הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

סוכנויות רכב

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 21/11/2010 שעה 15:10 (466 צפיות)
סוכנויות רכב


רכישת רכב חדש היא בהחלט נחשבת להקלה משמעותית (במיוחד כאשר מדובר ברכב מיד ראשונה). רכב מקנה לבעליו את חופש הניידות ללא כל תלות בגורם חיצוני. מומלץ לרכוש רכב מיד ראשונה כיוון שזהו הרכב במצב הטוב ביותר שלו ולכן הסיכויים שיחזיק זמן רב יותר. ישנם מספר רב של רכבים שונים המיובאים לארץ.

גלגלי הרכב


רוב התושבים בישראל מעדיפים לרכוש רכב מתוצרת גרמניה או יפן כיוון שאילו נחשבים לרכבים חזקים המשרתים את בעליהם במשך שנים רבות. אחד הפריטים החשובים ביותר ברכב המשרת את בעליו הם הגלגלים שלו. חשוב שגלגלי הרכב יהיו מנופחים ויציבים במיוחד אם מדובר על נסיעות ארוכות.

טרייד אין לרכב


מעבר לכך גלגלים לא מנופחים הם מאוד פגיעים וכל תזוזה קטנה שלהם מסכנת את הנהג ויכולה לגרום לתקר. ישנם מספר פתרונות שניתן להיעזר בהם על מנת לבצע רכישה של רכב מיד ראשונה במידה ולא מצוי בידכם הסכום הנדרש אך אתמקד בשתי הדרכים העיקריות ביותר: פתרון ראשון שיכול לחסוך לכם המון מתאים לאילו מבינכם שכבר מצוי ברשותם רכב ישן והוא נקרא עסקת טרייד אין לרכב.

הערכת שווי לרכב


למעשה עליכם לקחת את רכבכם הישן לסוכנות הרכב ממנה אתם מעוניינים לרכוש רכב חדש. סוכנות הרכב שלכם תבצע הערכת שווי לרכב ולאחר מכן תחליפו את רכבכם הישן בחדש כאשר תשלמו רק את ההפרש. עסקאות טרייד אין חוסכות המון לאדם המעוניין לרכוש רכב ואין לו את הסכום הנדרש.

מבצעי רכב


דרך נוספת אפקטיבית מאוד לרכוש רכב מיד ראשונה היא על ידי בדיקת מבצעי רכב של סוכנות הרכב שלכם. בדיקת מבצעי רכב אפקטיבית מאוד לאנשים רבים המעוניינים לחסוך כסף ולרכוש רכב במצב טוב. המחיר במבצע הרכב קטן בהרבה מזה של המחירון המקורי ולכן משתלם מאוד לבצע את רכישת הרכב בדרך זו.
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

  1. הסמל האישי של silvert
    אני דוגל בקניית רכב מיד ראשונה
    עודכן ב: 07/12/2010 בשעה 12:46 על ידי PengL


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים