הצג גיליון RSS

roice

ניקוי מנדפים ומסנני אוויר

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 24/11/2010 שעה 17:42 (800 צפיות)
פעם שמעתם על ניקוי מנדפים? כי אני לא ממש שמעתי, אומנם אני עובדת במסעדה ויודעת מה הם מנדפים אך ב-3 חודשים שעבדתי שם לא ממש הבנתי מה הוא ניקוי מנדפים, מי עושה דברים כאלו למה זה יכול להועיל לי, האם זה באמת יכול להועיל לי? מייד תשפטו.
אז זה שאני עובדת במסעדה כבר אתם יודעים, זה שאני לא יודעת כלום על ניקוי מנדפים אתם גם יודעים,זה שאני ממלצרת במסעדה בתל אביב אתם עכשיו יודעים, אני בת 21, חייה בדירה שכורה בפלורנטין, כמובן יש לי שותף שהוא חביב ולא מרגיז יותר מידי, סוג של בחור אדיש לעולם אך יודע לסדר את הבית.
פתחתי בלוג סתם לספר חוויות, לכתוב על דברים שקורים, סתם לנסות לחבר פוסטים ולראות מה יצא, אחרי הכול כבר נמאס מהפייסבוק, העבודה לא לוקחת לי את כל היום ויש לי זמן פנוי, פה אתם בטח שואלים מה הקשר ניקוי מנדפים? אז הגענו גם לזה, גם אני הייתי שואלת מה קשור לכאן ניקוי מנדפים.
זה התחיל ביום רגיל שקיבלתי הודעה מהמנהל שלי שצריכים להגיע חברה ששיכים לחברת ניקוי והתקנת מנדפים, הם אמורים לנקות לנו את המנדפים כמובן אך אאלץ להישאר קצת מאוחר יותר כי הוא חייב ללכת, המסעדה שאני עובדת בה היא מסעדת פועלים שנסגרת מוקדם, ניקוי מנדפים נקבע לערב והייתי צריכה להיות שם, נו התבאסתי עד שהבנתי מי הגיע.
הגיעו 2 בחורים, לא ידעתי, ניקוי מנדפים זה 2? אחד רואים שהוא הבכיר מ-2 והוא זה שנכנס למקום, בחור גבוהה, חטוב ויפה, הבחור הזה קשור אל ניקוי מנדפים? הרי רק בסרטים בעלי המקצועות הללו שבאים לתקן משהו נראים טוב, בדר”כ הם ההפך! נו כבר היום קצת משנה תמונה ונראה מה יהיה.
הבחור של ניקוי מנדפים מחייך ומתחיל לעבוד, כמובן שבין לבין אנו מנהלים שיחה, אחרי חצי שעה זה כבר יושבים על קפה והבחור השני ממשיך לעשות ניקוי מנדפים, גולשים לשיחה מאוד מעניינת שבין היתר אני מבינה שהוא בן 25 ואין לו חברה.
כמובן בסיום העבודה בנימוס הוא מבקש את מספר הטלפון שלי, היום הוא התקשר, יום אחרי שהוא לקח את המספר טלפון ובערב אנו כבר יוצאים וכמובן שאעדכן כאן.
נו אז יכול לצאת משהו מ – ניקוי ארובות?
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובות

 1. הסמל האישי של danwadana
  מאחלת לך הצלחה עם הבחור החדש... בכל מקרה, אם זה לא יסתדר את תמיד יכולה להרשם לאתר הכרויות באינטרנט
  עודכן ב: 24/11/2010 בשעה 21:04 על ידי danwadana
 2. הסמל האישי של oribar
  כדאי מאוד לרכוש מלכתחילה מנדפים איכותיים, אבל באמת חשוב מאוד לדאוג לכך שהיו נקייפ
 3. הסמל האישי של ניקוי מנדפים
  אני שמעתי על הנושא ניקוי מנדפים, מה התקנים שצריך לעמוד בהם ומי אחראי על הניקוי. לפרטים נוספים - ניקוי מנדפים


סרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים