הצג גיליון RSS

butters

פרופיל בלגי ודלתות כניסה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 28/09/2010 שעה 17:58 (676 צפיות)
השילוב בין פרופיל בלגי (חלונות בלגיים) ולבין דלתות כניסה הוא שילוב מאוד חשוב ובעל כוח עיצובי רב מהמשוער, פעמים רבות רק שינוי של דלת כניסה והחלפה של חלון עם פרופיל בלגי או חלונות אלומיניום שמתאים לדלת או דלתות כניסה יכול לשנות את כל האטמוספרה הנוצרת בחלל הבית או המבנה המיועד לעיצוב/שינוי.

"המשחק" בין סוג פרופיל בלגי לבין סוג של דלתות כניסה הוא רב מאוד ומאפיינו רבים ומכופלים, עם אלומיניום בלבד או שילוב של אלומיניום ועץ, עם זכוכית או בלי, שילוב של מסגרות זכוכית שקופה או לא שקופה או כלל לא לשלב מסגרות, או אולי ננסה פרופיל בלגי עדין עם עיצוב מינימליסטי, ואת דלת הכניסה נעצב עם הרבה מאפיינים שהעין תקבל כובד עיצובי בדלת אך לא בחלונות.

דלתות כניסה בשילוב פרופיל בלגי – השפעת המיקום על העיצוב: בדרך כלל הפרמטר החשוב ביותר הוא המיקום של הדלת ביחס לחלונות ולהפך, כאשר יש מרחק רב בין הדלת או דלתות כניסה לחלונות הבית, הכוח העיצובי של השילוב פחות חזק מאשר המצב האידאלי שיש קירבה בין חלון לדלת הכניסה, אז השימוש בפרופיל בלגי יכול ליצור אפקט חזק מאוד במיוחד אם משתמשים בזכוכיות זהות או עובי וצבע זהה למסגרת או שימוש בצורות גיאומטריות דומות בחלונות ובדלתות. המקרה ההפוך של חוסר התאמה בין החלונות לדלתות הוא מה שנקרא קטסטרופה עיצובית שיכולה לקרות ללא ידיעה, זה קורה בדרך כלל שאין תכנון מקדים והעיצוב נעשה תלאים תלאים ואינו מתחשב בשאר החלל אלא רק באלמנט שהתווסף.

חלונות אלומיניום ופרופיל בלגי ודלתות כניסה נעשה על ידי מקצוענים בתחום עבודות אלומיניום והייעוץ נעשה על ידי אדריכלים ומעצבי פנים ויודעים איך משפיעים המאפיינים השונים של החלונות והדלתות על הכוח העיצובי וההרגשה הכללית של החלל.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים