הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

עבודות עץ - פרגולות ודקים

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 07/12/2010 שעה 13:41 (384 צפיות)
עבודות עץ - פרגולות ודקיםכיום עבודות עץ רבות משמשות לא רק למבנים בבניה חיצונית חזותית אלא גם לעיצוב פנים. כיום חברות רבות מייצרות פריטי עץ רבים כמו מיטות, כסאות, שולחנות, ארונות ופריטים רבים נוספים אך כיום הביקוש הרב הוא לפריטים כמו פרגולות ודקים. פרגולות נחשבות לפריט חזותי מצויין עבור לקוחות רבים ומעבר לכך יש להן תפקיד הגנתי חשוב בהצללה.

בנייה חזותית


בארצינו הפרגולות חיוניות מאוד שכן ארצינו מלאה בקרני שמש שיכולים לסכן את התושבים. פרגולות משתלבות באופן מצויין גם עם דקים היוצרים גוון עיצובי נוסף לבית. דקים ופרגולות יכולים להוסיף רבות בכל הקשור למבנים מבחינה חזותית אך חשוב לזכור שצריך לבנות אותם גם מבחינה בטיחותית. העץ משמש אותנו גם בתחום האומנות.

עץ באמנות


אמנים רבים מעצבים פריטי עץ ולאחר מכן מציגים אותם בתצוגות שונות. יצירתיות מאפשרת לבנות פריטים רבים בעץ ולהציג אותם בתצוגות חשובות. הבנייה בעץ מתאימה כתוספות בניה לכל המבנים אך משתלבת בצורה מצויינת במיוחד עם בתים באיזורים כפריים. ישראלים רבים נוסעים במיוחד לצפון הארץ בכדי להתארח בבקתות עץ ולהרגיש אווירה ייחודית.

מקור הבנייה של העץ


מקור הבנייה בעץ מגיע מאירופה היום בכל היבשות בעולם מצויים מבני עץ. גם שערי עץ יכולים ליצור חזות מרשימה לבתים בתנאי שלידם מורכבות גדרות מעץ. הבנייה בעץ נפוצה מאוד בגני ילדים ובפארקים שונים כיוון שהיא גם נחשבת לבנייה בטוחה. במידה וילד המשחק סביב מבנה עץ נופל עליו, הנזק שיגרם לו יהיה קטן הרבה יותר מאשר אם היה נופל על משטח קשיח אחר.

שימוש העץ בתעשייה


פריטי עץ רבים משמשים אותנו גם בתעשייה ולעץ עצמו תפקידים רבים בחיינו. בראשית ימי האדם הקדמון העץ שימש כחומר בערה ועזר לחימום בחודשי החורף החמים, לאחר מכן במהלך השנים שימיש העץ כחומר ליצירת כלי נשק וכיום העץ משמש אותנו גם בעיצוב פנים של בתים בשילוב של טכנולוגיה מודרנית.
תגיות: פרגולות
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים