הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף - מאכלים משובחים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 22/11/2010 שעה 10:24 (684 צפיות)
שף - מטעמים בריאיםכאשר מתבוננים כיום על תחום הבישול ניתן לראות שחל שינוי משמעותי לטובה. כיום רוב מטעמי הבישול מתבשלים בצורה נכונה ומטרתם לדאוג לבריאותם של הסועדים. חשוב שבארוחה בריאה יופיעו כל מרכיבי המזון כיוון שתזונה בריאה משפיעה ישירות על הבריאות שלנו. בגלל שהבישול נחשב לתחום תחרותי לא קלה דרכו של השף המתחיל.

שף פרטי


יש לציין ששפים רבים מעבירים סדנאות בישול ומופעי שף על מנת להלהיב את קהל היעד שלהם. גם נושא המיתוג האישי מאוד חשוב ונותן לשף הפרטי את הפירסום אותו הוא צריך כל כך. שפים רבים שואפים עם הזמן להפוך לשפים פרטיים כיוון שכאשר שף משמש כשף פרטי, שכרו גבוה יותר.

פעילות גופנית עם תזונה נכונה


תפקידו של שף פרטי מלא באחריות כיוון שעל השף לדאוג ללקוחותיו בצורה הטובה ביותר והאישית ביותר. שף פרטי הוא למעשה שף המגיע עד לביתו של הלקוח ולכן נקרא גם שף עד הבית. מומלץ לשלב פעילות גופנית עם תזונה נכונה על מנת לשמור על בריאותינו ולמעשה כיום כל השפים הגדולים משקיעים בתזונה נכונה כולל רשתות המזון הגדולות.

הכשרות בחו"ל


אוכל מאז ומתמיד נחשב להנאה גדולה עבורינו וזאת הסיבה שאנשים רבים אוהבים ללכת למסעדות גורמה כיוון שזה נחשב בעיניהם גם למפגש חברתי וגם להנאה מן המזון. שפים ישראלים רבים נוסעים במיוחד לעבור הכשרות בחו"ל על מנת להתעדכן בכל המתרחש בתחום. מעבר לכך יש לציין שמקור התזונה הבריאה מגיע מהמזרח הרחוק ששם למעשה אורך החיים בריא יותר.

יצירתיות בבישול


אחת התכונות המוערכות אצל שף מצליח היא כושר היצירתיות שלו. כושר יצירתיות מאפשר למעשה לשף ליצור מתכונים ייחודיים משלו ובכך למעשה ליצור בידול בקרב מתחריו. למרות שמדובר בתחום תחרותי, תמיד חשוב בתחום הבישול ליצור שיתופי פעולה עם מתחרים על מנת ללמוד דברים חדשים.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
שף

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים