הצג גיליון RSS

butters

פרקטים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 10/11/2010 שעה 09:23 (625 צפיות)
בעבר, ריצוף עץ היה מצרך מותרות שרק אנשים אמידים יכלו להרשות לעצמם, אך עם כניסת חומר הפרקט, התמונה השתנתה כיום עם ההתקדמות בייצור ושימוש בחומרים זמינים לכל, כל אחד יכול להרשות לעצמו רצפת פרקטים. בנוסף, ריצוף פרקטים מעץ במבוק הפך לפופולארי יותר ויותר ככל שלאנשים עלתה המודעות לאיכות הסביבה, לחומרים ירוקים והטרנד הכי חזק כיום: בנייה ירוקה.רצפת פרקטים נותנת לנו אפשרות להנות מבית מעוצב, והיתרון הגדול שלה הוא שקל לטפל בכל סוגי הפרקטים והם לא דורשים תחזוקה מסובכת או יקרה.

היתרונות של רצפת פרקטים 1. כשזה נוגע למחירי פרקטים, רצפת פרקטים עולה כעשרים עד 50 אחוז פחות מרצפת עץ, כך שבמסגרת התקציב שלכם אתם יכולים ליהנות מרצפת פרקט מעוצבת ועדיין לא להוציא סכומים גדולים של כסף על הריצוף.

2. רצפת פרקטים מגיעה במגוון צבעים וגוונים לבחירה, מה שנותן את החופש להחליט על הגוון המיוחד שאנו אוהבים ומתאים לשאר חלל הבית ועיצובו. כיום נפוץ ופופולארי מאוד צבע האלון או האלון האדום.

3. רצפת פרקטים היא בין הדברים שיותר קל לנקות – פשוט מטאטאים את הרצפה ביסודיות ומעבירים ניגוב עם מטלית לחה. אין להרטיב או להציף רצפת פרקטים מחשש לכילוי החומר והתנפחות הפרקט. ניתן להשלים את ניקיון הפרקט עם שמן מיוחד לפרקטים שנותן לו ברק ומראה נקי.
4. כל ריצוף פרקטים ניתן להתקין על פני כל סוג של רצפה – גם אם לא מדובר בבית חדש, את הפרקט ניתן להתקין על כל רצפה ולתת לבית מראה חדש ולרענן את העיצוב ללא הרבה השקעה כספית.

5. ריצוף פרקטים ידוע בכך שהיא עמידה בפני אש, בניגוד לרצפת עץ. ולכן בטיחותית יותר. במיוחד אם אתם גרים בבית עם ילדים.

6. רצפת פרקטים מתחדשת בקלות – הרצפה שומרת על המראה החדש שלה ופעם בכמה שנים ניתן להזמין בעל מקצוע לטיפול שירענן את הפרקט ויחדש אותו, בניגוד לרצפת אבן שמאבדת מהברק שלה לאחר כמה שנים.

7. מועלה לסובלים מאלרגיה – רצפת פרקטים בניגוד לריצוף רגיל או לשטיחים מקיר לקיר, לא צוברת אבק ויכולה לעזור פלאים לאנשים שסובלים מאלרגיות קבועות ארו עונתיות.

8. ערך המגורים- בית עם רצפת פרקטים יכול להעלות את ערך הנכס. רצפת פרקט תמיד נראית יוקרתית וכידוע, מראה מוכר. כל חדר מגורים או חדר שינה נראים כמו אחוזת פאר עם ריצוף פרקטים.

תגיות: פרקטים
קטגוריות
ללא קטגוריה


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים