הצג גיליון RSS

שיפוצים

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/10/2010 שעה 11:05 (479 צפיות)
שיפוץ דירה.

לשפץ דירה זה לא תמיד כייף. אומנם אם אותם שיפוצים יצאו טוב, אתם תחייכו בסוף, אך את הימים שבהם יעשו אצלכם בדירה שיפוצים, תעברו באי נוחות גדולה, לא יהיה לכם הרבה שקט, לא סדר ועוד. אנשים רבים עושים שיפוצים לבתים שלהם מהמון סיבות, חלקם רוצים לתקן את כל הליקויים, אחרים רוצים לשפר את מראה ועיצוב הבית, יש כאלו שירצו לעשות את הנכס שלהם יקר יותר ולמכור אותו ברווח גדול יותר ועוד.


ניתן לעשות שיפוץ דירה בלא מעט צורות. אפשרי לעשות שיפוץ שאנו קוראים לו קוסמטיקה, שיפוץ זה הוא בעיקרון לתת יופי לבית, לרענן אותו וליצור אווירה של התחדשות. כאן לא מדובר על החלפה של צנרות, לא החלפת מערכת חשמל וכו'. בגדול, מדובר על הדברים היותר קטנים, שיפוצים כאלו יהיו זולים יותר מאשר שיפוצים כלליים ומקיפים של דירה. ימי העבודה של פרויקט כזה אינם אמורים לקחת זמן רב (יחסית), בגדול העבודות שיפוצים מסוג זה הם קלות ולרוב יצאו יפה ומסודר.


אם כבר החלטתם לעשות שיפוצים כלליים יותר, בהם אתם הולכים להחליף ריצוף, לשבור קירות, לעשות מטבח חדש, חשמל, אינסטלציה ועוד, כנראה שבמקרים כאלו העבודה תיקח קצת זמן, המחיר יהיה יותר יקר וכאן כבר אפשר להיעזר בשירותיו של קבלן שיפוצים שינהל פרויקט כזה. קבלן שיפוצים מקצועי יעשה לכם חיים קלים יותר עם השיפוצים, אך את זה נשאיר לפוסט אחר.


שיפוץ דירה הוא כמו כל סוג אחר של שיפוצים, יש לשים לב לדברים הקטנים שיכולים לעשות צרות גדולות, כמו החוזה למשל, בו אתם צריכים לשים לב שכל מה שדרשתם מוכנס, שלא חתמתם על דברים שאתם לא תאהבו כי לא היה לכם כוח לקרוא את החוזה וכו'. גם את דמות חברת השיפוצים יש לבחור בקפידה, בדיוק כמו שהייתם עושים אם הייתם צריכים לשפץ בניין.


אני הייתי ממליץ במקרים רבים ללכת ולהיות במקום אחר בזמן שאתם עושים שיפוצים בבית, לפעמים זה יכול להיות כל כך לא נעים, שפשוט תרצו לברוח. כמה ימים אצל ההורים, אולי חופשה קלה מקום נעים, יעשו לכם טוב ותחזרו הביתה לראות מקום חדש. כמובן שהכול בהנחה שמצאתם בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליו (ולא חסר כאלו).


לפני שאסיים רק אגיד לכולכם שיש לעשות חושבים לפני שנותנים לכל אחד לעשות לכם בבית שיפוצים. ישנם לא מעט חברות וקבלני שיפוצים וגם אם מדובר על חלוקת דירה, או שיפוץ אמבטיה, תמיד כדאי למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר. כיצד מוצאים אותם? זה כבר יהיה בפוסט שיפוצים הבא.
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים