הצג גיליון RSS

renove

שיפוצים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/10/2010 שעה 13:57 (534 צפיות)
קבלן שיפוצים.

בין כל המאמרים על שיפוצים שכבר כתבתי, ואלו שעוד אכתוב ואחבר לכל מקבץ מאמרים אלו, דבר אחד עדיין לא ירדתי איתו לעומק. אני מדבר על קבלן שיפוצים, במקרה זה מאמר אחד לא ממש יספיק ולכן אכתוב 2 מאמרים אחד אחרי השני (כמובן בהפרש של כמה ימים). אחרי הכול, קבלן שיפוצים הוא בעצם המפתח לעבודות שיפוצים, אם כמובן אתם משתמשים בקבלן שיפוצים. לא כל עבודה באמת מצריכה קבלן שיפוצים אך העבודות היותר גדולות, כמעט בלתי אפשרי לעשות בלעדיו.

מהו קבלן שיפוצים

אז קודם כל בואו ונתאזן בדיוק מה הוא קבלן שיפוצים. קבלן שיפוצים הוא מוסמך מטעם המדינה. המסכה זו היא לא דבר שכל כך קל להוציא. יש קבלני שלד, אינסטלציה, חשמל ועוד. ישנם גם קבלני שיפוצים אשר רשומים באגודה, אלו מתעדכנים מידי תקופה על כל הנהלים החדשים, עוברים השתלמויות וכו'. עבודות שיפוצים בהם מעורב קבלן שיפוצים הם לרוב יהיו עבודות מסובכות ורציניות יותר, על צביעת דירה אין צורך להביא קבלן שיפוצים.

תפקידו של קבלן שיפוצים

קבלן שיפוצים קודם כל מפקח על העבודה, מביא את בעלי המקצוע, דואג שהכול ירוץ כמו שצריך והעבודה תסתיים מושלמת. האם כל אחד יכול להגיע לעבודה מושלמת? לא בדיוק. כאן מאוד חשוב בניסיון והמקצועיות של קבלן שיפוצים. ישנם המון קבלנים שהם בעצם מאוד מקצועיים ומנוסים, קבלנים אלו מכירים בעלי מקצוע איכותיים לכל סוגי העבודות. הם יזמינו את החומרים הטובים ביותר, ידאגו לעבודה שתהיה איכותית, יקראו לבעלי המקצוע היותר מנוסים ובאמת ידאגו שהכול יצא מושלם. מן הצד השני תמצאו קבלני שיפוצים שרצו לחסוך עלויות, הביאו בעלי מקצוע חאפרים, חומרים לא איכותיים וככה גם תראה העבודה.

בחירת קבלן שיפוצים

לא קל לבחור קבלן שיפוצים, השוק מלא בכאלו ורובם באמת טובים. עם זאת אנחנו לא מעוניינים ליפול דווקא על קבלן שיפוצים מקצועי פחות. יש לא מעט דרכי למצוא את הבחור המתאים. כמובן שכמו בכול תחום, אין כמו המלצה טובה. ניתן גם לחפש קבלני שיפוצים בגוגל, אך יש צורך לבדוק אותם אחד אחד. כל עוד תיקחו את הזמן ותקשיבו לכולם, תראו מה כל אחד מציע לכם, אין סיבה שתבחרו באחד לא מקצועי.

ישנם כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב, על זה אני אכתוב במאמר הבא הממשיך על קבלן שיפוצים, אך הפעם אני רק אגיד כאן בכלליות, אין טוב יותר מלראות עבודות של קבלן שיפוצים, לשמוע מה אומרים הלקוחות הקודמים שלו וכיצד העבודה בוצעה. שום קבלן שיפוצים מקצועי לא יהסס לרגע להפנות אתכם ללקוחות שביצעו אצלו עבודה, לקחת אתכם לראות עבודות וכו'.

אז לגבי בחירה של קבלן שיפוצים, חוזה, זמני עבודה ועוד, כבר אכתוב במאמר הבא. שיהיה לכם סוף שבוע נפלא, נתראה בקרוב שוב.

עודכן ב: 16/02/2011 בשעה 21:43 על ידי renove

תגיות: שיפוצים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים