הצג גיליון RSS

siputs

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/09/2010 שעה 12:14 (489 צפיות)
שיפוצים.

הנה גדלים להם הילדים שלנו מרגע לרגע, בהתחלה הם זוחלים לנו, לאחר מכן הם הופכים לבני נוער שובבים, משם יוצאים לצבא, פורסים כנפיים עם הזמן ועוזבים את הבית. השינויים שקורים בכול בית בישראל גורמים לנו גם לשנות את מראה הבית, להוסיף או להוריד חדרים, לעשות כל פעם עיצוב מחדש, לסדר פרטיות לילד שגדל ועוד. את כל זה עושים עם עבודות שיפוצים חכמות, כמובן ע"י חברת שיפוצים איכותית ובצורה הנכונה.

ובכלל מה היא הצורה הנכונה לעשות שיפוצים? קודם כל להגדיר מטרות. כל אחד אמור להגדיר את מטרת השיפוץ. בין אם מדובר על חלוקה של חדרים, או לחילופין לשבור קירות ולהגדיל את הסלון, בין אם מדובר על שינוי של משרד, שיפו חיצוני למבנה ועוד. כל סוג של שיפוצים, החלק מהתקנת מערכות אינסטלציה ועד שבירת קיר גבס, תמיד כדאי לעשות עם חברת שיפוצים מנוסה ומקצועית. לא חסרות חברות שיפוצים עם מאות לקוחות מרוצים ברזומה, אז מדוע ללכת לאלו שלא מנוסים?

שלא תבנו, לפעמים מחיר יכול להיות משמעותי וזה יכול לסנוור כל אחד מאיתנו, לא פעם קורה שמקבלים הצעה נמוכה בהרבה על כל עבודה. לכן תמיד יש לעשות איזון בין טיב העבודה לבין המחיר המדובר. ניתן להגיע בקלות למצבים בהם הלכנו עם זול ולא טוב, יקר מאיכותי, אך גם מחיר טוב עם עבודה מקצועית זה משהו שניתן להשיג. מיקוחים עם חברות שיפוצים על מחירים, הוא דבר שהפך להיות בדרך קבע, זכותכם היא לנסות ולהוציא את המחיר הטוב שיותר שניתן להשיג.

יש לקחת בחשבון גם, שמדינת ישראל הוא מקום שלא תמיד קל לחיות בו. תמיד ניתן למצוא בעלי מקצוע שמוכנים להרוויח קצת פחות על מנת להביא כסף הביתה. גם שעושים שיפוצים הניתן למצוא כאלו קבלני שיפוצים/חברות שיפוצים שמעדיפים להרוויח קצת פחות אך להרוויח. לפני שאתם סוגרים חוזה וחותמים שימו לב על מה אתם בעצם הולכים לחתום.

כמה דברים שכדאי לסגור עם חברת שיפוצים, כמובן בחוזה:

זמן העבודה הוא דבר מאוד חשוב בעבודת שיפוצים, לא פעם חורגים ממנו והורסים לכת תוכניות. שימו לב שיש התחיבות לזמן.

טיב החומרים חשוב לא פחות, שיפוצים עושים אחת לכמה שנים, אף אחד לא רוצה לגלות שאחרי כמה חודשים יש לו נזילה מהגג, פיצוץ בצנרת ועוד.

אחריות וביטוח הם דברים מאוד חשובים. אחריות כמובן על העבודה, אם משהו קורה לאחר מכן אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מדברים לקיר. בשיפוצים בעיות יכולות להתגלות מספר ודשים אחרי. וביטוח, לבטח אם משהו קורה בבית מבעיה שנוצרה, אתם חייבים להיות מכוסים.

יש לבדוק ניסיון ועבודות קודמות של חברת שיפוצים שמגיעה לתת לכם הצעת מחיר, כמו כן המלצות ועוד. ניסיון הוא הדבר החשוב ביותר שניתן למצוא בכול עבודת שיפוצים.

אלו פחות או יותר הדגשים המרכזיים, שכללו אותם יחד עם המחיר ועשו את הבחירה הנכונה. שיפוצים, אמורים לגרום לכם לחיוך ענק, עשו הכול על מנת להגיע לתוצאה המבוקשת.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים