הצג גיליון RSS

mshap

צביעת דירה

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 19/10/2010 שעה 20:57 (363 צפיות)
עבודות גבס, צביעת דירה, שיפוץ אמבטיה.

זה לא סוד שכל עבודות השיפוצים מתפלגות להמון תת עבודות. ישנם שיפוצים שכולם מכירים למטרות של תיקונים. ישנם גם דברים שיכולים לעזור לכם מאוד לעיצוב של בית או חלוקת דירה. בין הדברים הללו תמצאו עבודות גבס, טיח, שיפוץ אמבטיה או מטבח, שיפוצים של אזורים מסוימים, ריצוף חדש או פרקטים, תביעת דירה ועוד. חלק מהדברים קלים וניתן לעשות לבד, חלק אחר, זאת עבודה לאמנים.

עבודות גבס

קחו למשל עבודות גבס, לא כל אחד יודע לבצע זאת כראוי. עבודות גבס הם עבודות אומנות מההתחלה ועד הסוף. עיצובים רבים של בתים וחנויות מעוצבים על בסיס גבס, הורדה של תקרות, הזזת קירות, עיצובים בסלון, בניה של מקום מיוחד לLCD ועוד. עבודות גבס חייבות גימור מושלם ורוב הפעמים תראו מעצב פנים מעורב בעבודה שכזאת. עבודות גבס גם יהיו חלק בלתי נפרד מחלוקת דירות שרובם על בסיס גבס. אבל רק זה יכול לתרום לעיצוב?

צביעת דירה

צביעת דירה אינה מצריכה מאיתנו להיות שיפוצניקים במשך כמה שנים בכדי לבצע זאת. כל עוד תצליחו להבין איזה צבע הכי טוב לכם, מכאן הדברים לא תמיד קשים. אם לדובר על צביעת דירה שכל הקירות שם ישרים זה אפילו קל יותר. לפעמים יש צורך לסתום חורים לפני צביעת דירה, זאת גם לא בעיה גדולה. צביעת דירה תתבצע בקלות, פעמיים בדר"כ יספיקו על מנת לקבל דירה צבועה, רעננה ושוב מראה של חדש. כמעט כל אחד יכול לעשות צביעת דירה.

שיפוץ אמבטיה

ישנם גם שיפוצים ממוקדים כמו שיפוץ אמבטיה. כאן כמו עבודות גבס ולהבדיל מתהליך תביעת דירה, יש כבר המון פרמטרים לחישוב. אם מדובר בהחלפת צנרות או רק בעיצוב, עדיין יש בתהליך של שיפוץ אמבטיה גם מקלחונים, כיורים, קרמיקות, לפעמים עיצוב כזה או אחר עם עבודות גבס וכו'. שיפוץ אמבטיה דורש לפעמים עיצוב מקצועי, ניצול המקום למקסימום, עיצוב חדשני ועוד.

לסיכום אני אגיד, בין אם אתם הולכים על משהו יחסית קטן בעיצובו של הבית או בין אם החלטתם לעשות שיפוץ אמבטיה או מטבח, תמיד יש להתייעץ עם מומחים בתחום ולקבל חוות דעת מקצועית. לרוב תאלצו להיעזר בחברת שיפוצים מקצועית, אמן גבס או צבעי. בשיפוצים ישנם לא מעט בעלי מקצוע, כל החירה אמורה להיות חכמה ובקפידה. כיצד עושים זאת? על זה אדבר במאמר הבא.

קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים