבים העובדים על חשמל, דודי שמש מספקים לנו חיסכון אדיר.
תקלות של דודי שמש יכולות להיות מרגיזות, כל אחד שמגיע הביתה, כבר חושב על המקלחת לאחר יום עבודה מתיש. אם וכאשר נוצרת בעיה ואז מבינים שמים חמים לא נקבל, מן הסתם יש צורך להזמין טכנאי של דודי שמש. שימו לב שגם אינסטלאטורים מתעסקים עם דודי שמש, אך אם מדובר על בעיה גם בחשמל וכו', כדאי לדעת את מי אתם מזמינים, ולהביא בעל מקצוע מקצועי.
לסיום אגיד על דודי שמש, טוב שהם כאן. כיום כבר ניתן למצוא דודי שמש מעוצבים, כאלו שיעשו את הנוף שלהם קצת יותר יפה. אני אחד, שרוב החורף שוכח להדליק דוד ואז מבין שיש לי עוד חצי שעה המתנה עד המקלחת, בקיץ דודי שמש מונעים ממני את הבעיה המציקה הזאת. אני מהמאושרים שהם כאן, ואתם? אשמח לשמוע תגובות.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים