הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

הובלות

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/09/2010 שעה 10:23 (480 צפיות)
הובלות


כאשר אתם מתכוונים לבצע מעבר דירה, חשוב שהמעבר יתבצע בצורה יעילה כיוון שמעבר יעיל חוסך לכם זמן רב. כאשר מדובר בחברה ותיקה ומנוסה שירות ההובלות לא מסתכם בדרך כלל רק בהובלה אלא גם בפריקת הציוד ובהשקעה שמעבר לה. מומלץ מאוד לקבוע מראש על תנאי התשלום עם חברת ההובלות על מנת שלא להשאיר פרטים לא ברורים. כאשר מדובר בהובלת משרדים חשוב לזכור שמדובר בהובלה לא פשוטה כיוון שמדובר בציוד רב ומסורבל.
תכנון מקדים


הובלת דירות והובלת משרדים מצריכה תכנון רב מראש גם מצד הלקוח וגם מצד המוביל. הלקוח צריך לדאוג לארוז את הסחורה והציוד בצורה הטובה ביותר והדבר מצריך זמן רב מצידו, למרות שיש היום חברות הובלה המציעות ללקוח שירותי אריזה ללקוחותיהם הכוללים שימוש במעליות משא.
סבלות


חברת ההובלות צריכה לדאוג לספק את ההובלה במהירות ויעילות כאשר הקטע הקשה בהובלה הוא הסבלות. סבלות בפני רבים נחשבת כעבודת כפיים שחורה ובדרך כלל הישראלים סולדים מעבודות כפיים בארץ ולכן רוב החברות משתמשות במנופים במרכז. אך בחו"ל עבודת הסבלות נחשבת אטרקטיבית לצעירים ישראלים רבים.
הובלות כעבודה בחו"ל


צעירים רבים נוסעים למדינות שנות בעולם לאחר שירותם הצבאי ובראשן ארצות הברית בכדי לעבוד בסבלות כיוון שהתשלום עבור עבודת הסבלות בחו"ל יכול להגיע לאלפי שקלים בחודש. כאשר מדובר בהובלת ציוד כבד במיוחד חברת ההובלה תיעזר במנוף כדי להעביר את הציוד. כמו כן הובלה במנוף מתבצעת כאשר אין דרך להכניס ציוד דרך דלת כניסת הבית והאפשרות היחידה היא דרך החלון.


בהעברת דירה, רבים הם סידוריו של בעל הבית מפני שהרי לא רק מדובר באריזת פריטי הבית אלא גם בסידורי תשתית נוספים ובעמידה בזמנים. כאשר המובילים באים לפנות את הציוד רצוי להקל עליהם בכך שיש לדאוג לשטח פעולה ולמרחב בבית על מנת שיוכלו להעמיס את הציוד ביתר קלות.
תגיות: מעליות משא
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים