הצג גיליון RSS

parketa

פרקטים למשרד

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 29/09/2010 שעה 12:45 (331 צפיות)
פרקטים – שטיחים.

אם יש משהו שתמיד יכול לבוא יחד אלו פרקטים יחד עם שטיחים. הסלון והאזורים המרכזיים מאובזרים ע"י פרקטים יפים ומסוגננים, בחדרים שטיחים מעוצבים ואיכותיים, על מקומות בעלי תנועה רבה, להניח שטיח יפה על פרקטים ועוד. ניתן לחשוב על שילובים רבים בין מוצרים אלו, שיהיו גם יפים וגם חסכוניים בקנייה. בארצות הברית למשל, ניתן לראות רוב מוחץ של הבתים מאובזרים ע"י פרקטים באזורים הנראים לעין, בחדרי הילדים תראו שטיחים מקיר לקיר.

חנויות רבות משווקות לכם את שני מוצרים אלו בחבילה אחת, המון יבואנים וחנויות של שטיחים, הכניסו פרקטים למלאי שלהם ברגע שהבינו עד כמה מבוקש המוצר הזה. יש היגיון מאחורי הדברים אך לא תמיד יש מקצועיות. אומנם חנויות שטיחים רבות וותיקות הכניסו פרקטים מזמן והספיקו להתמקצע מאוד בתחום, אחרות עשו זאת לאחרונה. כמובן שעוד אכתוב בבלוג פרקטים זה על הדרכים הנכונות למצוא פרקטים איכותיים מחברה מקצועית.

אני אחד שאוהב מאוד פרקטים, לי יש בבית כבר 7 שנים פרקטים והם עדיין נראים כאילו התקינו אותם לפני חודשיים. אני בחור שהיה מתקין פרקטים בעבר, כיום אני כבר נמצא בתחום אחר (נו מה לעשות, לומדים בחיים וממשיכים הלאה), וכבר בהתחלה התקנתי בבית שלי פרקטים. אז שעוד היה לי תינוק קטן, התקנתי בחדר שלו שטיחים שיוכל לשחק וליהנות על השטיח. עם גדילתו החלפתי את השטיח והתקנתי גם שם פרקטים.

בבלוג הזה שאני מאוד שמח לפתוח, אני אספר הכול על פרקטים וגם על שטיחים. לא סתם המוצר בולט היום בהמון מקומות שתהיו בהם. ישנה דרישה רבה לפרקטים למינציה, מוצר יפה, זול, איכותי, מספר אווירה של איכות ויוקרה ועוד. אם נודה בזה, לשבור ריצוף אבן ולהניח חדש, זה סיפור לא רק ולא זול, פרקטים יחד עם שילוב יפה של שטיחים פותרים את הבעיה בנוחות, במחיר יחסי לא יקר, במראה מיוחד ועוד.

ניתן לשלב עם רהיטים מודרניים יחד עם השילוב של פרקטים ושטיחים יחד, הבית יכול לקבל מראה מאוד מודרני, ניתן גם לעצב בית שיראה כמו צימר שביליתם בו ולעשות כל אווירה נדרשת. משחק עיצובי ענק יש בתחום זה וכל אחד צריך לנצל אותו כמה שיותר נכון. אני אכתוב כבר על זה במאמר הבא, שווה לחזור ולבקר.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים