הצג גיליון RSS

מידע על עולם העסקים והיזמות

שף - בישול מוצלח

דרג פוסט זה
על ידי בתאריך 08/12/2010 שעה 08:41 (456 צפיות)
שף - בישול מוצלחתחום הבישול נחשב לאחד התחומים היצירתיים בעיני רבים. מתלמדי בישול רבים מעוניינים להצליח בתחום זה ולהגיע לפסגה, אך הדבר אינו פשוט כיוון שמדובר בתחום תחרותי במיוחד. חשוב מאוד לבצע מיתוג אישי בתחום זה על מנת שיהיה ניתן להגיע לפסגה. חשוב שהמיתוג האישי יהיה יהיה ממוקד לפלח שוק ספציפי.

תרגול קבוע


תרגול עבור השף המתחיל מוביל בסופו של דבר להתמקצעות אך חשובה גם ההתמדה. ישנם שפים מקצועיים הנוסעים לחו"ל לקבל הכשרות מקצועיות מגדולי השפים. כיום שף מקצועי מתמקד בעיקר במזון הבריא כיוון שזהו למעשה הטרנד החדש. אנו חיים בעידן של תזונה נכונה ובריאות ולכן שפים רבים כיום עובדים על מתכונים בריאים יותר.

סדנאות בישול


שף מקצועי ברוב המקרים משלב סדנאות בישול ומופעי שף באירועים שונים ובכך יש לו את האפשרות להלהיב את הקהל. הבישול נחשב עבור רבים גם כתחום יצירתי כיוון שכל הזמן קיימים עדכונים על מתכונים חדשים. יש לציין שתחום הבישול מעבר לחשיבותו כיצירתי נחשב לדינאמי מאוד. בשל העובדה שכיום מתמקדים במזון בריא יותר, שפים רבים בוחרים להגיע לסדנאות דווקא במזרח הרחוק כיוון ששם איכות החיים גבוהה יותר והבישול בריא יותר.

התמקצעותו של השף


תוכניות בישול רבות נותנות רעיונות רבים עבור שפים מתחילים המעוניינים להתמקצע בתחום הבישול. תהליך התמקצעותו של השף אורך זמן ולכן עליו לתרגל מידי יום בכדי להגיע לתוצאות. תרגול באופן קבוע תורם רבות להתמקצעותו של השף. שף מקצועי עם הזמן יכול לעבוד גם כשף פרטי המספק שירותים באירועים מיוחדים למספר אנשים מצומצם או לחלופין שף קבוע לאדם ספציפי.לרוב האנשים אין מספיק ממון בכדי להעסיק שף פרטי באופן קבוע ולכן הם מסתפקים בהעסקת שף רק באירועים מיוחדים. גם לבעלי המסעדות יש אינטרס להעסיק שפים מקצועיים כיוון שהדבר מעלה את ערך המסעדה בעיני הלקוחות ומשדר יוקרתיות.
תגיות: שף פרטי
קטגוריות
ללא קטגוריה

תגובותסרטים לצפייה ישירה · משחקי דפדפן · משחקים להורדה · האבקות · פורום קידום אתרים · אחסון אתרים