הצג גיליון RSS

keren h2

שף - שפים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 18/10/2010 שעה 10:32 (411 צפיות)
שף - שפיםתחום הבישול הולך ומתפתח בשנים האחרונות בקצב מסחרר. מזון בריא תמיד נחשב למזון איכותי יותר וכיום זהו למעשה הטרנד החדש. שפים רבים נוסעים להשתלמויות רבות בחו"ל בכדי להתמקצע בצורה טובה יותר. מעבר לכך טרנד התזונה הנכונה הופיע בשל בעית עודף המשקל בארה"ב והתפשט ברחבי העולם.

יצירתיות


כיום להיות שף מקצועי פירושו של דבר להכין מתכונים בריאים. מעבר למתכונים הבריאים חשוב מאוד להיות יצירתיים כדי להגיע רחוק בתחום. דרכו של השף המתחיל אינה פשוטה כלל כיוון שמדובר בתחום תחרותי. רוב התבלינים כיום מיוצאים מהמזרח הרחוק אל העולם המערבי.

מיתוג אישי


שפים רבים מעדיפים לעבור השתלמות במזרח הרחוק כיוון ששם המזון נחשב לבריא יותר. כאשר שף מתלמד מתחיל את דרכו בתחום הבישול חשוב שיזכור שעליו להתמיד בתחום כדי שבאמת יגיע בסופו של דבר. כיום בכדי להצליח בתחום שפים רבים גם עובדים על מיתוג אישי כדי לפרסם את עצמם. חלק מהדרכים למיתוג אישי נעשות על ידי סדנאות בישול ומופעי שף.

סדנאות בישול ומופעי שף


שפים רבים מעבירים סדנאות בישול ומופעי שף בגלל סיבה זו. מסעדות רבות מעדיפות להעסיק שפים מקצועיים כיוון שאז גם שם המסעדה מתפרסמת בצורה יפה. חשוב לציין ששפים רבים העוסקים בתחום כל הזמן לומדים ומשתפרים עם השנים. אחת מהדרכים להשתפר בצורה מהירה היא כמובן על יד תרגול וניסיון.

ידע תיאוריטי וידע פרקטי


מעבר לתרגול וניסיון חשוב לא פחות הידע התיאוריטי. ידע תיאוריטי מקנה הבנה עמוקה של התנהלות הדברים בצורה נכונה. חשוב לזכור שגם ידע תיאוריטי וגם ידע פרקטי מקנים בסופו של דבר את ההצלחה בתחום הקולינארי.מסעדות המזון המהיר בארה"ב גרמו למעשה לצריכת מזון לא בריא בקרב תושבי ארצות הברית ולכן אנשים רבים היו מעוניינים לעשות את השינוי הנדרש על מנת לחיות חיים בריאים יותר.
תגיות: שפים
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים